Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349826 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #705 dnia: 27.12.2010, 22:13:39 »
Przysiadłem dzisiaj do Super Probotector (inaczej mówiąc Contra 3) na SNESie, no i już niewiele (tak sądzę) brakowało mi do przejścia całej gry. Mianowicie, przy ostatnim bossie padłem jak śliwka, ale wrócę do niego być może jeszcze dzisiaj!

Buu

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #706 dnia: 27.12.2010, 23:00:03 »
Jezusie Maryjo. Ta gra jest masakrytycznie wręcz trudna!! Ja cię podziwiam w tym momencie i pokłony biję bo nie znam nikogo kto by doszedł ot tak do ostatnigo bossa w tej grze. Jak ubijesz bossa i przejdziesz grę, podaj jakiegoś screena żebyśmy wszyscy zobaczyli coś co mało kto widział - zakończenie w Super Probotector. Trzymam kciuki!!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #707 dnia: 28.12.2010, 11:33:48 »
Jezusie Maryjo. Ta gra jest masakrytycznie wręcz trudna!! Ja cię podziwiam w tym momencie i pokłony biję bo nie znam nikogo kto by doszedł ot tak do ostatnigo bossa w tej grze. Jak ubijesz bossa i przejdziesz grę, podaj jakiegoś screena żebyśmy wszyscy zobaczyli coś co mało kto widział - zakończenie w Super Probotector. Trzymam kciuki!!

Done ;)

1 faza:


2 faza:


Co jak co, ta gra jest naprawdę dobra. Przy ostatnim bossie (jak i całym ostatnim levelu) srałem w gacie na jego widok, muzyka jak w horrorze i aż strach się bać, co mnie spotka dalej :F . Na pewno do tego wrócę ;)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #708 dnia: 28.12.2010, 21:06:38 »
mały bump

Przed chwilką, razem z browarem również przysiadłem do Super Probotectora, tym razem na hardzie, żeby ujrzeć pełne zakończenie (kurna, ludzie od Konami to istni masochiści). Hardcore jest niesamowity, to trzeba przyznać, wszystko jest praktycznie na styk. O dziwo, udało mi się dojść do ostatniego bossa, do drugiej fazy czyli do mózgu. Tam w trakcie zabijania go niestety poległem, ale tak czy owak nie poddam się, jeszcze do niego wrócę...

EDIT:
Fuck yeah!! A jednak się udało :) . Super Probotector ubity na poziomie hard, w związku z czym miałem okazję obejrzeć piękne zakończenie na końcu. Red Falcon na dodatek pod koniec zrobił mi niezły żart, wstał i gonił mój helikopter ale jednak dałem mu nauczkę. Co jak co, ta gra na hardzie dorównuje poziomem trudności jak w Battletoads :F
« Ostatnia zmiana: 29.12.2010, 13:40:51 wysłana przez MaarioS »

Buu

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #709 dnia: 03.01.2011, 17:58:33 »
Tym samym stałeś się moim IDOLEM :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #710 dnia: 03.01.2011, 21:12:55 »
Gratulowałem już MaarioSowi osobiście ;-)

Dziś przeszedłem Lara Croft and the Guardian of Light. Świetna gra, dużo strzelania, skakania i nawet fajnych zagadek, chociaż czasem repetytywnych. Wadą też może być długość gry (14 pozomów/poniżej 6 godz.) ale pozostają dodatkowe zadania odblokowujące różne bonusy i skarby, także zabawa może się trochę wydłużyć jeśli komuś zależy.  Jak dla mnie bomba.

PS. W pojedynkę gra się fajnie, ale naprawdę wyjefajnie gra się na dwóch ;-)
« Ostatnia zmiana: 03.01.2011, 22:19:17 wysłana przez Doolo »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #711 dnia: 03.01.2011, 22:14:19 »
Jak dla mnie Bombą jest JA2,5, w które dziś wsiąkłem na 3 godziny, nie spoglądając w międzyczasie na zegarek. Świetne ;)

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #712 dnia: 04.01.2011, 20:09:08 »
Ninja Ryukenden. Wyłączyłem kulturalnie konsolę w akcie 6/2. Jeszcze kiedyś do tej chamskiej gry powrócę, bo lubię tą serię.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #713 dnia: 05.01.2011, 11:28:26 »
Hahahaha niezłe jajca. Moja siostrzenica (ma niecałe 4 lata) chciała w coś zagrać, no i wybrała Earthworm Jima na SNESa, no to jej puściłem. Cośtam porobiła, pobiegała po pierwszym levelu i..... odkryła pewne sekretne miejsce, o którym nigdy wcześniej nawet pojęcia nie miałem!! :D To jest w pierwszym levelu i zaraz na starcie jest takie miejsce pod Jimem, gdzie znajduje się dodatkowe życie i dobry, ogniowy strzał:


Jak się tam dostała, nie mam pojęcia. Sam próbuję jakoś pod oponami przeskoczyć, ale nie daję rady...

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #714 dnia: 05.01.2011, 14:38:57 »
Nie wiem czy to jest to o czym ja myślę, ale chyba na samym początku można sie do łańcucha przyczepiać batem i tak kilka razy aż się dojdzie do ukrytego przejścia i wtedy idzie się zupełnie inną drogą, można zdobyć właśnie dodatkowe życie i niemalże bez walki dojśc do minibossa. Jeśli to jest to o czym myślę :P

salviador

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #715 dnia: 05.01.2011, 14:52:05 »
Jak dla mnie Bombą jest JA2,5, w które dziś wsiąkłem na 3 godziny, nie spoglądając w międzyczasie na zegarek. Świetne ;)

wiec mniemam ze Silent Storm'a masz obcykanego? bo to dla mnie duch JA w nowych szatach ;>

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #716 dnia: 05.01.2011, 15:22:32 »
Nie, ale razem z JA pożyczyłem od kolegi i jest 2gi w kolejce :)

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #717 dnia: 05.01.2011, 16:21:47 »
Nie wiem czy to jest to o czym ja myślę, ale chyba na samym początku można sie do łańcucha przyczepiać batem i tak kilka razy aż się dojdzie do ukrytego przejścia i wtedy idzie się zupełnie inną drogą, można zdobyć właśnie dodatkowe życie i niemalże bez walki dojśc do minibossa. Jeśli to jest to o czym myślę :P

Coś mi się wydaje że nasz dzielny MaarioS trochę wstydził się przyznać że dopiero teraz odkrył sekret, który wszyscy dobrze znają, jednak radość odkrycia owego tajemnego zakamarka zmusiła go do opublikowania tej rewelacji na forum, przy okazji zwalając wszystko na nieszczęsną 4-letnią siostrzenicę ;-);-);-)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #718 dnia: 05.01.2011, 22:01:04 »
@Mcin

Wg. mnie SS (ale skrót :F) jest lepszą grą niż JA. Przy Silencie siedziałem dość długo, gra mnie pasjonowała, jednak nie przeszedłem jej do końca, a w Jagged Aliance grę wyłączyłem pod koniec 1 misji - gra mi się nie podobała i tyle :/.


@Maarios

Congratulations, szacun :). Ja też męczę tą grę, ale port na NES nie SNES (wersja NES Contry 3 jest de facto hackiem, albo jak kto woli domorosłą grą - nazywa się Contra Spirit). Jednak 2 level mnie zniechęca do dalszego grania, a szczególnie te kule lecące na bohatera :/.


@machbed

Nie chciałeś przeżyć załamania nerwowego? Czy jednak ktoś był obok Ciebie i nie chciałeś przy nim ciskać przekleństwami?

machbed: O czym ty człowieku mówisz, to miało za zadanie wprowadzić ciut humoru. :D Nie mam się już nad kim załamywać nerwowo tylko nad jakimś dzieciakiem, proszę cię, przestań. :D Masz jakiś problem? Zapraszam na PW. Ty tu nie jesteś od zwracania uwagi moderatorom tylko my jesteśmy od zwracania uwagi tobie i całej reszcie, więc się dostosuj do tego.
« Ostatnia zmiana: 09.01.2011, 12:12:54 wysłana przez machbed »

noxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #719 dnia: 05.01.2011, 22:21:22 »
Partyjka Ice Hockey (rozwalił mnie 6:3) i Ballon Fighta ze szwagrem.