Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 349817 razy)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #345 dnia: 16.07.2010, 19:46:56 »
Ty mnie do H3 namawiać nie musisz ;) a WoGa bardzo lubię, co prawda turnieju w nim nie zrobisz, bo wyważenie żadne, ale jest mnóstwo fajnych pomysłów, zaczynając od dowódcy (działa lepiej niż w czwórce!), doświadczenia jednostek, nowych budynków skarbów, artefaktów, jednostek i dużo tego. tylko kampanie jakieś lipne ;)

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #346 dnia: 16.07.2010, 21:05:17 »
HoE 4 zrobili po WoGu i troche z niego ściągnęli co widać. ;)
Ponawiam pytanie czy ktoś pyknie w HoE 3? ;D

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #347 dnia: 16.07.2010, 21:16:16 »
A dla "Odmiany" zagrałem przez sieć w GOAL3,a co.
Wygrałem....

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #348 dnia: 16.07.2010, 21:25:17 »
Jeśli już, to HoMM (Heroes of Might and Magic), a a na upartego HoMM RoE (Restoration of Erathia). Tylko ciut nie tak tak czy siak, bo WoG działa pod SoDem (Shadow od Death) ;)

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #349 dnia: 16.07.2010, 21:27:09 »
Sorka dawno nie grałem i wszystko mi się rąbie na bani. :F A ja bym zagrał z SODem. ;D

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #350 dnia: 17.07.2010, 20:05:09 »
Jesli chcesz znalesc sensownego rywala musisz zalatwic sobie Heroes of might and magic 3 complete`. Nikt z toba nie bedzie gral w zadne sody i inne badziewia, chyba ze sobie znajdziesz jakiegos noobsztyla. Tutaj masz polska lige heroes 3: http://www.h3.ligaheroes.pl/ Aktywnych graczy jest ponad sto, ja osobiscie w lidze jestem na 13 pozycji i z toba nie zagram z dwoch wzgledow: raz ze nie gram z nikim ponizej 21 roku zycia, dwa nie gram z nowicjuszami. I nie mow mi ze jestes pro, bo grasz juz w to x lat. Jesli nie zagrales ani jednej ligowej gry online to na pewno pierwszych pare (badz kilkanascie) gier przegrasz, obojetnie czy grasz rok czy 10 lat w ta gre. Jedynie co musisz zrobic to zarejestrowac sie i jesli bedziesz gotowy na gre zapisac sie na lobby ludzi oczekujacych na gre. Wtedy rywal, ktory rowniez jest chetny na gre skontatuje sie z toba poprzez np. Gadu-Gadu. Mnostwo gier jest rozgrywanych co dziennie i na pewno znajdzie sie ktos kto bedzie chcial z toba zagrac. Wpierw jednak musisz sie zaznajomic z regulaminem, ktory znajdziesz na wyzej wymienionej stronie. Jest dziesiatki rzeczy, ktore nie mozesz robic podczas gry (np. nie mozna uzywac czarow ze scrolli 4-5 poziomu, nie mozna wybierac bohaterow z poczatkowa umjejetnoscia logistyka, nie mozna grac zamkiem necro, bla bla bla i takich i innych jest dziesiatki). Sam w chwili gdy zaczynalem grac w lidze, bylem zly na te wszystkie zasady, ze jest ich az tyle i ze az tyle jest restrykcji, jednak z czasem zrozumiesz potege tych wszystkich zasad. Sa one po to, by maksymalnie podczas rozgrywki bylo sprawiedliwie dla obu stron. Do gry potrzebujesz wyzej wymieniona wersje gry, hamachi, badz jesli masz z nim problemy GameRanger, gdyz na 100% nie polaczysz sie przez zewnetrzn IP w grze oraz pare ligowych plikow, ktore mozesz pobrac ze strony, ktore bedziesz musial skopiowac do glownego katalogu `data`. Modyfikuja one pewne sprawy w grze takie jak na przyklad zmiejszaja przyrost tygodniowy Feniksow, badz przyspieszaja animacje podczas walki twoich i wrogich jednostek co zdecydowanie zmniejsza czas oczekiwania na swoja ture.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #351 dnia: 17.07.2010, 20:11:56 »
Nawet nie wiedziałem o takich ligach, po za tym spokojnie człeniu, pro nie jestem i muszę to przyznać. Dzięki za stronkę po lukam i na pewno trochę pogram.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #352 dnia: 18.07.2010, 10:21:22 »
Ja zacząłem grać w TimeShift :) Taki Serious Sam, tylko że w starożytnej Grecji i sporo słabszy od swego chorwackiego mistrza. Jak na debiutancką grę rosyjskiego studia Saber Interactive to nie jest on nawet taki zły, więc można dość optymistycznie patrzeć w kierunku TimeShift`a  Rosjan, która czasem pozwoli nam się pobawić .

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #353 dnia: 18.07.2010, 12:46:10 »
Tobie się TimeShift z Will Rockiem nie pomylił :D

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #354 dnia: 18.07.2010, 13:33:04 »
Tobie się TimeShift z Will Rockiem nie pomylił :D

Oj tak to Will Rock :D pierdzieli mi się ,bo TimeShifta też mam na PC a poza tym gorączke mam :D wczoraj 40 stopni na pogotowiu byłem.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #355 dnia: 18.07.2010, 13:41:40 »
i co ile czekałeś na pogotowiu :?: :F
Ja gram właśnie w TmNationsForever, na razie zdobywam medale. ;D

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #356 dnia: 18.07.2010, 19:01:15 »
i co ile czekałeś na pogotowiu :?: :F

Od razu przyjęli :) Zastrzyk dostałem i spadła temp.
Ja w LFS (Live For Speed) gram przez neta :D

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #357 dnia: 19.07.2010, 16:06:30 »
W końcu zmęczyłem tego Megamana 3... IMHO jest no najtrudniejszy z MM na NESa. Plansze początkowe są dość często trudne, a potem gdy trzeba walczyć z dwoma masterami z MM2 to już się robią ultratrudne. Potem co prawda poziom trudności drastycznie maleje, na ale najpierw trzeba tam dość :P Końcowi bossowie to trochę porazka, poziom trudności bardzo niski. Pod tym względem gra jest niewyważona.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #358 dnia: 19.07.2010, 17:20:48 »
Do trójeczki jeszcze nie podchodziłem na poważnie ale chyba poczekam, aż będę miał wersję kartridżową, gratuluje;-)

michaloxs

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #359 dnia: 19.07.2010, 17:57:24 »
też dzisiaj pykałem w trójeczkę na pegasusie i doszedłem prawie do końca.