Autor Wątek: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!  (Przeczytany 25669 razy)

roton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« dnia: 16.07.2013, 21:37:53 »
Kupiłem zestaw MT-777DX wystawiony na Allegro przez użytkownika "kozi616". Oto link http://allegro.pl/pegasus-mt-777dx-i3378343925.html [nofollow]. Konsola w stanie opłakanym i Uszkodzona!!! na płycie głównej  konsoli połamane układy i wlutowane jakieś nowe, wyraźna ingerencja w blok zasilania. Ogólnie konsola odczytuje 1 kartridż na 30!!! Niekiedy trzeba z 10 razy użyć power on/off żeby załapał! Co za masakra a zobaczcie ile za to zapłaciłem! Gość nie odpisuje na maile i wyłączył telefon! Co za chamstwo! Chcę odzyskać kasę i odesłać mu to gówno ale brak kontaktu.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 16.07.2013, 22:03:33 »
Oho czyżby nasz user zszedł na złą drogę? Nieładnie tyle kasy w błoto :/ Sytuacja powinna się rozwiązać bo ten kolega co sprzedała ci konsole jest tu na forum.

roton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 16.07.2013, 22:07:08 »
No ja wiem że jest na forum...dlatego tutaj właśnie o nim piszę! Serce mnie boli to trochę kosztowało a gość nawet się nie odzywa...oj ja tego tak nie zostawię!

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 16.07.2013, 22:09:24 »
Pewnie że nie ma ponad 400zł to trochę kasy, zyczę powodzenia jeśli sytuacja się nie rozwiążę mamy kolejnego Pana na czarnej liście.

Papishon

  • Yandere~
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 16.07.2013, 22:11:57 »
Z kozim miałem dobry kontakt, aż trudno mi uwierzyć w to co czytam...

Pad numer 1 dobrze się sprawuje? Kozi kupił go od mojej osoby, dzięki czemu mogłem sobie ja kupić co innego xD

Chyba, że to nie ten, bo wiem iż sprzedawał jeszcze niedawno jednego MT`ka z całym zestawem.

W każdym bądź razie, chłopie walcz o swoje! 400 zł to kupa kasy...
« Ostatnia zmiana: 16.07.2013, 22:13:30 wysłana przez Papishon »

roton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 16.07.2013, 22:42:02 »
Papishon wiem że pad 1 jest od Ciebie ale bądź spokojny tylko Start ciężko chodził ale przeczyściłem i działa jak nowy ale zobaczcie co mi szanowny pan kozi w końcu odpisał w mailu:

"- zależy jak dla kogo. są sztuki gdzie przycisk lata po całej zabudowie i są gdzie chodzi ciężej bądź lżej. nie brałbym to jako wadę.
- zależy jaka dyskietka. wszystkie w normalnych obudowach odbija normalnie. bazary niestety różnie.
- oprócz start wszystkie chodzą w jak najlepszym porządku, czyli działają.
- w aukcji nie było napisane że wszystkie dyskietki odpalają za 1 razem.
- przed zakupem nie było pytania o plombę, bądź ingerencję w środek. sam nic tam nie robiłem i nie rozkręcałem. konsola się włącza, działa i taki był stan faktyczny.

jestem teraz na Ukrainie i nie będę odbierał tel bo nie mam ładowarki. zresztą dzwonisz na swój koszt. do każdego powyższego punktu mogę dopisać: kupujesz 20 letni sprzęt, bez gwarancji. tak jak 20 letniego opla. nie ma prawa aby działało tam wszystko. nie było napisane stan kolekcjonerski itp. stan był tak jak na fotkach i opisie. chciałeś stan idealny nie trafiłeś. może na innej aukcji. nie dawałem gwarancji rozruchowej ani nic w ten deseń. każda próba zastraszania będą przeze mnie ignorowane"

Co za tępy dureń!!! W opisie było napisane wszystko 100% sprawne i cacy i tu co pajac pisze jest zaprzeczeniem wszystkiego co pisał na Allegro...Proszę Admina o wpisanie go na "black list"...

Papishon

  • Yandere~
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 16.07.2013, 22:50:59 »
Coś czuje, że będzie ciężko w ogóle konsole zareklamować...
W regulaminie allegro nie ma nic o tym, że można reklamować przedmiot do kilku dni po zakupie?
Ewentualnie nie da się zgłosić nic obsłudze? Powinni jakoś pomóc.

Odpowiedź rzeczywiście nieco chamska, trochę cwaniacka - tak być nie powinno. Jak mówiłem wcześniej 400 zł to kawał pieniądza, spróbuj powalczyć o nie bo za taką kasę możesz spokojnie dorwać konsolę w o wiele lepszym stanie.

roton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 16.07.2013, 23:04:15 »
Jest na Allegro Program ochrony kupujących i skorzystam z niego. Można nawet wtedy gdy zakupiony przedmiot różni się od opisu oferty.  Więc jutro zgłoszę u siebie na Komendzie Policji. Dam znać co dalej. W każdym razie widzicie sami jakie ma gość podejście - sam sobie zaprzecza, pisał w opisie aukcji że "wszystko sprawne 100%" a tu....brak słów!

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 17.07.2013, 06:40:51 »
Chamstwo Panie chamstwo. Trudno musisz podjąć odpowiednie środki, można było napisać w aukcji kilka niedomówień a nie że wszystko w  100%. Dostałeś przedmiot niezgodny z opisem, dobrze że kwota przekracza 400zł bo jak wiadomo wejdzie nowe prawo ze kwora 400zł jest nic dla Polski i nie będziemy nikogo ścigać...

lopez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 17.07.2013, 07:20:18 »
Szkoda Roton że nie spytałeś się o wycenę takiego sprzętu Gość postąpił po chamsku i tyle W maju użytkownik MaarioS sprzedał konsolę Famicom AV lepszą od tego MT-777DX za 300zł
« Ostatnia zmiana: 17.07.2013, 07:22:00 wysłana przez lopez »

kozi616

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 17.07.2013, 07:28:44 »
może ja się wypowiem. uważam że sprzedałem towar sprawdzony i sprawny. jedną z lepszych sztuk jakich miałem. polemizowałbym że konsola jest 'w stanie opłakanym i uszkodzona' (chyba że użytkownik sam coś przy tym robił) konsolę oczywiście kupiłem używaną po atrakcyjnej cenie. nie była przeze mnie rozkręcana, ponieważ nie znam się na elektronice. nie było od użytkownika pytania czy konsola posiada plombę i czy nie była rozkręcana. jeśli wkładam kartridż i odpala z dźwiękiem i obrazem to oznacza że konsola działa. slot kartridży był wyczyszczony, ale same gry nie. nie miałem na to czasu. sprawdziłem wszystkie dmuchając w środek i pod tym względem odpalały wszystkie. chyba jedna składanka i jeden bazar nie odpalił. co do padów..w opisie aukcji było opisane że są wyrobione. pad 1 nie jest od uży Papishon tylko od zestawu. na początku użytkownik który składa te oskarżenia napisał mi wiadomość że pad 1 jest całkowicie do regeneracji. teraz: ' tylko Start ciężko chodził ale przeczyściłem i działa jak nowy' gdzie logika w wypowiedzi. na konsoli grałem przez tydzień po 2-3 godziny. nie miałem do niej żadnych zastrzeżeń. oprócz tego, przyznam się że kartridże nie były przeczyszczone i trzeba było je przedmuchiwać aby odpaliły. co się stało po otrzymaniu przesyłki nie wiem. ilość komentarzy świadczy że nie zrobiłem jeszcze nikogo w konia, a duża większość kupujących była zadowolona i dalej kupuje ode mnie sprzęt. ogólnie cała większość oskarżeń jest wyssana z palca, bądź sformułowana w sposób nie logiczny. użytkownik chyba sam chciał podwyższyć stan konsoli. jeśli przejdziemy na drogę sądową oczywiście będę walczył o dobre imię.

Matisek

  • Gość
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 17.07.2013, 10:24:20 »
Kozi trochę się poślizgnął na tym, że konsola była zgodna z opisem, bo wyraźnie napisał iż stan wizualny i techniczny jest bardzo dobry.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 17.07.2013, 11:07:08 »
Jak roton ma możliwość, to niech nagra filmik jak zestaw wygląda i działa w praktyce. Może to jakoś pozwoli się obu stronom porozumieć i rozwiązać spór.

roton

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 17.07.2013, 23:07:51 »
To teraz może ja się wypowiem...i dzięki z góry na podpowiedź Vash!! Nagram film i wrzucę link to zobaczycie jak konsola od kozi działa!! Przy okazji pokażę jak wygląda płyta główna - masakra! Po wyczyszczeniu wszystkich kartridż y które kupiłem w zestawie - konsole które posiadam ( IQ-502, Fenix, BS-500AS i jakiś Victor za 20 zł) odpalają wszystko za 1 razem idealnie a MT-777DX od Pana kozi616...biały lub czarny ekran i nic...można resetować i wyłączać konsole 100 razy - brak rezultatów! Generalnie odpala co 5 kartridż który posiadam. A na innych konsolach można włożyć nawet najgorszy, najstarszy i zabrudzony kart i czytają jak ta lala! No to co mam myśleć....? Wszystkie konsole czytają a jednia nie, to co może być nie tak? Panie Kozi nie rób ze mnie i z siebie przed wszystkim durnia!...
« Ostatnia zmiana: 18.07.2013, 15:45:02 wysłana przez roton »

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: kozi616 - Oszust jakich mało !!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 18.07.2013, 01:34:02 »
Nie ma czegoś takiego, że konsola odpala gry raz na 10'sięć razy. Albo odpala gry, albo wgl. tego nie robi. @roton, wyczyść ''gniazdo kartów'' (porządnie), sprawdź zasilacz (spróbuj innego) i wyczyść gry (podkreślam porządnie!)  
Konsola ma swoje lata, więc na to, też musisz zwrócić uwagę, (chociaż w takich klonach nie ma co się popsuć (jedynie jakaś pierdółka, typu kondensator) Co do sprawy to troszkę jest to śmieszne, bo z gościem na pewno się dogadasz, Pozdro :)  
Ps.
A na innych konsolach można włożyć nawet najgorszy, najstarszy i zabrudzony kart i czytają jak ta lala!
xD mistrzostwo, widzę, że już troszkę przesadzasz i próbujesz każdym sposobem pokazać, że kozi to ''oszust'', ale z tym to dowaliłeś xD  
''Pcb przecięte na pół'', zlotowicze będę wiedzieć o co chodzi :D
« Ostatnia zmiana: 18.07.2013, 01:43:53 wysłana przez Robi »