Autor Wątek: Gra polegająca na strzelaniu do przeciwników, odnajdywaniu ludzi i pomaganiu im  (Przeczytany 154 razy)

JLos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Witam, poszukuję gry, w której chodziło się bohaterem uzbrojonym w pistolet/karabin i strzelało się do czerwonych, a później zielonych przeciwników, przy czym przechodząc przez planszę pomagało się ludziom wołającym o pomoc poprzez podejście do nich. Miałem kiedyś chińską konsolkę z wgranymi do niej przeróbkami gier na NESA (np. F1 Race nazywało się Mega Race, Balloon Fight - Balloon War, Wild Gunman - Quick Shot i wiele innych). Znajdowała się na niej gra, o której wspominam i nazywała się Future Soldier. Chciałbym odnaleźć oryginalny tytuł tej gry, gdyż prawdopodobnie to także przeróbka jednej z gier na NESA. Na Youtubie znalazłem jeden jedyny gameplay z jej wersją pod nazwą Future Soldier (taką samą jaką miałem na tej konsolce z przerobionymi gierkami). Zamieszczam tutaj zrzut ekranu z tej gry. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje i wie jak się nazywa oryginalna wersja tej gry, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Film z YouTube z gaameplayem, który znalazłem nazywa się "FUTURE SOLDIER (BOOTLEG) LONGPLAY" i pochodzi z kanału CONTRA EPIC CORPS
« Ostatnia zmiana: 26.12.2023, 19:05:25 wysłana przez JLos »

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
To nie wygląda jak hack żadnej z "oryginalnych" gier. To prawdopodobnie tzw. "pirate original" nieznanej pirackiej firmy.

https://bootleggames.fandom.com/wiki/Unknown_JungleTac-affiliated_development_company#UM6578_games

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Jako ciekawosta, ekran tytułowy Future Soldier został praktycznie wzięty z Zero Tolerance na Segę Genesis/Mega Drive