Autor Wątek: retRoben - NES  (Przeczytany 2506 razy)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
retRoben - NES
« dnia: 12.08.2011, 11:36:08 »
Recenzja NESa.
Nawiążę w tym odcinku pewną argumentację "Qama" i jego Super Chrania.
http://www.youtube.com/watch?v=xtrgxt4EHic&feature=channel_video_title

Rafi2468

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #1 dnia: 12.08.2011, 12:23:29 »
Obejrzałem całość. Nie jest tragicznie, ale jak zwykle muszę się przyczepić do paru rzeczy: lagi, w momencie bliższej prezentacji konsoli, prawie w ogóle nic nie było widać, czasami nie wiedziałeś zbytnio co powiedzieć. Mimo wszystko przyjemnie się oglądało.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #2 dnia: 12.08.2011, 17:11:59 »
Fajna recka, chyba najlepsza z twoich dotychczasowych. Ta fajka to już twój znak rozpoznawczy :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #3 dnia: 12.08.2011, 19:36:12 »
Lepiej, ciągle są zawieszki ale krótsze :]

Hehe tak jak powiedział Przemek_07 papierosy stają się Twoją cechą charakterystyczną :D

Zolyek

  • Gość
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #4 dnia: 12.08.2011, 20:17:18 »
pop - michael jackson
pegasus - forum.pegasus-gry.com
herbata - lipton
papierosy/nes - retRoben
 ^^ czekam na następne odcinki muhaahahha XDDDDD może coś w stylu nerda?

Vladzimierz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
  • Pegasus/MS-DOS/Commodore
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #5 dnia: 13.08.2011, 10:09:34 »
A i ja się przyczepię, gdzieś tam powiedziałeś że Pegasus pochodzi z Tajlandii, a on pochodzi z Tajwanu, potem się na szczęście poprawiłeś. Opisywany przeze mnie model był chiński tak jak i 'oryginalny Pegasus' był klonem Famicoma ten był stąd drugi stamtąd więc czemu zarzucasz mi brak wiedzy?
« Ostatnia zmiana: 13.08.2011, 10:24:07 wysłana przez Vladzimierz »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #6 dnia: 13.08.2011, 12:16:41 »
Co prawda nielubię NESa, zdecydowanie wolę Fami i klony wzorowane na nim. Nie mniej jednak recka wporządku jest.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #7 dnia: 14.08.2011, 16:23:34 »
Opisywany przeze mnie model był chiński tak jak i 'oryginalny Pegasus' był klonem Famicoma ten był stąd drugi stamtąd więc czemu zarzucasz mi brak wiedzy?
Racja, ale z tym że pegasus jest z "Tajlandii" wyczytałem na portalu (nie pamiętam), i tak wyszło.
I nie tobie Władziu, tylko Qamowi z Super Chrania.

A tak ogólnie, ktoś napisał że mam zrobić coś w stylu NERDA, jak na razie nie chcę się wzorować na nim.

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #8 dnia: 15.08.2011, 19:46:02 »
Heh, podobało mi się. Troszkę pokręciłeś z tymi piratami do nesa i przejściówkami jakoby te były produkowane przez Nintendo ale ogólnie było ok, w każdym razie coraz lepiej. Podobało mi się to "k**wa mać" jak nie mogłeś pokazać odpowiedniego carta z grą - zmyślna improwizacja!!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #9 dnia: 15.08.2011, 19:59:27 »
No recka nie jest aż tak zła, cośtam można było się dowiedzieć, zobaczyć i nie wyszło najgorzej. Nawet odważnie podchodzisz do swoich recek ;) .Standardowy problem- weź wreszcie naucz się porządnie tekstu na pamięć, powtarzaj milion razy dziennie czy coś aż wyjdzie wreszcie naprawdę coś na porządnie, bo szczerze mówiąc stałe jąkanie, mylenie się i zacinanie zanudza i dezorientuje. Przy okazji, poprawiaj te techniczne problemy, które się czasem pojawiają w filmach, jak np. zacinanie, szarpiący głoś itp. Wtedy te filmy wyglądają na (i są) niedopracowane po prostu.

No i to, co mi się głównie nie podoba, aż muszę wreszcie to powiedzieć...... nie to, że takie rzeczy narzucam, ale naprawdę- przestań się wreszcie odwoływać do kogokolwiek w swoich recenzjach!!..... Po pierwsze, to ma być recenzja a nie jakaś dziwna rozmowa między maksymalnie losowymi osobami. Po drugie, już abstrachuję od tego, że nikt "absolutnie z zewnątrz, spoza for i w ogóle" absolutnie nie ma pojęcia, kto to jest jakiś "kudam" albo jacyś użytkownicy forum albo ciut bardziej sławni ludzie, ale popularni tylko w internecie albo w jakichś małych grupach społecznych. Jeżeli się odwołasz przykładowo do Chuka Norrisa to wiadomo, OK, ale to już jest zupełnie inna gatka.

Niemniej, życzę powodzonka i mimo wszystko wierzę, że dalsze recenzje będą coraz lepsze. Już to widać ;) .

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #10 dnia: 15.08.2011, 21:02:19 »
W pracach naukowych zazwyczaj pisze się bibliografię na koniec, dla jasności.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #11 dnia: 15.08.2011, 21:57:02 »
Nie Kudam tylko Qam, a dokładniej Kamil Przybysz. Ma swój kanał na "jutube". Polecam obejrzeć jego filmiki. Ma facet poczucie humoru ale co do NES-a to rzeczywiście chyba nie znajdzie osoby, która się z nim zgodzi.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #12 dnia: 15.08.2011, 23:59:33 »
Aaa o tego Quama wam hchodzi. Oglądałem ten jego odcinek o NESie i trzeba przyznać, że łeb do robienia recek to on ma. Co do NESa to się znim niezgadzam, bo kpi sobie wręcz zniego i czasem to z tego kpiącego podniecenia to gada jak jakiś pedzik, ale z drugiej strony też można to odebrać to jego podejście do NESa jako taki śmieszny żart, coś jak czerstwe poczucie chumoru Wojewódzkiego, ale luz, mnie bardziej rozwala zły gracz, który o grach na NESa pojęcia zupełnie nie ma i tylko się ośmieszył pokazując swoje recki Boomerang kita czy Skydestroyera, no i jeszcze ten jego głos. Jak ja to kiedyś napisałem, że znim to by się nadawał do dubbingu w Kubusiu Puchatku :D, tyle ode mnie. Roben a ty działaj chłopie działaj, będzie coraz lepiej.

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: retRoben - NES
« Odpowiedź #13 dnia: 16.08.2011, 10:19:07 »
Trzy słowa.
Jest, kurde, progres.

Gratulacje stary, idzie Ci coraz lepiej :)