Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349837 razy)

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #465 dnia: 20.08.2010, 11:30:47 »
Tycior k*rwa PO CHOLERĘ SPOILERUJESZ I PSUJESZ ZABAWĘ TYM CO NIE PRZESZLI?!

Czego Ty chcesz? Napisałem zakończenie jakie jest w GTA IV a ten pluje się jak 10letni troll :D Spuść powietrze,bo się zapowietrzyłeś :P Każdy opisuje co jest na końcu gry ,która przeszedł tylko ku*wa nie ja?! :F

Dzisiaj rano grałem w Tanki na dwóch z bratem ciotecznym :)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #466 dnia: 20.08.2010, 14:06:03 »
To ty zachowujesz się jak troll, podstawową zasadą użytkowników internetu którzy dzielą się na forach wrażeniami, czy to z obejrzanego filmu, czy z gry którą przeszli, zwłaszcza jeżeli chodzi o nowy film lub grę, jest zasada nie spoilerowania. Jeśli już masz zamiar zdradzić zakończenie czyli spoilerować, to powinieneś wyraźnie to zaznaczyć w nagłówku wypowiedzi zdaniem  *UWAGA SPOILER*.

Popsułeś zabawę graczom którzy jeszcze nie grali w GTAIV... zachowałeś się jak niedojrzały egoista, twoja postawa zasługuje na absolutne potępienie, a twoje tłumaczenie jest żałosne. Nie dość że nie potrafisz się usprawiedliwić, to jeszcze mnie obrażasz. Ja rozumiem krytykę ad rem, zastosowałem ją w stosunku do Ciebie, a ty posługujesz się bardzo nieelegancką i żenującą krytyką ad personam.

Nie wiem jak twoi znajomi, lecz z moich doświadczeń ludzie przeważnie nie lubią, gdy ktoś zdradza im zakończenia  fabuły w filmach, grach lub książkach, które ich bardzo interesują. Nawet Wikipedia ostrzega, gdy spoileruje rzeczone treści.

Mój sprzęt akurat jeszcze nie pozwala na zagranie w GTAIV, a jestem sympatykiem tejże serii.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #467 dnia: 20.08.2010, 14:09:46 »
@VerminatorX: lol co za wykład. Jakoś wszyscy normalnie dają tutaj screeny z zakończeń i końcowe wrażenia z gry i jakoś nikt wcześniej się tego tak nie uczepił -_- ....

Zresztą, na fotce Tyciora nie widzę nic a nic, co mogłoby popsuć graczowi zabawę. Widać raptem 100% ukońćzenia całej gry, tak więc nawet nie mam pojęcia, o co Ci chodzi....
« Ostatnia zmiana: 20.08.2010, 14:14:25 wysłana przez MaarioS »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #468 dnia: 20.08.2010, 14:18:36 »
Prócz obrazków używamy jeszcze liter do komunikowania się... tak przypominam. Polecam czytać więcej komiksów.

To sobie cofnij stronę i racz przeczytać co jest napisane pod screenem z ukończenia gry.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #469 dnia: 20.08.2010, 14:29:02 »
LMAO. Ktokolwiek Cię zmusza do czytania tego tekstu?? NIE. Nie musisz go czytać i tyle w tym temacie...

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #470 dnia: 20.08.2010, 16:58:31 »
Ale ma rację, wypada zaznaczyć spoiler, żeby nie psuć zabawy tym, co nie grali. Na pegasusie fabuły rozbudowanej raczej nie uświadczysz, wiec problemu takiego nie ma ;) Tylko nie wiem, po co ten wnerw.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #471 dnia: 20.08.2010, 17:34:31 »
Popsułem zabawe tak.... Postawcie mnie pod pręgieżem i wybiczujcie :F A tak serio to jak zacząłeś czytać to Twoja "ynteligencja" mogła Cię zaalarmować o czym tam chce pisać i pominąć ten tekst. Jeszcze zanim zagrasz w te GTA IV 5x zapomnisz co tam napisałem. A poza tym Grand Theft Auto IV jest pierwszą grą w serii, w której gracz może dokonać wyboru zakończenia. także ja grałem tak i u mnie było takie zakończenie. Ty będziesz grać inaczej i będzie inne. Nie pluj się więcej,bo nie mam ochoty ciągnąć tego jakże żałosnego tematu. Wolność słowa na forum nabiera nowego znaczenia :D Teraz będę się tylko witał i żegnał . Nie urazi to Twoich uczuć?

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #472 dnia: 20.08.2010, 18:06:38 »
Szpokój!!!

Dla rozluźnienia atmosfery napiszę w ramach Offtopku, jak wczoraj, a w zasadzie już dzisiaj graliśmy w Lemmingi :P

Otóż na grillu u koleżanki zachciało nam się pochodzić po jej małej piaskownicy-boisku do siatki plażowej. W tą i z powrotem. Potem zmiana i chodzimy w kółko gęsiego. Komuś się skojarzyło z Lemmingami. Zaczęła się gadka o starych grach i ogólnie, ale nie o to chodzi. Po prostu jakoś tak wyszło, że uznaliśmy, że jesteśmy Lemmingami, które gracz zostawił same sobie i musimy chodzić w kółko za prowadzącym :P A jaka była mina dziewczyn, jak po dziesięciu kółkach wyjście się otworzyło, wróciliśmy i powiedzieliśmy, że graliśmy w Lemmingi :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50672

Gdy zwiedzałem sklepik w Mińsku mazowieckim wpadłem na to cudeńko, z żalem żegnałem się z moimi sześcioma dychami... ale co za kretyn wpadł na pomysł żeby sprzedawać antologię BEZ CZĘŚCI PIERWSZEJ!!!! poczekam, może jak już trafi do kolekcji klasyki, będzie kompletne...

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #473 dnia: 20.08.2010, 18:35:40 »
@Mcin hehe mocne :D Ten grill był pewnie zakrapiany ,skoro tak zabawa szła :F Ja zazwyczaj nie kupuje antologów,ale gdy zobaczyłem serię GTA to kupiłem :) Nie wiem dlaczego,ale do gta mam jakiś sentyment ? Nie wiem jak to nazwać,ale w każdą część musze zagrać :D

Dziś 2godz.temu zacząłem grać w tetrisa i wyścigi F1 (chyba?) na UWAGA! :F Brick Game :P Taka elektroniczna gierca na paluszki (dla niekumatych baterie) Ehh ... Kiedyś pare pozlepianych kwadratów to był bolid F1 i ile było radości :D

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #474 dnia: 20.08.2010, 23:26:53 »
Gdy zwiedzałem sklepik w Mińsku mazowieckim wpadłem na to cudeńko, z żalem żegnałem się z moimi sześcioma dychami... ale co za kretyn wpadł na pomysł żeby sprzedawać antologię BEZ CZĘŚCI PIERWSZEJ!!!! poczekam, może jak już trafi do kolekcji klasyki, będzie kompletne...
Co ty się szlajasz po moim mieście, co? :P

Jakiś czas temu odebrałem kompa, więc NESowe gry poszły na razie w odstawkę... teraz katuję DiRT2, GTAIV i GRID. W tej kolejności. No, czasem odpalę sobie Big Nose the Caveman, mam ambitny plan przejścia w końcu tej gry ;) Póki co najdalej doszedłem do połowy trzeciej wyspy. Nigdy nie pałałem do tej gry zbyt wielką miłością, ale przyznam że jak się przysiądzie porządnie to potrafi wciągnąć. no i wracają stare wspomnienia... ;)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #475 dnia: 21.08.2010, 12:56:18 »
Dziś grałem pierwszy raz od pół roku w Rockmana na konsoli. Niestety poległem w połowie ostatniej fazy Dr Willego. Normalnie próbowałbym do skutku bo doszedłem do wniosku, że jest on banalny ale godzina druga w nocy na tyle mnie znużyła, że dałem za wygraną .... tym razem!

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #476 dnia: 21.08.2010, 22:42:02 »
Po raz pierwszy przeszedłem czwarty poziom w Battletoads. Doszedłem do 6 i straciłem tam dwa ostatnie continues. Pewnie byłoby łatwiej, gdybym podpatrzył strategię na youtubie no ale nic ... trzeba być twardym, nie miętkim. Przynajmniej już wiem, że da się przejść lodowy etap bez hackowania gry.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #477 dnia: 21.08.2010, 22:52:44 »
Przynajmniej już wiem, że da się przejść lodowy etap bez hackowania gry.

.....a nawet i całą bez straty życia :D  (mam nadzieję, że wreszcie dokonam tego czynu niebawem....).

A tak swoją drogą:
http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,3117.0.html

Nie widziałeś tego???

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #478 dnia: 22.08.2010, 11:59:46 »
Widziałem linka, ale chcę przejść bez wspomagaczy. Dziś ponownie doszedłem do węży, tym razem na pierwszym continue. Iiiiii wszystkie straciłem. Przynajmniej doszedłem do 4, podobno ostatniej planszy.

...

trochę mi zajęło rozgryzienie co zrobić z ostatnim wężem ale dało radę ... radość nie trwała długo. Samoloty ... kurna, czy ci ludzie nie znają litości ? Przy okazji znalazłem trick w grze. Podczas przelatywania, można robić pauzę i zaplanować manewr. Dodatkowo, podczas robienia pauzy czasami regenerują się wszystkie serca. Minusem tego jest to, że serca regenerowane są również drugiemu graczowi i jeśli przejdziemy poziom 7, w ósmym załączy się drugi gracz. Poziom trudności jest wystarczająco szaleńczy już z jedną ropuchą.

Etap ósmy ... najeżony błędami po sam sufit. Ropucha zamiast się obracać, przyspiesza, niedopracowana detekcja kolizji, boss który zmienia zasady gry w jej trakcie ... 2x doszedłem do bosa i 2x poległem. Dorwę gnoja. 2/3 gry za mną, może być już tylko lepiej.
« Ostatnia zmiana: 22.08.2010, 18:52:11 wysłana przez UczeńCzarnoksiężnika »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #479 dnia: 22.08.2010, 22:58:37 »
Wczoraj wieczorem nareszcie moją ofiarą padła gra Rod-land :) . Poniżej jeden slajd, który jest prawieże praktycznie zakończeniem całej gry.


Całkiem przyjemna, pseudo-arcade'owa gra, tylko strasznie zdziwił mnie ostatni boss. Cała gra jest niby taka japońsko-bajkowa, a ostatni boss to jest jakiś robot O_o . Zresztą, nie ma się co aż tak dziwić, japońskie gry.....