Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349837 razy)

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #555 dnia: 23.09.2010, 20:50:11 »
Pyknąłem sobie w SuperC.O Tak z nudów.Ile się okrzyczałem!Szok!Za trzecim razem mi się udało dopiero.
Trzeba trenować :)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #556 dnia: 23.09.2010, 23:50:00 »
Apropo Super C, to dziś na składaneczce 3 in 1 właśnie znajduje się ta giereczka, którą dziś dostałem ;D.
A wracając do tematu. Przed chwilą odpaliłem Over horizon. Gram, gram, gram. Doszedłem do 5 bossa, rozwalił mnie. Podjąłem drugą próbę, walczyłem ze 20 min i zupełnie nie mam pojęcia co jest a walę w niego tyle razy, więc wkurzyłem się i ztwierdziłem, że p-olę tą grę. A kurcze dawniej ją przeszedłem.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #557 dnia: 24.09.2010, 08:55:43 »
Ja doszedłem do 5 rozdziału w Mafii II :) Gierka jest przekozacka :F Teraz mam misje,że muszę wynieść Joe z płonącego budynku ,bo taki koleś go postrzelił :D

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #558 dnia: 24.09.2010, 15:21:41 »
Źle, że nie zrobiłem zdjęcia, ale grałem w Dizziego i zostało mi do końca ok 15 gwiazdek. Zabił mnie w kopalni jakiś nietoperz. Może kiedyś uda mi się ukończyć tą grę. Tym razem skończyło się na uratowaniu wszystkich mieszkańców lasu; byłem w zamku w mieście, w morzu, na cementarzu. Chyba już wszędzie; wiadomo, że jeszcze zamek zaksa do pełni szczęścia. No i nieszczęsna kopalnia, gdzie pewnie czeka mnie niejeden zawód i przechodzenie gry od początku. Wszystko przez głupie mini gry, a w kopalni kolejka, na której pewnie stracę niejedno życie. No może nie wszystko przez te mini gry, ale dlaczego nie można z nich wyjść? To co, jak mam jedno życie to i tak muszę przejść mini-grę do końca? Inne możliwości to dać się zabić od razu, ale jak się ma świadomość, że zostało ostatnie życie, to się podświadomie gra gorzej, bardziej nerwowo i i tak mnie zabijają. Chciałbym po jednej nieudanej próbie wyjść, zjeść jakiś owoc, albo odłożyć na później, to nie, twórcy wymyślili, że dopóki mnie nie zabiją, albo dopóki mi się nie powiedzie, to z mini gier nie ma ucieczki. A jak mnie zabiją? To znów od początku? Frustrujące. Doszedłem do wniosku, co pewnie odkrywcze nie jest, największym przeciwnikiem w tej grze jest czas. Bo sobie wyobraź jeden z drugim, że grasz z dwie godziny albo dłużej, zabijają Cię, i w perspektywie spędzenie kolejnych dwóch godzin na robieniu tych samych zadań od początku. Czy twórcy musieli być takimi sadystami? Póki co jednak, się nie poddaję i pewnie niedługo znów zagram w to niedorobione jajko o zerowej przyczepności i skorupce cieńszej niż bąbel ze śliny.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #559 dnia: 24.09.2010, 17:05:33 »
Ja dziś miałem bardzo dobrą formę. Odpaliłem na konsoli Top gun 2, tryb misje i bez straty żadnego życia doszedłem do 2 misji, a pdczas rozwalania się pierwszego bossa dostałem czwarte życie :).
W drugiej misji już rozwaliłem się o drzewka i game over :(.
Potem pojedynki 2 podejścia. Za pierwszym doszedłem do 5 przeciwnika, za drugim do 6. Następnie popykałem w najnowszy carcik od MaarioSa i nieobyło się bez treningu w Tmnt tf, a trenuję jak tylko mam wolny czas, bo w końcu muszę jakoś zrobić by więcej wygrywać z Adamstarem :D :).

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #560 dnia: 24.09.2010, 19:10:37 »
ja właśnie gram w Mouryu Senki Madara i muszę powiedzieć że ciężko się expi w tej grze. ale dam rade :F

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #561 dnia: 24.09.2010, 19:21:51 »
ja właśnie gram w Mouryu Senki Madara i muszę powiedzieć że ciężko się expi w tej grze. ale dam rade :F

Najgorzej w sumie jest na początku, zresztą jak i zawsze, aczkolwiek przyznam szczerze, że czasami, żeby gdzieś dojść dalej, no to niestety trzeba trochę wcześniej ciut trochę poexpić, aby przetrwać w następnych lokacjach :D .

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #562 dnia: 24.09.2010, 19:33:00 »
Ja właśnie gram w Mouryu Senki Madara i muszę powiedzieć że ciężko się expi w tej grze. ale dam rade :F

Najgorzej w sumie jest na początku, zresztą jak i zawsze, aczkolwiek przyznam szczerze, że czasami, żeby gdzieś dojść dalej, no to niestety trzeba trochę wcześniej ciut trochę poexpić, aby przetrwać w następnych lokacjach. :D .


Dobrze wiedzieć jaka masakra mnie dalej czeka. :D No i wolno to strasznie idzie te lvl-owanie postaci, co trochę dobija ale dam rade.

The data wanishet from file 1 godzina grania rannego poszła w zapomnienie co za głupi Nintendo Compatible. :/ :/ :/ :/

Mcin: Jedną gwiazdkę za mało dałeś. Poza tym jakbyś mógł używać synonimów...
machbed: Rantarun nie przeginaj pałki, język polski jest na tyle bogaty, że bluzgi można zastąpić wieloma innymi słowami, szczególnie wypowiadając się w takim miejscu jak forum publiczne.
« Ostatnia zmiana: 24.09.2010, 20:11:15 wysłana przez machbed »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #563 dnia: 24.09.2010, 20:09:27 »
no kur*a the data wanishet from file 1 godzina grania rannego poszła w ch*j co za zj*bany nintendo compatible ;/ ;/ ;/ ;/

No właśnie raz miałem taki sam przypadek dokładnie na takiej samej konsoli. Tak samo File 1 raz się wykasował ni z tego ni z owego. No i to jest kolejny argument, dlaczego musiałem się pozbyć tego złomostwa. :P

P.S. @modzi: bez przesady. Czasami trzeba jakoś mocno wydusić z siebie mocną złość. Każdemu może się zdarzyć ;) .

machbed: Można się odreagować w inny sposób. Jak już napisałem język polski jest na tyle bogaty, że w publice można się wypowiadać o wiele bardziej wyrafinowanie.
« Ostatnia zmiana: 25.09.2010, 09:31:12 wysłana przez machbed »

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #564 dnia: 24.09.2010, 20:29:27 »
no kur*a the data wanishet from file 1 godzina grania rannego poszła w ch*j co za zj*bany nintendo compatible ;/ ;/ ;/ ;/

No właśnie raz miałem taki sam przypadek dokładnie na takiej samej konsoli. Tak samo File 1 raz się wykasował ni z tego ni z owego..... no i to jest kolejny argument, dlaczego musiałem się pozbyć tego złomostwa :P .

P.S. @modzi: bez przesady. Czasami trzeba jakoś mocno wydusić z siebie mocną złość. Każdemu może się zdarzyć ;) .
a zdradzę ci tajemnice MaarioS ta konsola była kiedyś twoja ty ja sprzedałeś drakhulowi a on mi xD

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #565 dnia: 24.09.2010, 20:35:20 »
Da się bez, naprawdę. Poza tym nie chce, żeby się zrobiło bluzgowisko na zasadzie "on mógł- to i ja!"
Wracając do gier - Urban Terror ni z gruchy, ni z pietruchy stwierdził, że mam odłączony internet. Prawdziwość tego stwierdzenia widać na załączonym obrazku.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #566 dnia: 25.09.2010, 09:17:06 »
Prawdziwość tego stwierdzenia widać na załączonym obrazku.

Naprawdę starałem się zobaczyć tę fotkę ,ale ni huhu ,nawet wyłączenie AdBlock`a nie pomogło :F Dobrze zakamuflowałeś tego screena :D

Wracając do tematu ,no to moi mili dalej katuje Mafie 2 ;) Już rozdział 8 przechodzę :D Ta gra jest fenomenalna i wcale się nie nudzi :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #567 dnia: 25.09.2010, 09:40:56 »
A ja wczoraj przy kilku browarach raz jeszcze odświeżyłem kilka cudeniek Sunsoftu, zwłaszcza 2 najlepsze: Gremlins 2 i Journey to Silius. Pierwszą grę tym razem ledwo co przeszedłem na jednym kredycie, a drugą prawie bez straty życia (1UPa). Mam nadzieję, że tą drugą uda mi się wreszcie wymasterować w ten sposób, żeby ją przejść bez straty życia :F  (pierwszą już mi się udało).

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #568 dnia: 25.09.2010, 22:27:17 »
Mati sobie zagrał w Batmana Returns i sobie go przeszedł, nie pierwszy raz zresztą.

Edit.
Szkoda, że nigdy nie udało mi się trafić na to zakończenie:
http://www.youtube.com/watch?v=4yqY1ihC_RM
A tyle razy w to pykałem już, ale raczej nigdy mi się to nie uda.
« Ostatnia zmiana: 25.09.2010, 22:36:06 wysłana przez Mati »

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #569 dnia: 25.09.2010, 23:22:01 »
No nareszcie! Dziś wezbrałem się w sobie, przysiadłem i na 1 "continue" przeszedłem w końcu pierwszą część Rockmana.



Dr. Willy płakał, że go w domu prajli !! *

*Willy czytamy "Łajli"