Autor Wątek: Wybory moderatora  (Przeczytany 9032 razy)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Wybory moderatora
« dnia: 03.11.2008, 20:35:46 »
Osoby chętne na moda mogą się zgłaszać w tym temacie i pisać uzasadnienia czemu to one powinny być wybrane (jak ktoś nie chce publicznie to może mi wysłać priva z uzasadnieniem). Ponadto inni użytkownicy mogą popierać kandydatury i polecać osoby na modów.

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #1 dnia: 03.11.2008, 21:44:14 »
hmm.. ja bym proponował Yellow-a :)

sorki Kostek ale cosik tak mi podpowiedziało więc tak pisze :) ale kłaniać się sobie i tak możesz :) a jak byś miał jakiś wolny skłon to możesz go mi podrzucić ;)

Evil

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2008, 21:46:49 »
nie chciałem pisać tego jako pierwszy, dzięki Dziadu ;p Jeśli Yellow będzie chciał, to również proponuję Jego na moderatora.
« Ostatnia zmiana: 03.11.2008, 21:58:14 wysłana przez Evil »

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #3 dnia: 03.11.2008, 23:23:26 »
Nie dziekuje jestem zbyt porywczy i "Bano-warno-dajny" a ostatnio tu na forum zbyt czesto puszczaja mi nerwy ;/ to nie dla mnie... Milo mi ze mnie popieracie i jak zwykle klaniacie mi sie jako swemu cesarzowi :)

Chociaz w sumie władza, trick z edit post, warn kurde kusi :)
Bandy małolatow pod drzwiami ech... ech.....

Musze pomyslec dzieki za nominacje dam znac pozniej gdyz naprawde boje sie sam siebie jezeli takowego moda dostane :)

B@Q

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #4 dnia: 04.11.2008, 08:05:10 »
Yellow by był najlepszy... Jak nie on to kto?? Dziadu ty może chętny??

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #5 dnia: 04.11.2008, 12:42:24 »
może ty? ;D

Jeśli Yellow się nie zdecyduje to ja też chętnie zastąpił bym Evila :).
Dlaczego pytacie...
Ponieważ trochę już na forum "siedzę", poza tym mam nadzieje coś na nim poprawic :) Prócz tego mam troche doświadczenia z moderacją forum.

Tak więc jeżeli Yellow się nie zdecyduje jestem w gotowości aby was chronic przed nikczemnym spamem, strasznymi botami i reklamiarzami xD (joke)
« Ostatnia zmiana: 04.11.2008, 12:47:48 wysłana przez Kostek »

ronhi

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #6 dnia: 04.11.2008, 13:55:15 »
Cytuj
Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Moim zdaniem, modem powinien zostać @Dziadu :) . Przekonał mnie wczoraj (i nie tylko), ze nikt z tego forum lepiej nie nadaje się na to stanowisko.
« Ostatnia zmiana: 04.11.2008, 14:03:14 wysłana przez ronhi »

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #7 dnia: 04.11.2008, 14:54:51 »
Na tym forum powinien zostać modem jakiś bot, który przymknie oko na ... i zaoszczędzi na środkach spamo-bójczych i ziewo-bójczych. Oddaję głos na Rutgera Hauera ("ślepa furia") :D albo lepiej na "Pijanego Mistrza" ewentualnie na "śpiącą królewnę" choć pewnie takich tu nie brakuje :D
« Ostatnia zmiana: 04.11.2008, 14:57:45 wysłana przez PegazusMaster »

B@Q

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #8 dnia: 04.11.2008, 15:23:31 »
Na tym forum powinien zostać modem jakiś bot, który przymknie oko na ... i zaoszczędzi na środkach spamo-bójczych i ziewo-bójczych. Oddaję głos na Rutgera Hauera ("ślepa furia") :D albo lepiej na "Pijanego Mistrza" ewentualnie na "śpiącą królewnę" choć pewnie takich tu nie brakuje :D
Czemu miał służyć powyższy post?? Pośmiania się z wyborów czy kandydatów??

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #9 dnia: 04.11.2008, 15:54:01 »
Widze ze nie zrozumiales Pegazusa a ja rozumiem Go w 100%

Byłbym wlasnie Rutgerem i tego sie obawiam ;/ (Pijanym mistrzem juz jestem :) )

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #10 dnia: 04.11.2008, 15:58:59 »
Czemu miał służyć powyższy post?? Pośmiania się z wyborów czy kandydatów??

:D :D :D Pośmiania się :D

Widze ze nie zrozumiales Pegazusa a ja rozumiem Go w 100%

Byłbym wlasnie Rutgerem i tego sie obawiam ;/ (Pijanym mistrzem juz jestem :) )

Blisko do max. levelu Rutgera Haurea :D Oby wygrał "Wróg Publiczny" :D
« Ostatnia zmiana: 04.11.2008, 16:00:46 wysłana przez PegazusMaster »

B@Q

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #11 dnia: 04.11.2008, 16:01:02 »
Widze ze nie zrozumiales Pegazusa a ja rozumiem Go w 100%

Małe ciśnienie i nie czaje wszystkiego :P PM też by był Mod ok :)

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #12 dnia: 04.11.2008, 16:01:55 »
Chyba dla ciebie Młot :D A serio to modem powinien zostać ktoś dużo starszy kto widział więcej gier na pegazusa niż tyłków kibel na TiTanicu i osoba, która te gry najzwyczajniej w świecie uwielbia i dobrze zna  Ew. Dać dwóch admenów jednego na dział od gier innego na śmieć-park. A nawet trzech. Każdy był by za swój dział główny odp. jakby tam kogoś nie było to miał by prawo zerknąć do działu kolegi z łaski swojej, by sprawdzić czy nie robi się w nim syf, ale myślę, że każdy mod jednak lubił by swoją funkcję na tyle, że nie trzeba by robić zastępczych dyżurów.
« Ostatnia zmiana: 04.11.2008, 21:47:22 wysłana przez PegazusMaster »

Evil

  • Gość
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #13 dnia: 05.11.2008, 16:40:51 »
Chyba dla ciebie Młot :D A serio to modem powinien zostać ktoś dużo starszy kto widział więcej gier na pegazusa niż tyłków kibel na TiTanicu i osoba, która te gry najzwyczajniej w świecie uwielbia i dobrze zna  Ew. Dać dwóch admenów jednego na dział od gier innego na śmieć-park. A nawet trzech. Każdy był by za swój dział główny odp. jakby tam kogoś nie było to miał by prawo zerknąć do działu kolegi z łaski swojej, by sprawdzić czy nie robi się w nim syf, ale myślę, że każdy mod jednak lubił by swoją funkcję na tyle, że nie trzeba by robić zastępczych dyżurów.

hehe :p nie uważasz, że to forum jest na tyle małe, że spokojnie jedna osoba może je ogarnąć? Posty, które pojawiają się przez 24 godziny można przeczytać w kilka minut. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby na tak małym forum było 3, czy nawet 2 moderatorów, bo przecież jest jeszcze Carnagge, który również może pomagać, gdyby ewentualny moderator coś przeoczył.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wybory moderatora
« Odpowiedź #14 dnia: 05.11.2008, 17:13:49 »
A serio to modem powinien zostać ktoś dużo starszy kto widział więcej gier na pegazusa niż tyłków kibel na TiTanicu i osoba, która te gry najzwyczajniej w świecie uwielbia i dobrze zna 

myśle, że każdy użytkownik uwielbia gry na pegasusa, a to ile ich widział raczej znaczenia nie ma. Ważniejsze, żeby dobrze moderował