Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349860 razy)

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #390 dnia: 27.07.2010, 18:55:42 »
Wjechalem na czwarta, ostatnia wyspe pelna para na 9 zyciach:




Jednak padlem jak mucha z koncowym bossem w przestworzach :(


AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #391 dnia: 27.07.2010, 19:04:51 »
Świetna gra, na pewno pozostał niedosyt po nie pokonaniu ostatniego bosa. Przeszedłem tą grę kilka razy, nawet ostatnio na zlocie. Zakończenie jest bardzo humorystyczne i warte ukończenia. Tego ptaka można pokonać, jednak potrzebne są do tego bezwzględnie kamienie.

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #392 dnia: 27.07.2010, 19:18:31 »
No wlasnie nie wygladal jakos na ekstremalnie trudnego do pokonania. Byl troche bardziej wytrzymalszy niz poprzednie, bo walilem go jak glupi i mimo to nie wystarczylo. W sumie to w glownej mierze kupilem Pegasusa dla tej gry bo jest fenomenalna, wiec nie popuszcze i tak czy siak koncowy boss padnie wkrotce.

Mam pewne dwa alternatywne sposoby na latwiejsze pokonanie go. Pierwsze to: puscic na niego light spell, a drugie to po prostu dac sobie niesmiertelnosc i zlac go jak dziecko. Przejdzie takie cos? Czy czary sa jakos zablokowane na ostatnim poziomie?

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #393 dnia: 27.07.2010, 19:41:12 »
Nie są zablokowane i jak najbardziej należy ich użyć  :P

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #394 dnia: 27.07.2010, 20:12:32 »
Zacząłem trochę Naruto Uzumaki Chronicles. Fajnie się gra. Taka nieco bezmyślna nawalanka :)
Jedyny denerwujący aspekt to to, że nie ma możliwości powtórzenia misji po niepomyślnym zakończeniu.
Nie ma nawet możliwości loadingu w trakcie grania. Ani wejścia w cholerne menu główne!
Jedyne wyjście to restart konsoli!

Sadyści nie programiści.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #395 dnia: 27.07.2010, 23:35:36 »
Wow, tego to się nawet nie spodziewałem. Już prawie przeszedłem (chyba) całe Gyrodine, bo doszedłem do takiego momentu, gdzie zaczął wyć jakiś alarm, było od cholery dużo tych takich wielkich bazook, co strzelają i zatrzymał się scrolling, ale niestety zostałem rozklepany.... Mam nadzieję, że następnym razem dam sobie radę z tym tytułem ;) .

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #396 dnia: 29.07.2010, 11:24:13 »
Obiecałem sobie, ze w te wakacje nauczę się grać w Supreme Rulera 2020... megaskomplikowany symulator państwa. Co gorsza, interfejs jest taki sobie, a samouczek niczego nie tłumaczy. Dziś trochę pograłem, ogarnąłem może z 0,1% opcji tej gry, po czym moją Barcelonę najechała Marsylia i skończył się bal murzyna. Czyli nici z obietnic, chyba że znajdę solucję. O ile jakiś geniusz chciał się podzielić swoim skillem. Polecam pokazać tę grę rodzicom, którzy uważają, że to zabawa dla nierozumnych dzieci ;)

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #397 dnia: 29.07.2010, 21:53:45 »
Potwór sprzed lat pokonany !! ... Salamander, czyli japońska wersja Life Force'a, wylądował na srebrnej tacy, podany z serem, dżemem i dużą ilością tartej marchwi. A już myślałem, że przejdę bez straty życia, ale w dosłownie samej końcówce, na 5 sekund przed końcem, zginąłem.

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #398 dnia: 30.07.2010, 18:42:40 »
Wacky races to chyba najaltwiejsza gra jaka w zyciu gralem. Przeszedlem gre odpalajac ja pierwszy raz w zyciu. Gra sie bardzo przyjemnie, jednak ze wzgledu na nedzny poziom trudnosci, a raczej jego kompletny brak nie polecam gry nikomu w wieku powyzej 5 lat.

« Ostatnia zmiana: 30.07.2010, 21:09:18 wysłana przez sordan »

Buu

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #399 dnia: 30.07.2010, 20:49:15 »
Wygrzebałem ostatnio na emulatorze gierkę Adventures of Tom Sawyer. Mimo prostoty jest to tytuł trudny do przejścia. Podobał mi się etap z pływaniem tratwą, bardzo podobny do jednego z poziomów w Jurassic Park. Ogólnie giera jest ciekawa i z sejwowaniem na emulatorze da się bez kłopotów ukończyć.

mtek9

  • Nes Fan
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #400 dnia: 30.07.2010, 22:01:05 »
Ostatnio zacząłem grac w Tom & Jerry i powiem tak, ta gra jest po prostu "poje...na" oczywiście przeszedłem ją po tygodniu wściekania się :D w tej grze zabija wszystko co się rusza i nie tylko XD ostatnia plansza na strychu jest całkowicie przesadzona tyle tych nietoperzy i duchów lata że prawie jest to niemożliwe do przejścia a o boss"ie w piecu to się nie wypowiadam nawet :/ Przeszedłem tą grę oczywiście na konsoli (nes) Nie rozumie dlaczego gry na podstawie bajek są aż tak trudne (captain planet, lion king) przecież odbiorcem tych gier są głównie 5-10 letnie dzieci, nie wyobrażam sobie 5-letniego malucha przechodzącego tom i jerry :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #401 dnia: 31.07.2010, 14:52:00 »
Dziś był grany Gradius. Pierwsze życie straciłem w 3 planszy, a zupełnie poległem w 4 lecz chwała jest coraz bliżej.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #402 dnia: 31.07.2010, 15:05:59 »
Ja obecnie pogrywam w Mortal Kombat III.Nawet Mnie wciągnęło....

SebaSan1981

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #403 dnia: 31.07.2010, 18:21:32 »
No nie mów...przecież każdy wie że MK3 na pegasusa to kaszana.. chyba że grasz na PC albo innej konsoli. Jak tak to rozumiem.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #404 dnia: 31.07.2010, 18:29:52 »
Ja dziś zacząlem grać w Castlevania Symphony Of The Night na PSX (emulator + pad USB) :D Nawet ciekawa gierka. Ściągam także Hidden & Dangerous również na PSX