Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349837 razy)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1050 dnia: 06.11.2011, 00:38:38 »
Do jego pokonania użyłeś krzyża czy wody święconej??

Ani tego ani tego nie było pod ręką, więc byłem zmuszony użyć tradycyjnego katolickiego topora, soul steel'a i stalowych nerwów. Skoro mówisz, że o wiele trudniejsi to muszę na następną sesję zaparzyć sobie melisę i zakleić usta taśmą. Nie ma zmiłuj trzeba ciąć dalej ;-)

06.11.11.
Dziś w tej samej grze dopadłem Dopplegangera. Po kilku tęgich ciosach zaczął skamleć: "Eeej stary wybacz! Zbłądziłem, jestem tylko marną podróbką Ciebie, ooo masz tu napój zwiększający limit życia tylko mnie nie...AAAAAAAaaa......"
Haha! Jednym słowem zasłużyłem dziś sobie na podwójną porcję gulaszu! :D

Poza tym przeszedłem demo Limbo. Gra naprawdę klimatyczna i sympatyczna.
« Ostatnia zmiana: 06.11.2011, 17:26:44 wysłana przez Doolo »

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1051 dnia: 06.11.2011, 17:53:45 »
A ja ostatrnio dopadlem sie do Assasin's Creed:Brotherhood ogolnie gra sie swietnie(mimolagow-slaby komp :D) system walki zmienil sie niewiele ale wprowadzono nowe ciosy no i oczywiscie assasyni znani ze swojego Parkouru :D

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1052 dnia: 06.11.2011, 18:26:20 »
GTA Liberty City Stories na PS2. Do łatwych nie należy, tym bardziej, że mapy się prawie wcale nie zna. Jak na razie jestem w drugim mieście.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1053 dnia: 07.11.2011, 20:03:32 »
Dawno nie tłukłem w nic bardzo oldschoolowego, więc jak mnie naszło na Heavy Barrel miałem duży problem. Ale gdy już się rozbudziłem i złapałem "wkrętę" doszedłem pierwszy raz do finału. Niestety, mimo wielu kontńjuów bez broni i znajomości finałowego bossa prędko poległem. Better luck next time...

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1054 dnia: 08.11.2011, 22:50:09 »
Dziś w Cv: SotN udane łowy. Padł wielki nietoperz, mumia, potwór Frankensteina. Jednak największą perełką wieczoru była trójka bohaterów z Cv 3 :D - Trevor, Sypha i Grant stawili czoła samotnemu Alucardowi :D Niestety polegli ale pomysł przedni i taki nostalgiczny:) Strzał w 10 :) Licznik pokazuje 160% odsłoniętej mapy więc lada dzień rzucę wyzwanie Draculi.

9.11.11.
To chyba już przedostatni wpis odnośnie Sympthony of The Night. Dziś po raz szósty odkąd obcuję z Castelvanią pokonałem Śmierć. Została mi jeszcze jedna kraina do zwiedzenia no i Drakula o ile się nie mylę :) Poziom postaci 44 i 180% zwiedzonego zamku.
« Ostatnia zmiana: 09.11.2011, 20:40:08 wysłana przez Doolo »

cube

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1055 dnia: 10.11.2011, 19:05:29 »
Ostatnio God of War część pierwsza... Super wciągający, ale czasem trudny aż do usrania. Nie jedno K***A i CH*J poleciały nad etapami :D
A teraz Resident Evil 4. Nieźle mnie w łeb klepie, a boss co wyglądał jak Rabin mnie wymęczył jak tylko mógł :P
Aktualnie katuje ps 2 oczekując na nowego ośmiobitowca :)

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1056 dnia: 10.11.2011, 20:15:31 »
od niedawna gram w RTS'A Company of Heroes... gra jest zajefajna i godna polecenia każdemu fanowi RTS'ÓW naprawde warto :)

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1057 dnia: 11.11.2011, 09:33:02 »
W Re-Evil 4 ostatnio grałem na pecetowcu i musze powiedziec tak gra cholernie klimatyczna,mrożaca krew w żyłach(nie,nie przesadzilem) ale sterowanie na kompie kijowe,byłem już na wyspie ale nie mialem juz amunicji i nie bylo szansy zeby przejsc :( Boss rabin? chodzi ci o wójta tak?
Ps. nie wie ktos jak grac na pececie padem/joystickiem w Residenta ?

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1058 dnia: 11.11.2011, 12:39:26 »
Dziś jeszcze przed śniadaniem Ghalamot dostał łomot, potem Shaft (damn right) i na koniec padł Drakula mówiąc, że mu przykro. Innymi słowy dziś ukończyłem (na 194%) Castlevanię Sympthony of the Night. Gra naprawdę dobra. Duuużo lepsza od i tak dobrej Aria of Sorrow ale chyba preferuję Super Metroida. Dziwny jest też trochę poziom trudności, bo ciężko jest tylko na początku. Pierwszy zamek jestem nikim, biją mnie potem rosnę w siłę i gniote wszystko jak tsunami. Drugi zamek silniejsi przeciwnicy i znów dają mi się we znaki. Zdobyło się trochę przedmiotów, poziomów i znów jak wiertarka w masło. Tylko niektórzy bossowie dają się we znaki i niektóre kreatury wciąż potrafią zajść za skórę. A sami bossowie i przeciwnicy zmyślni i ciekawi. Ogółem udany zakup i pewnie jeszcze do tej gry wrócę żeby wymaksować parę statystyk.


machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1059 dnia: 12.11.2011, 10:34:22 »
Finałowy boss w grze Over The Horizon to jakiś koszmar. I strzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasz.... i strzelasz i strzelasz... i tak do plus nieskończoności.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1060 dnia: 12.11.2011, 15:07:09 »
Da się przejść, zluzuj :P

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1061 dnia: 12.11.2011, 19:44:36 »
Grając w to pierwszy raz na konsoli trzeba być MaarioSem żeby przejść za tym 1 razem :P

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1062 dnia: 13.11.2011, 11:47:09 »
Albo nie wyłączać power i zostawić na noc :P

Ja tymczasem ukończyłem Blood Omen 2. Najsłabsza część przechodzona 2gi raz, ale ciągłość fabularną zachować chcę :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1063 dnia: 13.11.2011, 18:56:48 »
Ogółem udany zakup i pewnie jeszcze do tej gry wrócę żeby wymaksować parę statystyk.

Jak grę przeszedłeś na ponad 190% to zaczynając nową grę wpisz jako imie: RICHTER a bedziesz mógł grać od nowa w tą Castlevanię postacią Richtera. Przejście Richterem jest piekielnie trudne!!!

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1064 dnia: 13.11.2011, 19:37:35 »
Ogółem udany zakup i pewnie jeszcze do tej gry wrócę żeby wymaksować parę statystyk.

Jak grę przeszedłeś na ponad 190% to zaczynając nową grę wpisz jako imie: RICHTER a bedziesz mógł grać od nowa w tą Castlevanię postacią Richtera. Przejście Richterem jest piekielnie trudne!!!

Dzięki :) Za jakiś czas na pewno tak zrobię :) Póki co gram jak oszalały w Uncharted 3, gra wymiata i wciąga jak czarna dziura.

Edycja: Heh i kurde tak się rozpędziłem, że Uncharted 3 już ukończone ... na hardzie!
« Ostatnia zmiana: 13.11.2011, 22:22:48 wysłana przez Doolo »