Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349830 razy)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1245 dnia: 09.07.2012, 13:51:59 »
Wczoraj przeszedłem Dead Space: Extraction. Fajna przyjemna strzelanka "na szynach". Bezstresowa gdyż przeszedłem całą nie ginąc ani razu. Szkoda, że krótka. Cała zabawa trwała jakieś 5-6 godz. Potem odlokowuje się wyższe poziomy trudności i wyzwania ale nie sprawdzałem. Gra dobra jeśli by kosztowała jakieś 25 zł. Ja akurat miałem w pakiecie kupując Dead Space Limited Edition. Dla fanów tego universum dobre uzupełnienie fabuły. 5,5/10.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1246 dnia: 09.07.2012, 14:35:09 »
Odpaliłem sobie Rockmana 1, ale nie chciało mi sie dalej grać, bo brat zeszedł z komputera i ukończyłem na 1 planszy z dr. Wily'm.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1247 dnia: 15.07.2012, 19:54:32 »
W weekend ukończyłem Crash'a Bandicoot'a 2. Czas nie był zbyt łaskawy dla tej gry. Nadal daje dużo frajdy ale i frustruje. I nie chodzi mi tu o poziom trudności, który jest w porządku, a o niedopracowanie techniki 3D. Często się o coś bezsensownie zaczepiałem, nie mogłem określić odległości oddając skok lub atakując przeciwnika. Poza tym sterowanie, powiedzmy, nie jest tak czułe jakbym tego chciał i wykonywanie drobnych precyzyjnych skoków oprószyło mi włosy siwizną. Jak się do tego przyzwyczaić to naprawdę wciąż można się przy tym tytule dobrze bawić. Najwięcej radochy dawała mi jazda na miśku. 7/10

Poza tym grałem jeszcze w Snow Bros z Uczniem. Dobrnęliśmy do ostatniego bossa i niestety na nim polegliśmy.

Oprócz tego grałem jeszcze w TMNT The Manhattan Project i udało mi się pokonać Shreddera z nadwyżką 5 żyć. Niestety musiałem wtedy wyjść z domu i tak oto znów los powstrzymał mnie od próby przejścia całej gry bez straty "continue".

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1248 dnia: 18.07.2012, 00:19:47 »
Brawo Doolo. A Ja dzisiaj ukończyłem na Pc 8-Bit Killer'a









Grając zdobyłem wszystkie bronie, z podstawowa jest ich 6. Odkryłem wszystkie sekrety co pozwoliło mi uzyskać max zdrowia i naboi po 160.Dwaj ostatni bossowie dość trudni ale da rade ich pokonać. Jak dla mnie gra świetna 10/10
« Ostatnia zmiana: 18.07.2012, 00:25:51 wysłana przez Rantarun »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1249 dnia: 01.08.2012, 02:41:55 »
Jako że ostatnio praktycznie mało śpie bo nie moge w te pieprzone upały więc albo gram, albo inne takie tam robie rzeczy. Dziś Pegasusowo a właściwie emu, bo karta nieposiadam, ale pękło Bucky o'hare.


Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1250 dnia: 02.08.2012, 22:20:59 »
Dziś znów trochę oldschoolu - ukończyłem Spyro 2: Gateway to Glimmer. Świetna gierka, dużo lepsza od Crasha. Bardzo pogodny przyjemny klimat. Łatwa więc bezstresowa i generalnie skupiamy się głównie na zbieraniu "orbów" i kryształów. Łatwa więc z czasem też trochę nudna i tu pojawiają się zadania poboczne, które już potrafią nieco dać się we znaki. Są fakultatywne dla ukończenia gry ale niezbędne do wbicia 100%. Pierwsza retro gra, w której spotkałem się z tzw. "free roam", czyli po zaliczeniu głównego wątku możemy wciąż odwiedzać wszystkie lokacje. Ogólnie cud miód, odnotowałem tylko małe błędy w sterowaniu. 8,5/10

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1251 dnia: 03.08.2012, 09:24:21 »
Co do tego że lepsza od Crasha to bym się kłócił. Tak przy okazji, przechodziłem sobie ostatnio trójeczkę Crasha, największa "zagwozdka" to przechodzenie w tej grze czasówek. Niektóre etapy są tak zryte że trzeba setek prób by dostać te lepsze artefakty.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1252 dnia: 03.08.2012, 14:18:03 »
Możemy się trochę "pokłócić" :P Jak dla mnie lepsza bo ma ciekawszy otwarty świat, przyjemniejsza eksploracja, no i na pewno lepsze sterowanie, które niestety też ma swoje mankamenty. Troszkę mniej bossów ale bardziej złożeni i bardziej wymagający. Hmm do tego  dłuższy czas gry. W Crashu niedoróbki całkowicie demotywowały mnie do prób maksowania poziomów. Z drugiej strony w Crashu na pewno dużo bardziej podobały mi się sekwencje jazdy na miśku niż latanie czy pływanie w Spyro.
PS. Aaa no i odnoszę się tu tylko do Crasha 2, trójki nie przeszedłem jeszcze.
« Ostatnia zmiana: 03.08.2012, 23:37:07 wysłana przez Doolo »

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1253 dnia: 03.08.2012, 23:21:46 »
Ja polecam trzecią część Spyra o tytule Year of the Dragon. Jeszcze lepsza od dwójki. W dzieciństwie zagrywałem się godzinami. A wiecie co jest najlepsze? Jak wróciłem do niej niedawno, po 10 letniej przerwie bawiłem się tak samo dobrze jak za pierwszym razem.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1254 dnia: 04.08.2012, 18:40:27 »
Ech te nowe gry, śpieszmy się nimi cieszyć, tak szybko pada ostatni boss. Dziś skończyłem dopiero co zakupiony Warhammer 40.000 Space Marine. Bardzo fajna prosta gra o zabijaniu. Fabuła chyba można powiedzieć że dość typowa dla tego Universum w wydaniu THQ. Zaczyna się "spokojnie" od eksterminacji Orków, potem okazuje się że wszystko to spisek Chaosu. Gra nie bawi się w żadne finezyjne rozwijanie umiejętności, w rozwikływanie zagadek, nie nie. Dostajemy pukawkę, z czasem coraz mocniejsze okazy i napierdzielamy ile fabryka dała. Ileż przy tym frajdy! A jak ktoś przebrnie przez nasz deszcz ołowiu/plazmy to witamy go naszym piłomieczem czy innym cackiem. Niestety krótka, ale jeszcze mamy multiplayer, który mnie akurat mało interesuje. 7/10

PS Bossowie zaniżają poziom. Jeden to zrzynka z Batman Arkham Asylum, a ostatni to zwykła padaka bez polotu.

PS2 Trzecia część Spyro jest na mojej liście zakupów, ale jako że drogi to towar musi trochę poczekać.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1255 dnia: 04.08.2012, 20:20:16 »
Drogi, drogi ale wart swojej ceny ;D Dlatego ja swojego egzemplarza nie sprzedaję. Jest to istna perełka w kolekcji moich gier.

A u mnie ostatnio szary GB Classic wrócił do łask. Przeszedłem w końcu Super Mario Land III: Warioland. Przekozacka gierka. Za pierwszym podejściem starczyło mi tylko na karmnik dla ptaków. Za drugim podejściem się jednak spiołem i uzbierałem na domek na drzewie :D
« Ostatnia zmiana: 04.08.2012, 20:24:09 wysłana przez Przemek_07 »

HienaBiala

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1256 dnia: 04.08.2012, 23:01:55 »
Neverwinter Nights, a na pegasa skończyłem Saint Seiya :)
pękło Bucky o'hare.
o ostatnio kreskówke oglądałem, bo aktualnie książek nie tykam w taką pogodę, więc zostaje oglądanie staroci i tak chyba nie ma animacji której już bym nie oglądał :)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1257 dnia: 05.08.2012, 00:55:35 »

Przeszedłem sobie przed momentem Wai wai world 2 NES, genialna giereczka, polecam. Sprawił mi problem gradiusowy level i Twin bee, ale poza tym git i się udało :) polecam.

Deso

  • N7 Weteran.
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
  • Prepare yourselves for the arrival !
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1258 dnia: 31.08.2012, 21:51:46 »
Ukończyłem ME3 z DLC Leviathan i szczerze ?

Leviathan trafny zakup, lecz nie dostarczył on za dużo odpowiedzi, dotyczących początków żniwiarzy. Ot co że Katalizator się wkurzył i zrobił jako pierwszego żniwiarza, Zwiastuna.


Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1259 dnia: 13.09.2012, 11:17:34 »
Ostatnio przeszedłem Uncharted Drake's Fortune (hard). Zaczynałem przygodę z perypetiami Drake'a od części następnych ale ta jak najbardziej daje radę. Jest nieco mniej filmowa, trudniejsza i ma parę niedoróbek technicznych jak np. system osłon ale jest naprawdę bardzo dobra. Nie czuje się aż takiego prowadzenia za rączkę jak w dwójce i trójce. Czasem trzeba się trochę rozejrzeć żeby skumać co dalej. Jednym zdaniem - Bardzo dużo strzelania i garść zagadek. 8,5/10