Autor Wątek: THE END  (Przeczytany 71 razy)

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
THE END
« dnia: 29.03.2024, 12:46:27 »
Nie wiem czy też tak mieliście, ale po wielkich trudach gdy przeszedłem jakąś grę to wiedziałem, że ekran końcowy wyświetli się tylko raz i na bardzo krótką chwilę więc wpatrywałem się w niego z maksymalnym skupieniem, aby jak najwięcej zapamiętać.
"End screen" zawsze stanowił wielką tajemnicę i pamiętam próbowałem zapamiętać jak najwięcej szczegółów z tego paro-sekundowego momentu.
Zawsze później na dowód, że grę się naprawdę przeszło można porównać z kimś relacje, albo szczerze opowiedzieć jak wygląda zakończenie.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2024, 12:49:07 wysłana przez Lucas_Mountain »

dendy_junior

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: THE END
« Odpowiedź #1 dnia: 07.04.2024, 16:04:47 »
Trzeba dodać że w tamtych czasach pirackie gry często były kastrowane z filmików przedstawiających wprowadzenie do fabuły, i tych po przejściu gry. I tak jedna osoba mogła mieć dowód ze przeszło się grę a inna nie. Nawet  dziś chińskie składanki czasami mają wrzucone wykastrowane wersje gier.

Np. Spider-Man: Return of the Sinister Six  w dzieciństwie grałem w wersję bez wprowadzenia do fabuły i bez obrazków z bossem przed każdym poziomem. Po prostu piraci wszystko wycieli a gra była kupiona na bazarze.

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: THE END
« Odpowiedź #2 dnia: 15.04.2024, 08:18:41 »
no to jeszcze lepiej :D