Autor Wątek: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie-import i chętni  (Przeczytany 82979 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Hej ludu co się dzieje?? Póki co to potwierdzenie otrzymałem od 5 osób za to jeszcze 3 osoby nie dały mi żadnego znaku życia ani żadnego potwierdzenia/odrzucenia. Zatem oficjalnie ogłaszam, że od tego dnia daję dokładnie tydzień czasu na wiadomość (nie będę wymieniać bo poszczególne dane osoby doskonale wiedzą). Muszę koniecznie dostać odpowiedź w stylu POTWIERDZAM/ODRZUCAM a kto nie da mi żadnego znaku życia to niestety otrzyma karnego kutasa (no chyba że rzeczywiście dany osobnik nie żyje)

Jeszcze taka informacja, że jeżeli WSZYSCY POZOSTALI potwierdzą mi w tym czasie chęć transakcji to całość DOJDZIE do skutku, w przeciwnym wypadku sprawa jest niestety pozamiatana i nic więcej nie damy rady zdziałać
« Ostatnia zmiana: 04.04.2015, 14:34:25 wysłana przez MaarioS »

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
No ludzie, dawać, dawać, nie róbcie sobie z gęby cholewy !

sajdor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
No ludzie, dawać, dawać, nie róbcie sobie z gęby cholewy !

dokładnie ! bo ja nie mogę się doczekać !

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Może dam podsumowanie jak sytuacja na teraz dzień stoi: mianowicie obecnie sytuacja wygląda tak sobie bo kilka osób zrezygnowało, reszta potwierdziła swoją chęć natomiast od jednego osobnika cały czas aż do teraz nie dostałem żadnego znaku życia.... Oto obecna lista:

1.UczeńCzarnoksiężnika (NES/FC)-OK
2.DjCasey (NES/FC)-OK
3.SebaSan1981 (NES/FC)-OK
4.jarchkim (NES/FC)-(?)
5.menton (NES/FC)-OK
6.sajdor (Super EDv2+NES)-OK
7.szydlo (Turbo Everdrive)-OK
8.daf (Super EDv2)
9.haynor (Everdrive-MDv3)

Czyli w sumie wychodzi 6 potwierdzonych osób. Po obliczeniu wszystkich kosztów wychodzi na to, że jesteśmy stosunkowo blisko realizacji jednak jeszcze delikatnie brakuje do 800$. Żeby osiągnąć próg i zacząć działać to jeszcze 1 osoba musi potwierdzić/dopisać się do listy (i wziąć JAKIEGOKOLWIEK Everdriva, może być i ED N8 na NES/Famicom/Pegasus). Może to ludzi zmotywuje/zdemotywuje ale przynajmniej dałem zarys na czym obecna sytuacja stoi. Jest dosyć blisko ale jeszcze nie do realizacji. Niech ktoś jeszcze się dopisze do listy/potwierdzi chęć i można zaczynać z tematem

Jeżeli kogoś przypadkowo pominąłem to niech koniecznie da mi znać, mogłem się pogubić po dziesiątkach emaili/pytań/wiadomości i mogłem kogoś przeoczyć
« Ostatnia zmiana: 10.04.2015, 00:08:58 wysłana przez MaarioS »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Dobra, sytuacja się w miarę już unormowała i mogę teraz wyjść z dobrą wieścią a mianowicie- na chwilę obecną udało się minimalny próg przekroczyć i OTWIERAM WOREK WPŁAT.

Wydaje mi się, że niektórych przynajmniej trochę pocieszy zapewne fakt, że kurs USD/PLN ostatnio akurat delikatnie spadł bo aż do poziomu 3,60-3,70zł. co nadal jest absurdem ale nie aż takim niedorzecznym jak był. Zatem OBECNIE cena samego PCB Everdriva N8 (dowolnie NES czy Famicom) kosztuje 380PLN za to cena razem z obudową kosztuje 410PLN. Na razie w tą cenę wliczone są wszystkie przybliżone koszta sprowadzenia razem z wysyłką do PL ale ostrzegam że w skrajnym przypadku jak coś się stanie to będę musiał poprosić wszystkich o dopłatę. Niestety, przez to że sprawa się trochę pokomplikowała ze sprowadzeniem to mam nadzieję, że nic szczególnego się po drodze nie powali i wszystko pójdzie gładko bez zbędnych dodatkowych kosztów

Obudowy są tylko w wersji czerwonej przezroczystej:
http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-NES-EDN8NES.htm
http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-Famicom-EDN8FAM.htm

To jest cena dla tych co zamawiali samego ED N8. Do wszystkich innych co zamawiali co innego indywidualnie dam wiadomość na PW co do kosztów. W tytule wpłaty proszę o podanie takich informacji i sprecyzowaniu informacji o wersji i obudowie w taki sposób:

ED N8+login+wersja(NES/FC)+obudowa(TAK/NIE)

Zatem, jak wszyscy są już zwarci to bardzo dobrze bo czas niestety działa na naszą niekorzyść, zatem w momencie jak już od wszystkich obecnie zadeklarowanych otrzymam wszystkie wpłaty to od razu składam zamówienie. Zatem, do dzieła!!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
DjCasey no na litość Boską i znów ponawiasz dokładnie tą samą sytuację która się wydarzyła rok temu. Obecnie zebrałem już praktycznie wszystkie wpłaty od wszystkich i jesteśmy prawie gotowi do realizacji ale znowu blokujesz całą sytuację i lekceważysz wszystkich i do teraz nie dostałem żadnej odpowiedzi ani wpłaty.... Jeżeli w przeciągu kilku dni nie dokonasz wpłaty to dostaniesz ode mnie już dożywotniego bana na kupowanie czegokolwiek i to jest już ostateczny wyrok i już jak będzie po fakcie to już nie będziesz musiał się wysilać i się tłumaczyć, już nie będzie mnie to wcale a wcale obchodzić

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Taki mały update żeby nie było że nic się nie dzieje: oficjalnie informuję że zamówienie ze wszystkimi Everdrivami zostało ZAPŁACONE oraz WYSŁANE (do pośrednika). Niezmiernie cieszy mnie fakt że większość się rzeczywiście postarała i zaraz po mojej wiadomości zaczęła szybko płacić zaraz po mojej wiadomości. No może prawie wszyscy niestety ale i tak się udało ;) . Oto finałowa lista chętnych:

1.UczeńCzarnoksiężnika-OK
2.DjCasey-OK
3.SebaSan1981-OK
4.jarchkim-KARNY KUTAS
5.menton-OK
6.sajdor-OK
7.szydlo-OK
8.daf-OK
9.haynor-OK
10.WiCiA-OK

Ze względu na to, że zamówienie zostało już zrealizowane to lista chętnych automatycznie zostaje ZAMKNIĘTA

Nadmienię jeszcze kilka faktów co do ludzi chętnych, trochę faktów dobrych jak i złych. Przede wszystkim DjCasey który finałowo zapłacił więc się wywiązał z obowiązków, zatem cofam to co wcześniej powiedziałem i sorry

Z drugiej strony niestety użytkownik jarchkim otrzymuje ode mnie oficjalnie karnego kutasa za to że początkowo był "chętny" czyli dopisał się do listy a potem absolutne zero odzewu, nawet na prywatne PW czyli wykazał się ze swojej strony totalną ignorancją i samym generowaniem problemów

To ode mnie w tym momencie tyle, ze względów importowych, transportowych i innych informuję, że macie się spodziewać przesyłki w okolicach koniec maja/początek czerwca tak żeby nie było wątpliwości. Zatem trzeba się uzbroić w małą cierpliwość ale do zlotu powinniście spokojnie swoje rzeczy dostać ;)

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
W takim razie dzięki za zorganizowanie zakupu, no i czekamy :)

WiCiA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Następny zakup w planach będzie SD2SNES (Rev. F). Szarpnie po kieszeniach ale spoko. Mój Super Wild Card nie nadaje się do wszystkich gierek ale i tak działa. W lipcu spodziewam się UFO 8 sprawdzę jak to pracuje. Jakby tworzyła się następna grupka to się zapisuję. Kurka ceny oryginalnych gierek powalają na kolana.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Mam trochę niestety negatywne przeczucia co do tego- przez to że sytuacja się trochę pokomplikowała i dało mi to trochę dodatkowych problemów to niestety ale nie licz na kolejną zbiórkę. Teraz zrobiłem bardziej sytuację wyjątkową bo skoro już są chętni którzy chcą jeszcze coś kupić i wyjątkowo jeden kolega się zgodził zrobić wyczyn w stylu przekierowania rzeczy do PL to uważam to za jednorazową akcję naprawdę na wariata. Teraz wyjątkowo to zrobiłem i powinno się udać ale naprawdę nie mam zbytnio ochoty robić dokładnie to samo drugi raz i to się więcej raczej nie powtórzy. Wcześniej sprowadzanie rzeczy bezpośrednio do PL nie robiły dla mnie zbytnio kłopotów i mogłem to bez problemu zrobić a teraz to nie jest takie łatwe no i myśląc pod kątem biznesowym- nie licz że kiedykolwiek Polska znów będzie mogła dla siebie bezpośrednio sprowadzać Everdrivy bo zwyczajnie przez sytuację ekonomiczną ludziom się to nie opłaca..... Mam nadzieję że to jest w miarę zrozumiałe co powiedziałem

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Dziś odebrałem przesyłkę. Zawartość zgodna z listą, Urząd Celny się nie przyczepił więc wszystko w jak najlepszym porządku. 22 maja paczkę odsyłam do MaarioS'a :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
To są całkiem niezłe nowe dobre wieści. Zatem czekamy na przekierowanie i liczymy na pozytywne sfinalizowanie transakcji ;)

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Jak tam ma się sprawa ? :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Hehe akurat trochę mnie wyprzedziłeś jak miałem napisać o aktualizacjach ;)

Mianowicie wczoraj idę na pocztę z awizem ze zdziwieniem co dokładnie do mnie doszło bo nie mogę se przypomnieć a tutaj taka niespodzianka:


A jednak, paczka przemierzyła pół świata na wszystkie strony naokoło aż po tym wszystkim dotarła tutaj, nie do wiary.

Razem z tym faktem chcę publicznie niesamowicie podziękować userowi Jedrek85 za przekierowanie paczki i zrobienia dla wszystkich takiej niesamowitej przysługi. Za to wszystko należy Ci się złoty cart ode mnie i darmowa wejściówka na zlot, mam nadzieję że mam w szufladzie coś czym mogę Ci się odwdzięczyć!!

Co do samego sprzętu to testowałem wszystkie carty i wszystkie działają (włączają się) ;) . Jednakże nie mam pojęcia czy działa Turbo Everdrive bo nie mam konsoli!! Natomiast co jak co-powinien działać

Aha jeszcze tylko ostatnia prośba do wszystkich- NIECH KAŻDY MI PODEŚLE NA PW SWÓJ ADRES DO WYSYŁKI!! To jest ostatnia prośba i wolę żeby każdy mi go podał i żeby to było na PW żeby sytuacja była pewna i żeby nic mi się nie powaliło. Po zebraniu informacji to już ostatnim krokiem ode mnie będzie powysyłanie sprzętu do wszystkich i wtedy ewentualne oceny transakcji ;)

djcasey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
MaarioS otrzymałem dziś dość niespodziewanie paczuszkę z N8
Wszystko działa pięknie wgrany najnowszy soft, jedno pytanie czy jest możliwość podłożenia jakieś małej grafiki pod tło ?, pewnie nie ale zapytam

Bardzo wielkie THX za zorganizowanie zbiórki oraz szybką wysyłkę.