Autor Wątek: Ile zajechaliście konsol?  (Przeczytany 85369 razy)

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #90 dnia: 11.11.2009, 20:16:42 »
9 pegasusow ktoś przebije? wszystkie z placu z20 padów 7 zasilaczów 4 pistolety.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:57:17 wysłana przez AdamStar »

Buu

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #91 dnia: 12.11.2009, 01:40:14 »
Jak ty żeś to zrobił?? 9 pegasusów?? Nie mów tylko że wysadzałeś je petardami w powietrze...

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #92 dnia: 12.11.2009, 15:49:56 »
9 pegasusow ktoś przebije??wszystkie z placu z20 padów 7 zasilaczów 4 pistolety.
Pegasusów Czy bazarków, bo to różnica???No więc...
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:57:56 wysłana przez AdamStar »

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #93 dnia: 12.11.2009, 16:06:14 »
Jak ty żeś to zrobił?? 9 pegasusów?? Nie mów tylko że wysadzałeś je petardami w powietrze...
Jeżeli były to "Pegasusy" z bazaru to taka ilość mnie w ogóle nie dziwi.

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #94 dnia: 13.11.2009, 16:56:28 »
6 bazarków 1 IQ-502 i 2 MT-777DX.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:58:20 wysłana przez AdamStar »

marcin135

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #95 dnia: 24.11.2009, 21:14:57 »
Ja zabiłem 7 pegasusów

Lyn-Z

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • la bassist ^^
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #96 dnia: 24.12.2009, 15:25:46 »
Jak dobrze wyliczyłam zjechałam 1 pegazusek, 5 bazarków i 11 joyów :D. mam chyba jeszcze jeden działający :D
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:58:35 wysłana przez AdamStar »

Mr. Music

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #97 dnia: 24.02.2010, 16:15:52 »
Ja zawsze kupowałem pegasusa na bazarze, joye i "dyskietki" też. Oczywiście od ukrainców. Musiałbym się nieźle nagimnastykować, żeby policzyć ile joyów się spier******. Ale wiem, że miałem 3 pegasusy. Jednego sprzedałem - chyba za flaszkę, ale potem i tak wylądował w pszenicy, bo kolega, który go "kupował" to potajemnie przed rodzicami. Drugi się szybko zepsuł, a trzeci trzymał, aż do kupna PC :)

Buu

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #98 dnia: 24.02.2010, 16:42:39 »
Co ten jeden pegasus robił w pszenicy?

Zaraxis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #99 dnia: 24.02.2010, 19:01:29 »
Mnie z 5 a pady to co miesiąc chyba się wymieniało :D

Mr. Music

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #100 dnia: 24.02.2010, 20:11:01 »
Co ten jeden pegasus robił w pszenicy?
Kolega kupił go potajemnie ode mnie. Jego rodzice nie wiedzieli, że jest w jego posiadaniu. Potem ktoś im doniósł, więc musiał szybko wyrzucić i potem niby, że donosiciel robił ich w ch**. Ten kolega wziął tą flaszkę i kasę z sklepu jego ojca, tak więc by miał nieźle przerąbane...
Zapomniałem powiedzieć, że joye kupowałem oczywiście od Ukrainców po 20zł 2 sztuki.
« Ostatnia zmiana: 24.02.2010, 20:12:34 wysłana przez Mr. Music »

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #101 dnia: 16.03.2010, 23:08:09 »
A Ja nie zajechałem żadnego  :-[ . Mam swojego „MT777-DX” już 19 lat i działa. Jedynie pad sterujący był 2 razy naprawiany. Za pierwszym razem, jeszcze gdzieś w serwisie pegasusa. Gdy zdechł drugi raz rodzice stwierdzili, że nie opłaca się go naprawiać i kupili mi inny pad, taki czerwony coś w stylu „Famicoma”. Pamiętam, jaki byłem załamany. Tak strasznie mi się nie podobał, że nawet odechciało mi się grać. W końcu któregoś dnia wziąłem sprawy w swoje ręce i przemieniłem w nich środkowe płytki, które pasowały idealnie. Pamiętam, że byłem z siebie wtedy taki dumny (zresztą jestem do dziś, bo Pad śmiga już z 15 lat jak oszalały i nic się z nim nie dzieje  8) ). Natychmiast pozbyłem się tego czerwonego badziewia (wcześnie rozdeptując ja na podłodze :P ).

Teraz do grania kupiłem jeszcze IQ-502, ale do „MT” mam jakiś taki sentyment, że „502” na razie spakowane leży i czeka na swój czas (jakąś awarię i mam nadzieję, że prędko się nie doczeka ::) ).

Dodam jeszcze, że przez pierwsze kilka lat jak dostałem pierwszego pegaza, zasilacz (oryginalny „Tatarek”) był cały czas w gotowości bojowej, czyli podłączony do konsoli i gniazdka gdzieś za telewizorem i w ogóle nie był odłączany. Działa oczywiście do dzisiaj i nigdy nie było z nim żadnych problemów.

PS. Teraz zasilacz odłączam, bo się tutaj naczytałem, że trzeba  :P .

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #102 dnia: 16.03.2010, 23:30:19 »
kupili mi inny pad, taki czerwony coś w stylu „Famicoma”.
O taki? http://files.myopera.com/yojo2/gfx/pegasus-pad.jpg

W sumie dość znajoma historia ;) Też mam od dawnych czasów tego samego MT-777DX (raz wymienianego na nówkę w serwisie pegasusowskim), a gdy swojego czasu rozwalił mi się pad to kupiłem nowy (zdj powyżej) i przełożyłem płytki :P
Szkoda tylko, ze z dawnych czasów ostał się jeno niesprawny pegasus z padami (no i gra Rockin' Cats, ale to mnie w żadnym stopniu nie urządza :<)

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #103 dnia: 17.03.2010, 00:07:59 »
kupili mi inny pad, taki czerwony coś w stylu „Famicoma”.
O taki? http://files.myopera.com/yojo2/gfx/pegasus-pad.jpg

Dokładnie taki. Pamiętam jeszcze, że miał przewód wychodzący z boku. Strasznie mnie to denerwowało  :angry: .

tofik12341

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #104 dnia: 22.03.2010, 22:37:41 »
Ja miałem takie szczęście, że nigdy nie zajechałem żadnej konsoli. Może dlatego ,że był to sprzęt wyglądający identycznie jak FAMICOM (był to prawdopodobnie THOMPSONIC 3500, lecz miał identyczne napisy jak FAMICOM) , lecz posiadał odłączane pady, które jednak potrafiły nie łączyć, ze względu na wystający po prawej stronie kabel. Czasami przeszkadzało to w użytkowaniu, ale dawało się radę. Wystarczyło rozebrać pada i poprawić łączenie kabli. Niestety nie miałem fabrycznie pistoletu, gdyż swoją konsolę dostałem bez niego.
Prawdę powiedziawszy mam ją do dziś, a dostałem ją na komunię w 1994r.