Autor Wątek: Boulder Dash !!! oraz Bulit to Win (zakupie)  (Przeczytany 1722 razy)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Boulder Dash !!! oraz Bulit to Win (zakupie)
« dnia: 05.10.2010, 22:19:37 »
BULIT TO WIN oraz BOULDER DASH (został tylko ten tytuł i mam wszystko co chciałem)


preferowany zakup przez allegro ew inny portal aukcyjny oferty bardzo prosze na PW najlepiej z fotką (total bazar nie wykluczony aczkolwiek liczę na coś mocniejszego)[/color]
Dzięki @ll :)

co do Pada to marzy mi się taki od NES`a albo MT 777DX oczywiscie ze start i select ale przrobiony tak by działał z IQ :) na szerokie 15 pinowe gniazdko da ktos rade :)

Poszukuje ładnej obudowy wraz z labelem ładniusim :) bie będe żydził kasy do 64in1 pcb mam obudowe tez ale jakby hmm.... zakupie nowa
« Ostatnia zmiana: 26.12.2010, 01:30:17 wysłana przez YAHHA »

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: KUPIE PILNIE GRY !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 05.10.2010, 23:40:39 »


Cena z wysyłką priorytet: 20 zł. Bazarek to na pewno nie jest, oczywiście - w 100% fabryczny kolekcjonerski pirat.
Co do formy sprzedaży - zapytaj kogokolwiek na tym forum, czy Martin kogoś zawiódł. Po co masz płacić więcej, gdybym miał to wystawiać na Allegro?

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: KUPIE PILNIE GRY !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 05.10.2010, 23:57:25 »
Martin nikogo nie zawiódł. Polecam z nim interesy.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
DZIĘKUJE
« Odpowiedź #3 dnia: 07.10.2010, 20:37:25 »
 ;D
DZIĘKUJE MARTINOWI
już oficjalnie JURASSIC PARK został sprzedany :) tak więć szukam już tylko jw prócz ADVENTURE ISLAND 1 też dzięki MARTINOWI znalazłem :) :F

Kolejne Podziękowania należą sie VASH !!!
dziękuje bo oficjalnie zdobyłem ADVENTURE ISLAND 2 oraz SUPER MARIO USA / SUPER MARIO BROS 3 :) na FAMI yummi ;D naturalnie wciaz szukam 2 ki ISLANDA nice pirat :) jak ktos ma chętnie zakupie 8)

Pozostaje czekac na kolejne carty

No i Mam też CASTELEVANIE :) dzieki Hendan :) Dzięki wielkie

Serdeczne Podziękowania dla MWK za 2in1 CHIP & DALE + TURTLE NINJA  ;D marzenia się spełniają wciąż walcze o BULIT TO WIN
« Ostatnia zmiana: 08.11.2010, 15:20:08 wysłana przez YAHHA »