Autor Wątek: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów  (Przeczytany 84499 razy)

dendy_junior

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów
« Odpowiedź #135 dnia: 14.03.2019, 00:19:06 »
MarcinSzabla tak o to mi chodziło, tylko myślałem że jest to tańsze

willy_poodle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów
« Odpowiedź #136 dnia: 19.04.2019, 12:37:57 »
Te pady jak i konsola (Zoga) są klonami tych z toploadera, tylko z dodanymi turbo i wyglądają na wygodne i solidne. Jedyny problem to te odwrotne przyciski.

Przyciski jednak nie są odwrotnie, są tak samo jak w NESie i Pegasusie, czyli A z prawej, tylko odwrotnie opisane na padzie dla zmyłki :P

MarcinSzabla

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów
« Odpowiedź #137 dnia: 15.05.2019, 12:06:48 »
Czy ktoś z posiadaczy RS-37 sprawdzał na nim Złotą Czwórkę lub Piątkę ? Nie wiem czy sobie szukać na aukcjach.

biodreg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Różne konsolki - rozmowy ogólne na temat klonów
« Odpowiedź #138 dnia: 22.03.2021, 17:11:29 »
Czy ktoś może robił porównanie famiklonów z HDMI i bezprzewodowymi padami?
Chodzi mi o dwie wersje klonów, które wyglądają jak Famicom, mają grube pady na paluszki i wbudowane gry w różnej liczbie (88, 188, 288, 118, 300)
Jedna wersja ma przełącznik proporcji obrazu 4:3 / 16:9, a druga nie, poza tym wyglądają tak samo.
Są ogólne recenzje na YT pojedynczo, ale nie ma porównania obu i w przypadku wersji z przełącznikiem nikt nie pokazał testowania gier znanych z problemów dźwiękowych, takich jak Castlevania 3, Bonk's Adventure, Prince Of Persia...
Zdaje się, że wersja bez przełącznika ucina obraz z lewej strony, a wersja z przełącznikiem nie.
Przydałoby się bardziej szczegółowe porównanie i sprawdzenie jak sobie radzą z problematycznymi grami.
Może jakiś youtuber się podejmie?