Autor Wątek: Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System  (Przeczytany 4456 razy)

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
O istnieniu tej konsoli dowiedziałem się w piątek, gdy w gazetce reklamowej w niemieckim Saturnie zobaczyłem Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System za 100 euro ( każdy nabywca konsoli otrzymuje kupon o wartości 10 euro na kolejne zakupy, czyli konsola za niecałe 400 zł) . Ta sama konsola z tego co widzę w polskim oddziale Saturna jest o blisko połowę droższa  :o
Konsola zawiera 21 gier:
Contra III: The Alien Wars™
Donkey Kong Country™
EarthBound™
Final Fantasy III
F-ZERO™
Kirby™ Super Star
Kirby’s Dream Course™
The Legend of Zelda™: A Link to the Past™
Mega Man® X
Secret of Mana
Star Fox™
Star Fox™ 2
Street Fighter® II Turbo: Hyper Fighting
Super Castlevania IV™
Super Ghouls ’n Ghosts®
Super Mario Kart™
Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars™
Super Mario World™
Super Metroid™
Super Punch-Out!!™
Yoshi’s Island™

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kable od padów są długie. Gra się wygodnie.  Sama konsola jest mniejsza niż ludzka dłoń. Jestem bardzo pozytywnie zadowolony z zakupu. Od czasu do czasu włączę sobie Super Mario Kart, czy też Donkey Kong Country.


Zobacz całą galerię
Video:
http://hunter.gbzl.pl/snes/video.mp4

brother2335

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
« Odpowiedź #1 dnia: 28.01.2018, 16:37:06 »
Ta sama konsola z tego co widzę w polskim oddziale Saturna jest o blisko połowę droższa  :o
To nie wina Saturna, to polski dystrybutor sobie wymyślił, że u nas SNES Mini będzie tyle kosztował. Nic się na to nie poradzi, można sobie sprowadzić z innego kraju z Europy żeby było taniej.

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
« Odpowiedź #2 dnia: 29.01.2018, 17:36:38 »
Konsolę z Amazona można trafić za ~310zł z wysyłką do Polski, więc można olać polskiego dystrybutora.
Sama konsola to majstersztyk, podobnie jak Mini NES :)