Autor Wątek: Nintendo Switch - czyli innowacja stacjonarno-przenośna  (Przeczytany 4583 razy)

brother2335

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Witajcie.
Parę tygodni temu zakupiłem sobie Nintendo Switch i chciałem podzielić się z wami moimi wrażeniami z posiadania tej konsolki.
Może tytułem wstępu dla niewtajemniczonych. Nintendo wpadło na pomysł żeby zrobić konsolę, która będzie jednocześnie konsolą stacjonarną jak i przenośną. Z wyglądu przypomina tablet o przekątnej 6,2 cala ale możemy przypiąć do niego parę Joy-Con'ów czyli małych padzików, które robią z niej handhelda ale możemy grać na nich jak przy pomocy pilota Wii i Nunchuck'a albo nawet wpiąć w specjalny grip umożliwiający zrobić coś na kształt zwykłego pada. Do zestawu dołączona jest też stacja dokująca, dzięki której podepniemy go do TV zmieniając go w konsolę stacjonarną. To tak ogólnikowo, więcej opiszę jakbyście chcieli recenzję.
Mówiąc szczerze kupiłem tą konsolę jedynie żeby zagrać w najnowszą część The Legend of Zelda Breath of the Wild ale czekałem też na premierę Mario Kart 8 Deluxe. Muszę powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolony z tej maszynki. Zarówno jako stacjonarka jak i handheld sprawdza się świetnie, tym bardziej jak możemy sobie zawsze i wszędzie pograć ze znajomymi.
Czy są tu inni posiadacze Switcha? Podzielcie się swoimi wrażeniami

siudym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Switch - czyli innowacja stacjonarno-przenośna
« Odpowiedź #1 dnia: 16.04.2020, 21:25:56 »
Kupiłem switch lite w listopadzie 2019 razem z Zeldą BOTW. Wstyd sie przyznać, ale jeszcze nie odpaliłem zestawu... :)