Autor Wątek: Ile zajechaliście konsol?  (Przeczytany 85332 razy)

ILEK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #15 dnia: 19.04.2008, 09:29:08 »
Ojojoj te stare latka........ ja miałem aż 4 może więcej ... kilkanaście padów....kaset to łoooo.... pamiętam jak z tatą naparzałem w czołgi albo strzelaliśmy w kaczki czy talerze, z kumplem lubieliśmy grać w Contra przeszliśmy całe.....trudny koniec xD

emilbrk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #16 dnia: 26.04.2008, 00:12:18 »
U mnie to 5 pegazów 10 joysticków ze 3 pistolety.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:30:24 wysłana przez AdamStar »

Areni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #17 dnia: 14.05.2008, 21:32:27 »
Ja miałem jedną (podróbka) ale działała ponad 10 lat. Jedyne co się psuło to pady (całe pudło w szafie:D)
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:30:51 wysłana przez AdamStar »

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #18 dnia: 20.05.2008, 13:07:49 »
Konsol chyba z 7(nie żartuje ;)) padów to nie zliczę, głównie psuły się z pomocą młodszego rodzeństwa które nie miało wyczucia w paluszkach, pistolety tak samo a moją piękną kolekcje gier mój dobroduszny brat podarował pewnej pani i tak pozostały mi tylko wspomnienia :cry:
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:31:35 wysłana przez AdamStar »

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #19 dnia: 22.06.2008, 19:14:49 »
Ja nie zniszczyłem żadnej konsoli(miałem oryginalnego niezniszczalnego szarego Pegazusa z salonu RTV jak pamiętam:) ) ale padów i pistoletów to będzie dużo-krzyżaki siadały:( około 10 jak myślę:)
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:32:29 wysłana przez AdamStar »

ania19

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #20 dnia: 29.06.2008, 00:35:42 »
U mnie historia była taka, że ojciec sprzedawał konsole i te dyskietki do nich i inne bajery, więc dostawałam świeżaczki ze stadionu X-lecia x) co jakiś czas dostawałam worek dyskietek do sprawdzenia, czułam władzę w rękach ;) właśnie zepsułam swoją jedyną konsolę, jaka ostała się mi z młodych lat - pisze na niej Polystation i to kiepska podróba Pegasusa, którego miałam kilka sztuk, a na strychu mam cały karton pistoletów, padów i takich pierdół ;) moja polystation odżyła niedawno, kiedy z moim chłopakiem poczuliśmy sentyment i chwyciliśmy się za Tank 1990 :P jak dzieci :D teraz muszę niestety na kompie grać :( a to nie to samo :(

Evil

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #21 dnia: 30.06.2008, 19:02:32 »
Ja z kolei mam konsolę FAMICOM, która działa do tej pory. Obydwa pady sprawne, przewód przy pistolecie coś nie łączył i jest troszkę krócej przylutowany niż oryginalnie. Jedyne, co się zepsuło, to pękły takie dwa plastikowe bolce, które pomagały wyjąć kartridż. Trzeba wyciągać siłą mięśni. Konsola była wyprodukowana w 1993 roku.

Aha no i zasilacz zmieniałem kilka (kilkanaście?) razy.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:33:58 wysłana przez AdamStar »

RozmiataczChaosu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #22 dnia: 01.07.2008, 09:58:50 »
Ja pamiętam, że raz jak się wkur.....(bo nie moglem przejść jakiejś gry) walnąłem padem z całej siły o ziemię(nie było co z niego zbierać).... a najgorsze było to, że był pożyczony! :F Schowałem resztki za szafę i ani mru mru.....

Razem z tym zrąbały mi się jeszcze dwa pady(co daje trzy), pistolet nie wiem gdzie jest, a konsola sprawna gdzieś tam leży...... :P

ronhi

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #23 dnia: 01.07.2008, 20:58:13 »
Ten pad, który rozwaliłeś był mój....  :angry: :angry: :angry:

potak

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #24 dnia: 02.07.2008, 00:41:58 »
Ja zajechałem w młodości  IQ-502,wcześniej famicoma, a teraz sobie kupiłem czarnego chamskiego targowicza za 15 zł ^^
A pady to: z 8-10 padów  (jeden rozwaliłem na bracie:D)
Zasilaczy mnóstwo i jednego zappera
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:35:17 wysłana przez AdamStar »

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #25 dnia: 22.07.2008, 13:54:29 »
Miałem jeden model na komunię...umarł pod wpływem rzucania, podpalania w sumie to nie widział za wielu gier. Później od kumpla dostałem oryginalnego nesa, ale posłużył mi tylko do wymontowania z niego kardridża z ciekawymi grami, gdyż gry do nesa było ciężko nabyć i były drogie.  Następny był oryginał kupiony od kolegi, ale też za długo nie wytrzymał ponieważ w  go spaliłem. Potem miałem pegazusa od ruskich - największy szajs jaki miałem w rękach...i musiałem jak najszybciej się pozbyć tego śmiecia. Ostatni był najtrwalszy oryginał, ale w jakiś sposób bez walki musiałem go komuś oddać po nabyciu komputera. Co za pech - a taki dobry był ten pegazus. Sprzedałem też moją kolekcję 112 kardridży jednak zostawiłem sobie kilka na pamiątkę. RockMan3, Megaman1, Ninja Gaiden2, RECCA.

Mativex

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 103
  • MatiProf
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #26 dnia: 22.07.2008, 14:39:36 »
A mi sie przeważnie zasilacze paliły ;) Nie pamiętam ile popsuli mi sie konsol ale sporo miałem :P Jeszcze jedna leży na strychu bez zasilacza :F A pady co często miałem nowe kupowane bo sie psuły ;P Pamiętam jak raz z 2 zrobiłem 1 :D
« Ostatnia zmiana: 22.07.2008, 14:41:15 wysłana przez Mativex »

Adamigo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #27 dnia: 08.08.2008, 21:29:11 »
Ja rozducyłem z 6 konsoli ale to przez to że były od ruskich z bazaru
Pamiętam jeszcze jak mój tata pocinał w mario ... Ale moje pady się trzymały dobrze
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:36:25 wysłana przez AdamStar »

Valvadis

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #28 dnia: 10.08.2008, 11:36:25 »
-jednego zalałem wodą
-drugiego spaliłem (testowałem jakiś zasilacz...)
-trzeci jeszcze żył do czasów narodzenia mojej siostry...
To razem 3 konsole, następnej nie kupowałem bo dostałem od kuzyna comodore 64 :P, które żyło również do czasów narodzenia mojej siostry.

Pady to mi się ciągle rozwalały, ale bywało, że jeden był kilka razy naprawiany, bo mam dość zdolną mamę :D. Pistolety miałem trzy, jeden do dziś siedzi w szafie, chociaż nie wiem nawet czy działa... Jeszcze miałem PS'a ale laser się zjarał... GBC i GBA już nie liczę...

Adamigo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #29 dnia: 10.08.2008, 12:59:45 »
Tak problem z palącymi zasilaczami ;) Chyba każdy tak miał :D Po prostu za długo jeździliśmy na konsolach :P