Autor Wątek: Zasilanie konsoli ?  (Przeczytany 1254 razy)

Jimmy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Zasilanie konsoli ?
« dnia: 28.06.2011, 18:27:16 »
Witam :)
Zasilacz przy mojej konsoli Funstation3  :-[ w czasie gry się nagrzewa czy jak bym kupił nowy, lepszy zasilacz to by dało jakieś rezultaty?Czy trzeba było by grzebać we wnętrzu konsolki?

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Zasilanie konsoli ?
« Odpowiedź #1 dnia: 28.06.2011, 18:40:24 »
przecież każdy zasilacz podczas pracy robi się ciepły :)
chyba że dzieje się coś z konsolą po podłączeniu do prądu

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Zasilanie konsoli ?
« Odpowiedź #2 dnia: 28.06.2011, 18:46:05 »
Nie zgodziłbym się z tym do końca, bo tatarki(zasilacze) się tak nie nagrzewają. Do Funstation3 szkoda kupować porządnego zasilacza, bo cena pewnie będzie w granicach tejże konsoli. Najlepiej kupić porządną oryginalną konsolę pegasus z dobrej jakości zasilaczem. O zasilaczach był już temat na forum -> http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,1420.0.html  Warto zajrzeć.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Zasilanie konsoli ?
« Odpowiedź #3 dnia: 28.06.2011, 19:21:16 »
Podejrzewam, że funstation 3 nie posiada tranzystorowego stabilizatora napięcia, choć mogę się mylić. Ale jeżeli moje podejrzenia są prawdziwe to niestety po podpięciu zasilacza zgodnego ze standardem blok zasilania będzie zwyczajnie przeciążony. A żeby za wiele filozofii nie robić to ten zasilacz od funstation 3 to sobie zwyczajnie możesz w du..e wsadzić.

Jimmy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zasilanie konsoli ?
« Odpowiedź #4 dnia: 28.06.2011, 20:27:43 »
A żeby za wiele filozofii nie robić to ten zasilacz od funstation 3 to sobie zwyczajnie możesz w du..e wsadzić.
Może nie będę sobie go nigdzie wsadzał może do pudełka z konsolą :) A pytanie było z ciekawości  Temat można zamknąć