Autor Wątek: najsrogsze wg Was hacki - mnie ten ostatni już przerósł  (Przeczytany 304 razy)

Lucas_Mountain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Wiadomo, że coś w stylu Donkey Trump itp jest z premedytacją robione na pastisz "growy" i chyba nie funkcjonuje w formie fizycznych nośników, a raczej tylko jako ciekawostka ROM.
Kiedyś kolega miał Street Fighter III z Mario i myślałem ze to taki max nieudolnego połączenia.

To Battle Tank połączone z Mario gdzie Mario jest czołgiem, a przeciwnicy to też znane postacie z tej gry już wywołało mój śmiech.

Ostatnio jednak na targu staroci kupiłem kartridż, który mnie już "pokonał". Na okładce miał Kaczora Donalda, a ja przekonany że to raczej będzie jakiś klasyk w stylu Duck Tales myślałem, że za 10zł zrobiłem dobry deal.

Wrzucam kartridż, a tu SUPER CONTRA a dokładnie Darkwing Duck 2 (Contra Hack) - połączenie, aż zabolało w oczy - masakra i beka. Zastanawiam się czy ten pomysł był robiony na poważnie - że nikt się nie kapnie przecież :D Na dowód wrzucam zdjęcie i drugie poglądowe. Jak ktoś ma jakieś ryjące głowę hacki to niech się podzieli - ciekawy temat.