Autor Wątek: Konsola Mebe Teck  (Przeczytany 7344 razy)

8BitFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Konsola Mebe Teck
« dnia: 16.05.2011, 11:54:33 »
Siemanko. 30 minutek temu dotarło do mnie to cudeńko. Podjarany jestem wiec z góry wybaczcie. Konsolka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Nigdzie nie odstają kawałki plastiku, nic nie skrzypi i nie odpada. Sprzęt nie ma najmniejszych problemów z odczytem cartów takich jak np 168 in 1. Wyświetlane na ekranie kolory są żywe, dźwięk bardzo dobrej jakości. Na szczególna uwagę zasługują pady, które są chyba najlepszymi kontrolerami z jakich miałem okazję korzystać. D-pad chodzi znakomicie w każdym kierunku. Pady nie ustępują jakości wykonania do tych pierwszych z oryginalnego PSX'a. Dobra, koniec tego podniecania się ;) Wrzucam kilka fotek i idę męczyć sprzęt dalej. Pozdro


[nofollow]
[nofollow]
[nofollow]
[nofollow]
[nofollow]
[nofollow]

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #1 dnia: 16.05.2011, 12:43:35 »
Można wiedzieć ile dałeś za ten sprzęt?

kozi616

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #2 dnia: 16.05.2011, 12:46:34 »
za 40 było na allegro.

8BitFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #3 dnia: 16.05.2011, 13:14:28 »
za 40 było na allegro.
Plus całe 9zł przesyłki ;)

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #4 dnia: 16.05.2011, 18:08:26 »
jak 8BitFan?? mówiłeś że kupiłeś IQ-502 i tą można kupić widziałem jak użytkownik z allegro wystawił to ponownie i potem zakończył  :) ale jesteś niezdecydowany :D
 a ten fajnie karty wyskakują? czy napotkałeś problemy? sprzęt wygląda całkiem fajnie

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #5 dnia: 16.05.2011, 18:31:05 »
Mógłbyś jakiś filmik strzelić, bo jestem ciekaw jak chodzą złote czwórka i piątka, a poza tym jak ma się sprawa z dźwiękiem... :P

8BitFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #6 dnia: 16.05.2011, 18:36:10 »
jak 8BitFan?? mówiłeś że kupiłeś IQ-502 i tą można kupić widziałem jak użytkownik z allegro wystawił to ponownie i potem zakończył  :) ale jesteś niezdecydowany :D
 a ten fajnie karty wyskakują? czy napotkałeś problemy? sprzęt wygląda całkiem fajnie
 - pisalem w " Echa allegro", że postanowiłem go ostatecznie wziąć bo mi było go żal - dobra cena była. Carty łyka gładziutko, nie trzeba się siłować. Widać, że to dobra niemiecka konstrukcja :P

Mógłbyś jakiś filmik strzelić, bo jestem ciekaw jak chodzą złote czwórka i piątka, a poza tym jak ma się sprawa z dźwiękiem... :P
 Filmik mogę jakiś nagrać ale niestety nie dysponuję złotą 4 i 5 (jeszcze). Z tych "lepsiejszych" to mam 168 in 1 :)


EDIT:
Proszę, oto filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=r_bdUZaxWwQ [nofollow]

a tu od razu pytanie co to za gra: http://www.youtube.com/watch?v=NwTmefYyuyA [nofollow]
« Ostatnia zmiana: 16.05.2011, 19:43:05 wysłana przez 8BitFan »

newander88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Zawsze piecz ciasteczka
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #7 dnia: 16.05.2011, 20:25:46 »
Kabuki Quantum Fighter ;)

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #8 dnia: 16.05.2011, 20:27:24 »
Hehehe, dobry patent z podstawka pod Pegasusa :D

8BitFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #9 dnia: 16.05.2011, 20:55:39 »
Hehehe, dobry patent z podstawka pod Pegasusa :D

Hierarchia musi być :P

newander88 - dzięki bardzo, ta gra u mnie nie miała labela wiec nie wiedziałem co to jest. Teraz sobie takowy dorobię

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #10 dnia: 16.05.2011, 21:56:32 »
no no muszę przyznać że klonik warty swojej ceny :)
najlepszy manewr na filmiku szuuuuuuuu dmuchnięcie w karta musi być :D

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #11 dnia: 16.05.2011, 23:08:06 »
No z dźwiękiem to źle nie jest. Ciekawi mnie ten klon, jestem ciekaw jaki ma krztałt, pady itd. Pierwszy raz słyszę o tym klonie.

8BitFan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #12 dnia: 16.05.2011, 23:34:29 »
No z dźwiękiem to źle nie jest. Ciekawi mnie ten klon, jestem ciekaw jaki ma krztałt, pady itd. Pierwszy raz słyszę o tym klonie.


W razie co to służę pomocą, mogę zawsze wrzucić dodatkowe foty itd. Ja tez pierwszy raz widzę takie coś, dlatego chodzę podjarany cały dzień ;)
« Ostatnia zmiana: 16.05.2011, 23:37:04 wysłana przez 8BitFan »

Hamster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #13 dnia: 17.04.2012, 22:03:16 »
Wykopuję bo miałem przyjemność bawić się tą konsolą aż dwa dni  :D
Najsampierw ;) Firma nie MebeTeck tylko MebeTech.

Plastik faktycznie wysokiej jakości, nie jakaś chińska plastelina.
Fajnie i prosto osłonięte gniazdo cartów. Chociaż mogli od razu zrobić z plastiku przymocowanego do górnej części obudowy.
Jeśli chodzi o stronę techniczną. Po otwarciu obudowy, wewnątrz to co w chińskich badziewiach. Kilka rezystorów, nie ma gluta?? itp... Ale za to zasilanie zrobione poprawnie - na stabilizatorze 7824.







Obraz i dźwięk bez zastrzeżeń.
Wkurzył mnie tylko układ klawiszy na padach. Chodzi o prawą stronę - przyciski ABCD. Układ jest taki sam jak w IQ502, czyli dla mnie beznadziejny. Trzeba dziwnie kciukiem operować żeby postacią skoczyć i oddać strzał - masakra jakaś.
Konsolę sprzedałem bo kupiłem ją tylko dla cartridge 101in1. Świetny cart ze 101 grami - bez powtórek.

Przy okazji specjalnie dla nowego nabywcy zamieniłem te przyciski miejscami tak jak mają faktycznie być.


« Ostatnia zmiana: 17.04.2012, 22:31:04 wysłana przez Hamster »

Chatek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Konsola Mebe Teck
« Odpowiedź #14 dnia: 17.04.2012, 22:20:25 »
wg mnie konsola jest tandetna. Może i wykonanie wydaje się niezłe to sam wyświetlany obraz wygląda blado - dosłownie i w przenośni, pady doskonale opisał Hamster - ja dodam, że w moich paluchach się nie układają i gra powyżej 30 min jest męczarnią. Z chęcią ją wymienię na coś bardziej pożytecznego :]
Co do 101 in 1 - fajna sprawa - połowa gier niestety nie jest zbyt imponująca, ale... co kto lubi

pozdro