Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349830 razy)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #570 dnia: 26.09.2010, 16:09:29 »
A ja od miesiąca nadal katuję Boomerang Kida. Już go przeszedłem, mając 10055 pkt, ale nadal nieświadomie omijam jedną planszę, ponieważ "warp" jest w miejscu, gdzie wskakuję się na niszczejącą platformę, więc najlepiej ją "obskoczyć" na pełnym speedzie, ale wtedy właśnie "przechodzę" tą planszę bez zysku punktowego. Ale do rekordu Parysa* (10400 pkt) brakuję mi już niewiele.


*Podejrzewam, że aby przejść Booma potrzebował kilku podejść, dlatego wynik nie jest wyśrubowany.

SebaSan1981

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #571 dnia: 27.09.2010, 09:31:59 »
No to gratuluję Ci zapału do tej specyficznej gry. Nie miałbym sił by ją masterować. Nie jest to gra na pegasusa ale obecnie gram w HommII + exp w misję: Slayer Legacy (mapka xxl) na poziomie Impossible. HommII to moja najbardziej ulubiona z ulubionych gier na PC i ostatnio próbuje sił w przechodzeniu scenariuszy na najwyższym poziomie trudności..



Do tej pory udało mi się przejść cztery, a Slayer Legacy to chyba jeden z najtrudniejszych. Jednak im trudniej tym lepiej, może za jakiś czas wrzucę screena z ostatnioej batalii i final score.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #572 dnia: 27.09.2010, 10:43:37 »
W co gram:) ? A no dalej Mafia II :) Ta gra to najlepsze dzieło w jakie grałem... Klimat lat 40-50tych ,muzyka genialna z tamtych lat. Postać Vito genialnie wykreowana :D Cóż mogę powiedzieć ,zagrajcie a sami zobaczycie ;) Dodaje screena ze statystykami w grze...



Oraz świetną grafikę ,którą odblokowałem (Dałbym też PlayBoy`a z lat 50' ,którego znalazłem w grze ,ale chyba wole nie ryzykować gniewu modków :F )





Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #573 dnia: 27.09.2010, 11:45:48 »
Ah jak przyjemnie poraz kolejny przejść pojedynki w Top gun The second mission :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #574 dnia: 27.09.2010, 20:18:29 »
YEAH!! Nareszcie po tych wielu latach dałem radę z Eliminator Boat Duel :) . W sumie, to stale cały czas kwasiłem przy Disaster Don'ie (bez jaj disaster), ale tym razem niestety nie nacieszył się długo tytułem mistrza świata ;) . Aż musiałem uwiecznić te przeurocze zakończenie:

SebaSan1981

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #575 dnia: 27.09.2010, 22:04:48 »
Pamiętam że nawet dziś przechodzę tą gierke niemalże z zamknietymi "oczyma". W sumie to kończyłem ją chyba ze 100 razy na konsoli...Finałowy przeciwnik jest prosty tak jak pozostali ale trzeba znać motyw na wygrywanie samej końcówki wyścigu. Największą frajdę mialem jak mi się drania udawało rozwalić zanim dopłynął do mety.

Dziś w nocy planuję sesję w Cvanię SotN (gram od nowa i reverse castle czeka na podbój). Wcześniej jednak zapodam obiecane Adamowi logo...

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #576 dnia: 28.09.2010, 11:34:02 »
Gra ktos w Starcrafta 2 na battlenecie?

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #577 dnia: 28.09.2010, 12:12:56 »
Oho, kolejny wariat, który wydał na to dwie stówy. Ja się trochę boję, że przez to inni sobie podpatrzą i to bedzie standardowa cena gier na PC nad Wisłą. A StaryKraft nigdy dla mnie wybitny nie był, są dziesiątki lepszych strategii :P

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #578 dnia: 28.09.2010, 18:56:37 »
A StaryKraft nigdy dla mnie wybitny nie był, są dziesiątki lepszych strategii :P
Bluźnisz  :P

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #579 dnia: 28.09.2010, 19:06:41 »
Nie, niosę kaganek oświaty :P nie widzę nic ciekawego w konkursie na jak najszybsze wbicie z pamięci kombinacji skrótów klawiaturowych ;) A na pewno nie na tyle, żeby wydać na to 200 zł.

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #580 dnia: 28.09.2010, 19:16:09 »
Nie, niosę kaganek oświaty :P nie widzę nic ciekawego w konkursie na jak najszybsze wbicie z pamięci kombinacji skrótów klawiaturowych ;) A na pewno nie na tyle, żeby wydać na to 200 zł.
Było od razu napisać że nigdy w to nie grałeś  :P :P :P ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #581 dnia: 28.09.2010, 21:46:55 »
W jedynkę grałem, a dwójka w multi to ponoć prawie to samo. Cały czas nie wiem czym się jarać :P

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #582 dnia: 28.09.2010, 22:03:41 »
Ja już od dłuższego czasu morduje "Adventure Island" i obecnie najdalej docieram do 7-4. Szlag mnie trafia, gdy gram bez straty życia cały czas, aż nagle w 7-1 tracę 5 szans z rzędu, jak choćby wczoraj  :angry:. Cóż, uparty jestem, i będę kontynuował grę, aż przejdę...  :/

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #583 dnia: 28.09.2010, 22:43:23 »
Nie mogę pokonać dziś Draculi w Castlevanii 1...  :/

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #584 dnia: 29.09.2010, 00:18:02 »
Ja już mu dałem nauczkę :P :


P.S. Grę miałem włączyć na moment.
« Ostatnia zmiana: 29.09.2010, 00:22:08 wysłana przez MaarioS »