Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349837 razy)

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #930 dnia: 14.08.2011, 22:00:44 »
Postal 2 jest głupi, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mam do tej gry słabość, bo wiem, że sobą wiele nie reprezentuje, ale działa na mnie "relaksująco", ot co. Kiedyś to się w to grywało na wagarach u kolegi :) Pamiętam jeszcze "Apocalypse Weekend". A swoją drogą ciekaw jestem, kiedy wypuszczą w końcu "Catharsis".
Na płycie jest jeszcze 5 odsłon drugiej części i Postal Plus z 1997r. , ale za bardzo nie ciągnie mnie do tego.
O jakie 5 odsłon Ci chodzi? Czyżby o te dodatkowe mapy? Przyznam, że nie mam pojęcia. "Share The Pain" był dodatkowo wyposażony w multiplayera z tego co pamiętam.

A żeby nie offtopować, to ja wciąż gram w tego głupiego Kapitana Amerykę. Gra nudzi mnie już totalnie, ale za cholerę się nie poddam :(

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #931 dnia: 14.08.2011, 22:44:48 »
O jakie 5 odsłon Ci chodzi? Czyżby o te dodatkowe mapy? Przyznam, że nie mam pojęcia. "Share The Pain" był dodatkowo wyposażony w multiplayera z tego co pamiętam.

- Postal 2: Apocalypse Weekend
- Postal 2: A Very Postal Christmas
- Postal 2: A Weekend in Paradise
- Postal 2: Eternal Damnation

Wyszło, że są jeszcze cztery części, a nie pięć. Pomyłkowo doliczyłem Postala Plus.

spiderfucker666

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #932 dnia: 14.08.2011, 23:22:07 »
Kage znany też jako Shadow of Ninja ;





« Ostatnia zmiana: 14.08.2011, 23:27:24 wysłana przez spiderfucker666 »

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #933 dnia: 15.08.2011, 18:24:53 »
Kirby na Nesa Zaliczony

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #934 dnia: 15.08.2011, 20:24:06 »
Na 100% czy na mniej?? Odkryłeś wszystkie sekrety??

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #935 dnia: 16.08.2011, 15:38:04 »
niestety na 97 %

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #936 dnia: 16.08.2011, 20:57:03 »
Super Probotector: Alien Rebels, gierka wymiata... poziom trudności odpowiedni, przez co cholernie wciąga. Pogramy trochę i zobaczymy czy jest równie trudna co Contra: Hard Corps :)

spiderfucker666

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #937 dnia: 19.08.2011, 00:34:42 »
Ninja Ryukenden 3


BTW jutro wystawiam na allegro ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #938 dnia: 19.08.2011, 18:52:14 »
Teraz coś o moim ostatnim nabytku za 8 złotych. Gra nazywa się "Alpha Prime" i jest shooterem w konwencji SF. Dosyć klasycznym zresztą, albowiem wychylamy się bez użycia inteligentnych systemów, widzimy z pierwszej osoby i mamy apteczki. I nie ma co narzekać, że tzreba wracać, jak się zostawiło, bo zazwyczaj nie ma po co - w końcu ktoś wpadł na pomysł, że po to wybieram "trudny" na początku gry, żeby się pomęczyć! Podczas gry jest naprawdę ostro, jedno pomieszczenie mogło zająć do pół godziny save-loadów, a amunicji jest zawsze za mało i ma zwyczaj się szybko kończyć, wiec tzreba walić headshoty. Zagładę siejemy przy użyciu standardowych zabawek pokroju karabinu, granatów, pistoletu i rakiet, do tego bullet time w strzykawkach i urządzenie hackujące, dzięki któremu można nasłać na wrogów ich własne pułapki. Po drugiej stronie barykady są roboty, górnicy, drony bojowe i marines, więc niby też standardowo, ale że myślą niezgorzej, a trójwymiarowa przestrzeń daje więcej możliwych kombinacji niż 2D, to nie nudzi aż do końca!
Graficznie gra podobała mi się bardziej niż produkcje oparte na Unreal Engine 3, Bez efekciarskeigo pijak mode'a i tekstur oblanych moczem, a że poza tym działała sprawnie, szybko wczytywała i prawie się nie wieszała. Audio nie przeszkadza, a fabuła nawet się rozkręca.
Jeśli do tego dodać niezłą fizykę, z której tzreba korzystać (co innego otworzyć skrzynkę a wziąć w łapy i machnąć tak że wieko poleci :P ) i fakt, że rozgrywka jest dłuższa niż zapudełkowane 11 godzin.. no cóż, jestem za i tyle. Drażni tylko cienkie zakończenie i nieliczne błędy, ale to am pomijam :P
9/10

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #939 dnia: 21.08.2011, 04:09:03 »
pograłem trochę w snow brosa i doszedłem do 3 bossa i poległem... będę musiał jeszcze raz spróbować ;)

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #940 dnia: 21.08.2011, 13:24:26 »
Dzisiaj ukończyłem Super Froga na Amidze. Nareszcie, po tylu latach znam zakończenie. Trochę czerstwe, ale sama gra jest świetna.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #941 dnia: 21.08.2011, 15:41:36 »
Dzisiaj ukończyłem Super Froga na Amidze. Nareszcie, po tylu latach znam zakończenie. Trochę czerstwe, ale sama gra jest świetna.
Kończyłem tę grę mając 9 lat - co jest w niej takiego trudnego? :F

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #942 dnia: 21.08.2011, 15:48:49 »
Może to że była to gra na czas. Mimo swej prostoty w sterowaniu i miliardów bonusów do zebrania można było sie kuć na czas nie docierając do końca levelu...

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #943 dnia: 21.08.2011, 16:18:24 »
Widać, że źle mnie zrozumieliście. Gdzie ja napisałem, że gra jest trudna ? Po prostu teraz po zakupie Amigi miałem okazję do niej powrócić i na spokojnie ją przejść -_- .

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #944 dnia: 21.08.2011, 21:07:33 »
Jako, że byłem w weekend odcięty od PS3, odkurzyłem nieco SNESa. Na pierwszy rzut poszedł Super Mario Bros ze składanki Super Mario All Stars, bo uznałem, że w końcu najwyższy czas przejść klasyka. SZY KUR NA ja w ogóle nie potrafię grać w Mario! Ta gra jest dla mnie trudniejsza od Castelvanii, a World 8 równie frustrujący co Ninja Gaiden. Po dojściu do poziomu 8-4, zorientowawszy się że mam do czynienia z kurna kretyńskim "labiryntem" prób i błędów zabił mnie czas .... Wtedy wcisnąłem RESET i zniszczyłem cały świat łącznie z Mario i Brzoskwinką, ale jak mawiał klasyk "I'll be back"
Potem dla relaksu Super Mario Bros 3, dotarłem lekko do 3 świata, zapisałem stan gry, wyłączyłem. Dodatkową zaletą był fakt, że kibicował mi sześćio i ośmiolatek :) Zupełnie jak kiedyś w czasach podstawówki. Jedyna różnica była taka, że ja miałem brodę a oni nie :D
Na koniec wypróbowałem Super Probotectora (normal). Po dwóch podejściach (czyli 2x 5 continue) dobrnąłem do 6 planszy i było to łatwiejsze i przyjemniejsze niż Super Mario :] Dobra jest, dużo w sumie nie grałem, a już tylko 1 poziom do pokonania.
« Ostatnia zmiana: 22.08.2011, 08:12:22 wysłana przez Doolo »