Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349826 razy)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #525 dnia: 12.09.2010, 00:13:01 »
Ja sobie pomykam od jakiegoś czasu w Torchlight. Długo szukałem czegoś co mi zastąpi Diablo 1 (dwójka do gustu nie przypadła) i oto jest :) Miodny h&s. Zdecydowanie polecam, nie wiedziałem że aż tak mi się to spodoba - po zobaczeniu screenów w CDA trochę nieufnie podchodziłem do tego tytułu. Jak się okazało niesłusznie :D Fajne na odstresowanie.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #526 dnia: 12.09.2010, 10:05:36 »
Potwierdzam, bardzo skutecznie relaksuje. Łatwa i przyjemna rozpierducha :)

Wczoraj odpuściłem ale dziś Śmierć w Castlevanii 3 została rozgromiona :D Metodą małych kroków zbliżam się do Doppelgangera i w końcu do Drakuli :D
« Ostatnia zmiana: 12.09.2010, 13:34:11 wysłana przez Doolo »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #527 dnia: 12.09.2010, 20:27:46 »
No i Captain Planet nareszcie zaliczone :) . Aczkolwiek, zakończenie z deka dziwne, ponieważ na screenie wcześniej sam do końca nie wiedziałem, że już całą grę przeszedłem.... Ale ogólnikowo, to naprawdę ciekawa i pomysłowa gra.

swenson84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #528 dnia: 12.09.2010, 21:13:39 »
Ja dziś przeszedłem Felix the cat, nie mam screena niestety ale na końcu miałem 54 życia :)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #529 dnia: 12.09.2010, 22:19:43 »
A ja gram w Urban Terror - Freewarowego FPS'a a'la Counter Strike na silniku id3 i z możliwościami ruchu pierwszoligowego parkourowca. Szukajcie mnie na serwerze <klar> ;)

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #530 dnia: 13.09.2010, 00:05:07 »
A ja znowu zmieniłem tytuł i ostatnio próbuję sobie przejść Devastation na PC.
Na zmianę będę sobie giercował na konsoli lub zapuszczę jakiś starszy tytuł na piecu :)

Uzbierało się trochę, a nie było jakoś okazji ich wypróbować.

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #531 dnia: 13.09.2010, 20:13:09 »
Dziś ponownie przeszedłem Batman: Return of the Joker  8)
Trochę pograłem też w Gun Deca i Super Spy Hunter.

dragon

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #532 dnia: 13.09.2010, 20:53:11 »
Ja sobie dziś po grałem w Gun-nac, niestety na emu, bo jak narazie carta brak, a to genialna gra, ale zato na konsoli odpaliłem sobie Batman Flash, zhackowany cart Monster in my pocket jak wiadomo. Doszedłem do przedostatniego bossa i tam poległem.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #533 dnia: 13.09.2010, 21:04:39 »
Kolejny dzień, kolejny boss w Castlevanii 3. Dziś ukorzyłem małego zielonego gluta, którego jednym jedynym marzeniem było być jak Ja. Jednakże po kilku ciosach "zabójcom wampirów" zrozumiał, że najważniejsze w życiu to być sobą i pozostał zielonym glutem. Innymi słowy pokonałem Doppelgangera - przedostatniego już bossa w Castlevanii 3. Doszedłem też do Drakuli ale po 3 podejściach moim największym osiągnięciem było doprowadzenie drugiej fazy do 1 kreski życia. W najbliższym czasie wypadałoby poznać fazę trzecią i wyjaśnić z nią parę spraw.
« Ostatnia zmiana: 13.09.2010, 21:06:17 wysłana przez Doolo »

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #534 dnia: 14.09.2010, 10:06:16 »
Ja męczę juz 4godziny Resident Evil 5 ,co widać w podpisie :) Gra, ogólnie jest bardzo dobra, strasznie podobna do RE4, ale to, już nie jest ta sama gra co RE1, 2 i 3....tamte gry trzymały pod napięciem, były różne ciężkie i ciekawe zagadki, które godzinami się rozkminiało, a teraz, teraz to, jest typowa strzelanka, chodzisz i nawalasz, zero napięcia i zero strachu, zawsze wiadomo co się stanie. Może na początku sterowanie przeszkadza, ale po chwili można się przyzwyczaić i jest fajnie. Szkoda, że Chris jak strzela, to nie chce zrobić ani jednego kroku,he,he,he. Taka blokada psychiczna w podświadomości panów z Capcom. . Do starego założenia dochodzi tu kilka nowości, a mianowicie,Ekwipunek nie pauzuje już gry, oraz jest dużo mniejszy. Podsumowując gra nie jest już Survival Horrorem. To zwykła młucka, bardziej w stylu Gears of War.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #535 dnia: 14.09.2010, 12:28:31 »
Podsumowując gra nie jest już Survival Horrorem. To zwykła młucka, bardziej w stylu Gears of War.

Dokładnie tak. DLC "Lost in Nightmares" dopiero przywraca nieco dawnego klimatu i jakby "6" zrobili w tym stylu byłbym bardzo zadowolony. Oczywiście RE5 jako gra akcji bardzo mi się podoba.

dragon

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #536 dnia: 14.09.2010, 17:34:00 »
A ja dziś z koleżką z sąsiectwa odpaliliśmy Top gun 1 na konsoli i jako że za cholere nigdy nieudało mi się wylondować tak tym zajmował się mój ziomuś bez którego gry bym nieukończył, bo londowanie w tej grze jest po prostu masakryczne i wg mnie niemożliwe, ale najwyraźniej to trza umieć, bo pomimo wieeeelu prób, nigdy mi się to nieudało, ale grę wymasterowaliśmy. Sądziłem, że będzie więcej tych misji a tu tylko 4, ale no nie łatwe, to trzeba przyznać, ale zdecydowanie wolę część 2. Tam londowanko idzie jak po maśle i z zamkniętymi oczyma potrafiłbym to zrobić.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #537 dnia: 14.09.2010, 17:46:14 »
Następnym razem spróbuj wylĄdować

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #538 dnia: 14.09.2010, 18:01:45 »
I kolejne godziny stracone na castelvani!Powoli zaczyna Mnie to frustrować ;/

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #539 dnia: 14.09.2010, 18:22:02 »
Ja teraz pogrywam sobie w ,,Mafia 2'' i muszę szczerze powiedzieć,że ta gra jest bardzo dobra (moim zdaniem).