Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349805 razy)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #990 dnia: 24.09.2011, 20:29:43 »
Toż ja Ci Kick Master w 15 minut przejdę :P
I niech ktoś lepiej mi pomże tego Dżokera pokonać bo się zabiję zaraz :(
Ok w takim razie poproszę o filmik jak to przechodzisz na konsoli w 15 min.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #991 dnia: 24.09.2011, 20:58:16 »
No tez chciałbym zobaczyć. Miał na emu nesie zapodać solucję do KickMastera że innym w portki pójdzie ale jak narazie nic takiego się nie pojawiło.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #992 dnia: 24.09.2011, 21:08:53 »
Obraził się o to, że wszyscy odkryli iż jest on sławetnym Billym Lee z PG. :D

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #993 dnia: 24.09.2011, 21:45:21 »
Toż ja Ci Kick Master w 15 minut przejdę :P
I niech ktoś lepiej mi pomże tego Dżokera pokonać bo się zabiję zaraz :(
Ja mam password na ostatni level, ale doświadczenie na poziomie 3000/4000 pkt, a jak widzę gameplaya na YT, to widzę 9000! W związku z tym nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem i czy mam jakieś szanse pokonać ten etap.

Co do "Batmana", ile lat już w niego gram, to patentu na Jokera nie mam. Zawsze pokonuję go na wyczucie, uderzając pięściami. BTW. Gra bardzo dobra, ale gafa na końcu z tym Jokerem, przy którym Batman wygląda jak liliputek :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #994 dnia: 24.09.2011, 21:47:08 »
Ciekawe kim Billy będzie za kilka tygodni?? Jak się będzie na forum nazywał??

Ostatnio młócę intensywnie w Prehistorik Man na snesie. Cmentarzysko dinozaurów to prawdziwa udręka, jeśli dalej jest trudniej to nie wiem czy uda mi się grę na konsoli przejść.



Tym bardziej to kłopotliwe że trzeba grę zaczynać od początku, nie ma żadnych sejwów lub passwordów. Dobrze że dali kilkanaście kontynuacji, tylko że po kontynuowaniu przepadają wszystkie kolekcjonowane kości.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #995 dnia: 24.09.2011, 23:44:28 »
Niemusi zapodawać poradnika tam bo Pierun to zrobił, ale dajcie mu już spokój, bo się obrazi i znowu konto usunie i pójdzie się poskarży tentego no :D.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #996 dnia: 25.09.2011, 01:25:20 »
Mówiąc szczerze to sposób na Jokera jest ciężko załapać, trzeba mieć bardzo dobrego pada i bardzo dobre wyczucie, strzały z pistoletu są oddawane przez niego błyskawicznie, nie jest łatwo go wyczuć.

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #997 dnia: 25.09.2011, 10:56:24 »
A ja w ciut innym klimacie. Jako, że w dniu dzisiejszym zawitała pod moje strzechy karta graficzna z legendarnej już serii 3dfx Voodoo (wersja 3 2000 AGP 16 MB), mogłem wreszcie złożyć do końca pierwszą edycję mojego OldPC. Odpaliłem sobie grę, w którą uwielbiałem grać 12-13 lat temu - Need For Speed 2 SE. W porównaniu z graniem na "software", wersja Glide wyglądała obłędnie, a nasze oczy cieszyły różne dodatkowe efekty graficzne. Może deszcz czy kurz spod opon dzięki tej karcie dzisiaj już śmieszy, ale muchy rozpaćkujące się na szybie cieszą beret nawet w 2011 roku :)

Kiedyś seria NFS miała ogromną grywalność. Obecne tytuły już tak nie cieszą jak wtedy.

Dodaj jeszcze do tego połysk lakieru na samochodzie ;) . Ja niestety grałem na software i nie ujrzałem na żywo tych dodatkowych efektów. Po kilku/kilkunastu sekundach "postoju" w menu włączał się filmik, który pokazywał gameplay z tymi efektami, a ja zawsze zastanawiałem się skąd tu taka grafika. Mimo wszystko NFS 2 jest jedną z moich ulubionych gier na PC. Ta prędkość, loty w powietrzu, rywalizacja i kody na dodatkowe pojazdy (np.FZR 2000 ^ ^). Namówiłeś mnie do odświeżenia sobie tego tytułu.

EDIT: Zatkało mnie 0_0... http://allegro.pl/need-for-speed-ii-se-rarytas-i1816088059.html [nofollow] .
« Ostatnia zmiana: 25.09.2011, 11:22:41 wysłana przez Rafi2468 »

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #998 dnia: 25.09.2011, 11:08:19 »
Ja mam password na ostatni level, ale doświadczenie na poziomie 3000/4000 pkt, a jak widzę gameplaya na YT, to widzę 9000! W związku z tym nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem i czy mam jakieś szanse pokonać ten etap.
wystarczy wbijać co najmniej 1 poziom na każdy jeden sektor :)

Hshan

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #999 dnia: 25.09.2011, 13:37:02 »
No jak widać nikt mi tu nie wierzy :D fakt może z tymi 15 minutami trochę przesadziłem, jak się gra czas leci szybo, bardziej miałem na myśli, że przechodzę to z łatwością co przed chwilą zrobiłem przy czym mierzyłem czas, wyszło mi dokładnie 32 minuty.
15 minut minęło dokładnie w 6-tym sektorze w którego połowie nabyłem już finalny poziom.


Natomiast niektórych bossów pokonam w niecałe 5 sekund, nieużywając żadnej magii.

Wiem że zaraz będą komentarze typu "sejwowanie" ale z góry mówię, że w ten sposób sam z siebie bym robił durnia niejako marzący fanatyk. Przysięgam pod Bogiem: Zagrałbym nawet na waszych oczach. :)
« Ostatnia zmiana: 25.09.2011, 13:49:00 wysłana przez Hshan »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1000 dnia: 25.09.2011, 14:43:25 »
Facepalm..... naprawdę potrzebujesz SPOLSZCZONEJ wersji jakiejś gry na NESa tak przy okazji??? :F

Hshan

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1001 dnia: 25.09.2011, 18:05:13 »
Rozumiem że rekordy w grach, które są polskiej wersji językowej się nie liczą?

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1002 dnia: 25.09.2011, 18:21:51 »
32 min to nie 15, niexle się kompromitujesz chłopie. Tak czy inaczej podrzuć filmik, jestem ciekaw jak w to tak kozacko grasz.

Hshan

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1003 dnia: 25.09.2011, 20:09:43 »
Ok :) nagrywam filmik, zobaczymy jak "kozacko gram".

TWIN2005

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #1004 dnia: 25.09.2011, 20:27:35 »
To nagrywaj kozaku  :P