Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 350028 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #285 dnia: 16.06.2010, 23:32:46 »
A ja dzisiaj dałem radę dojść do końca i udało mi się ukończyć Conker's Bad Fur Day na Nintendo 64  8) . Ogólnie, to ta gra jest super mega chwalona przez wszystkich, aczkolwiek, hmmm... Wg mnie to ta gra raczej nie była taką super rewelacją, może nie przypadła mi super do gustu, aczkolwiek tak szczerze mówiąc, to dawno nic mnie tak nie wciągnęło, żebym prawie noce zarywał!! Praktycznie powrót ze szkoły, otwieram swój pokój i N64 power ON i non-stop pocinanie do nocy :P . Można powiedzieć, że trochę "żałuję", że to przeszedłem, no bo teraz nie będę miał w co grać i niestety zakończenie gry niestety nie było raczej szczęśliwe, co mnie z deka trochę zdołowało..... No ale, czego tu się spodziewać po krwawo-zboczono-chamskiej PLATFORMÓWCE :D :P .

W sumie, trochę byłem rozczarowany tym, że ta gra była naprawdę za bardzo krótka, aż za krótka.... Aczkolwiek, sam się nad tym zastanawiam, czy to aby na pewno gra jest za krótka, czy to ja już tak popierdzielam we wszystko, że już dla mnie to nic nie jest długie...
« Ostatnia zmiana: 16.06.2010, 23:36:56 wysłana przez MaarioS »

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #286 dnia: 17.06.2010, 10:08:43 »
Ja od rana popylałem w Nekketsu Kakutou Densetsu i teraz zacząłem w Terminator 2 - Judgment Day ,ale chyba rzuce to ,bo kiepska gierca wg.mnie.

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #287 dnia: 17.06.2010, 10:31:52 »
Z ciekawości zobaczyłem Linus Spacehead's Cosmic Crusade... Zapowiadało się na fajną przygodówkę, ale części zręcznościowe są zdecydowanie za trudne. Gorsze niż w Dizzym IMHO.

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #288 dnia: 17.06.2010, 10:50:06 »
Z ciekawości zobaczyłem Linus Spacehead's Cosmic Crusade... Zapowiadało się na fajną przygodówkę, ale części zręcznościowe są zdecydowanie za trudne. Gorsze niż w Dizzym IMHO.

Grałem w to na emulu. Fakt frustrująca gra tak sam jak Dizzy ,nie czaje o co kaman :D
Teraz se zapuściłem Dead Space na PCta i trochę się wystraszyłem jak mi zombiak na ekranie wyskoczył z wentylatora na ścianie :D hardkor gra :P

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #289 dnia: 18.06.2010, 19:35:49 »
A ja dziś znów spróbowałem sił w Cho Ren Sha 68 K i pomimo kilkudziesięciu/set prób znowu nie pokonałem prawdziwego finałowego bossa. Raz już prawie go miałem, miałem 2 życia i wszystkie bomby w niego władowałem, mrygał... gdybym opóźniał detonację o pół sekundy, doszłoby jeszcze parę pocisków i byłby koniec. A tak będę musiał jeszcze spróbować. Na deser z wieczorka zrelaksowałem się przy piątym chyba przejściu Jackala. Końcowy boss mało mnie nie rozwalił, zostały mi 2 życia z 7 ;)

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #290 dnia: 18.06.2010, 19:45:11 »
Ja męczyłem się nad Castelvania III - Dracula`s Curse . Zaciekawiła mnie i jednocześnie wciągnęła na 2godziny ,jednak musze jeszcze potrenować :)

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #291 dnia: 21.06.2010, 08:53:24 »
Tycior trenuj,trenuj :)
Ja odkurzyłem Metal Gear Solid i sobie pykam(jak narazie doszedłem do Sniper Wolf,tej drugiej)

Przeszedłem Uncharted 1 gra godna polecenia naprawdę kto lubi gry typu Tomb Raider,to to jest gra którą szukał :)
Nie wspomnę tu o 2 :)

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #292 dnia: 21.06.2010, 09:17:46 »
Ja zaraz zasiąde do Gears of War :) Grałem w to na xboxie 360,ale chce zobaczyć jak na PC się sprawuje :P

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #293 dnia: 23.06.2010, 20:40:41 »
A ja dzisiaj też miałem "zagrany dzień", a mianowicie dzisiaj przeszedłem Battletoads & Double Dragon i Solbrain'a na Pegasusie  8) . Aż musiałem to uwiecznić i dam parę screenów z tych świetnych zakończeń :P :

Battletoads & Double Dragon:




Tokkyuu shirei: Solbrain:


No i tutaj na listę najlepszych też chciałem się wpisać  8) :
« Ostatnia zmiana: 23.06.2010, 20:44:09 wysłana przez MaarioS »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #294 dnia: 23.06.2010, 21:12:14 »
Ja wczoraj w Ice Climber doszedłem do 15 góry i misiek mnie wykończył, miałem ponad 400000 pkt.
PRZESZEDŁEM CASTLEVANIĘ 2! Wreszcie, bez solucji nie zajęłaby mi 4 wieczorów xD

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #295 dnia: 23.06.2010, 22:31:56 »


Ładnie MaarioS, świetne gierki, świetne zakończenia :)

Felek1991

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Chip&Dale MASTER
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #296 dnia: 24.06.2010, 09:29:40 »
Natomiast ja męczyłem kilka ładnych dni serie adventure of lolo, ale dumnie moge oświadczyć że misja zakończyła się powodzeniem.
Wszystkie trzy części poległy pod moją klawiaturka (grałem na emu).
A na przegryzke dziś z rana zaatakowałem Darkwing Duck.
Trach, pach i ostatni boss pokonany.

PEACE

spopielarr

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Napie.....c tepe h..e
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #297 dnia: 24.06.2010, 12:49:11 »
ja dokonuje masowcych mordow w gta IV na xboxa. a poza tym to w contre albo w chip&dale 2 pogrywam

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #298 dnia: 01.07.2010, 10:59:50 »
A ja gram ostatnio w Out of Hell. Mod jak to mod- zerowa stabilność i od wała bugów, do tego ciut przegadana fabuła (od wała czytania tego samego), chodzenie w tą i z powrotem i mocne gore, co mi średnio odpowiada. Ale jeśli podchodzę do drabiny prowadzącej głęboko do piwnicy i myślę sobie "nieee... tam nie schodzę! Idę inną drogą" to cuś w tym jest.

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #299 dnia: 01.07.2010, 12:50:28 »
A ja nałogowo gram w Mount & Blade - Warband. Uwielbiam Single Player, a i multi również wymiata ^^