Autor Wątek: Wyprzedaż/likwidacja kolekcji - piraty, BICi BOX i masa innych  (Przeczytany 936 razy)

TomasZzz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
---Prolog---
Już od dłuższego czasu nie cieszy mnie szukanie kolejnego niebieskiego/fioletowego karta oraz całe to kolekcjonowanie. Po ostatnich konwersacjach z Krzysiobalem, stwierdziłem że dłubanie przy konsolach, przeróbki kartridży - to jest to na czym wolę się skupić i sprawia mi realną frajdę. Zawsze chciałem też napisać jakąś prostą symulację (np. Mrówka Langtona) i odpalenie jej na karcie deweloperskim (a może i nawet `wypalenie` własnego kartridża).
Trzeba się pogodzić z tym, że `wartość` kartridży jest wywindowana w naszym wąskim gronie. Za 20-30 lat będą to prawdopodobnie bezwartościowe kawałki plastiku.

-- Część właściwa ---
Tak więc postanowiłem pozbyć się tego co zachomikowałem przez ostatnie 1,5 roku. MTki, IQ, BICi luzem, piraty w ładnych wydaniach oraz perełki: BICi z box. W tej dziedzinie zbierania już nie osiągnę nic więcej a kasę będzie można przeznaczyć na inne pasje.

Jest tego znacznie więcej, zainteresowanym mogę podać szczegółowe linki/zdjęcia/opisy.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wyprzedaż/likwidacja kolekcji - piraty, BICi BOX i masa innych
« Odpowiedź #1 dnia: 01.04.2017, 17:12:59 »
Dziś pierwszy kwietnia. Kiepski żart.