Autor Wątek: Nie jest tak źle  (Przeczytany 72 razy)

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Nie jest tak źle
« dnia: 24.03.2024, 05:09:45 »
Gdzieś chyba przed rokiem 2000 kiedy to Pegasus obrywał mocno od ogólnej opinii społecznej, że konsola jest już prze"grana"- miałem przygotowany zawsze jeden tytuł na tą specjalną okazję - FELIX THE CAT i gdy przyjeżdżał jakiś kuzyn, który dawno ogrywał już najnowsze tytuły na PS1, albo wujek, który instalował już gry na PC twierdząc w stronę Pegasusa, że "NA TYM TO JUŻ SĄ SŁABE GRY" wtedy ja odpowiadałem, że "NIE JEST TAK ŹLE" i pokazowo niby randomowo wybierałem FELIX THE CAT, żeby zaprezentować przeciętne możliwości graficzne mojej skromnej niedocenianej już maszyny. Do dzisiaj mam z tego bekę jak sobie to przypominam.
W umyśle 13, 14 latka niesamowitą satysfakcją było gdy ta osoba przekonywana stwierdzała jednak że : A MYSŁAŁEM ZE TO SAME JUŻ SAME TAKIE KWADRATY SĄ, ALE NIE JEST TAK ŹLE.

Chyba jeszcze mój pokazowy kartridż do obrony dobrego imienia konsoli to było Panic Restaurant.
« Ostatnia zmiana: 24.03.2024, 05:20:51 wysłana przez Lucas_Mountain »

asphiii

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Nie jest tak źle
« Odpowiedź #1 dnia: 24.03.2024, 21:22:06 »
Zainteresuj się grami homebrew jak Witch n' Wiz, Micro Mages, Spacegulls czy Bobl. Oprócz tego są mody do istniejących gier poprzez łatki .ips, które również polecam

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Nie jest tak źle
« Odpowiedź #2 dnia: 25.03.2024, 11:01:51 »
no to powinien powstać nowy dział NOWE LATA :D dobre tytuły - z takich nowych cudów grafiki jestem pod wrażeniem Full Quiet - też polecam