Autor Wątek: kupię pegasusa !!!  (Przeczytany 2257 razy)

pionierr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
kupię pegasusa !!!
« dnia: 03.12.2010, 22:02:22 »
Jak już wspomniałem jestem zainteresowany kupnem pegasusa (razem z padami i okablowaniem). Najchętniej zakupiłbym model IQ-502,ewentualnie może być jakiś terminator  ;). Ważne żeby konsola była w dobrym stanie technicznym i po dobrej cenie. Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać na pw.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 03.12.2010, 22:18:05 »
"Po dobrej cenie" (tanio) to Ci nikt nie sprzeda. Frajerów tu nie znajdziesz:) Może określ ile możesz wydać na pegaususa, to Ci coś doradzimyy (może akurat będzie miał ktoś na sprzedaż). Pegasusa iq 502 można często na allegro wyhaczyć w przedziale cenowym 50-100 zł. Taniej nie sądzę, że kupisz, a terminator z kolei to chińszczyzna, która się zapewne szybko rozleci ( nie polecam zakupu badziewiastych klonów). Powodzenia
« Ostatnia zmiana: 03.12.2010, 22:20:17 wysłana przez Vash »

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 03.12.2010, 22:48:46 »
Thompsonic w bardzo dobrym stanie, sprawdzony technicznie przez AdamStara, komplet z padami, kablem RF, przełącznikiem RF, nowy zasilacz i nowe chiche. Dodatkowo gra Master Fighter 2 gratis!
Cena: 169 zł + koszt wysyłki (do wyboru poczta lub kurier DHL).

pionierr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 03.12.2010, 22:50:33 »
W takim razie idąc vash za twoją radą jestem zainteresowany tylko modelem IQ-502  :). A pisząc 'po dobrej cenie' miałem na myśli to żeby cena była po prostu adkewatna do rodzaju konsoli,bo wiadomo że oryginalny pegasus byłby droższy od chińskiej podróbki. Do wydania mam ok 70 - 90 zł.Na allegro też obserwuję co można kupić,ale tam często ludzie sprzedają zestawy z dyskietkami,przez co są droższe,a ja chcę kupić samą konsolę,bo parę gier mi się uchowało ;).

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #4 dnia: 03.12.2010, 23:13:31 »
Kolego - ten Thompsonic przy odpowiedniej wymianie gier które Ci się uchowały, a mnie by interesowały, mógłby się w tym przedziale zmieścić. Czekam na fotki gdybyś był zainteresowany.
O modelu przeczytaj sobie tutaj: http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,2364.msg28009.html#msg28009

pionierr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 04.12.2010, 14:28:30 »
Dzięki za propozycję,ale jak już pisałem tylko model IQ-502 wchodzi w grę !

alzen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 04.12.2010, 15:36:20 »
Pionierr, sprzętowcem tutaj nie jestem ale z tego co czytam fora pegasusowe to ten Thompsonic ma naprawdę kozacką opinię.

Co do IQ-502 - jeśli chcesz kupić coś co w środku będzie jakościowo podobne do Thompsonica to musisz szukać tej konsoli w wersji 1; najłatwiej zaś trafić wersję 3 - której bebechy raczej nie umywają się do Thompsonica.

Proszę aby bardziej obeznani sprzętowo koledzy mnie poprawili jeśli gadam głupoty; ale moim zdaniem upierać się przy IQ-502 chyba nie jest najlepszym pomysłem, chodzi mi o to że jest kilka porównywalnych albo i lepszych "Pegasusów".

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: kupię pegasusa !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 04.12.2010, 16:42:47 »
Niby racja, ale jak ktoś czuje sentyment do IQ bo taką konsole miał w młodości to będzie chciał ją bardziej mieć niż wszystkie inne klony razem wzięte obojętnie co by miały w środku, jedni wolą Polystationy drudzy IQ, ja mam sentyment do MT i przy tym zostaję.. nie ma co koledze wciskać na siłę konsol które mu się nie podobają, chce IQ to niech ma IQ a na allegro czasami można wyhaczyć tą konsolkę w stanie używanym w dobrej cenie lub kupić nówkę w boxie, nie ruszaną u kolegi Martina jeśli jeszcze jakieś ma, ale to już drożej, wiadomo coś za coś :)