Autor Wątek: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?  (Przeczytany 48547 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« dnia: 09.09.2010, 15:52:05 »
Był temat o telenowelach, teraz czas na seriale animowane. Czy oglądacie jeszcze jakieś kreskówki??
Ja muszę powiedzieć iż mimo, że stary byk już jestem lubię sobie czasem obejrzeć co nieco. Ostatnio oglądam Toma i Jerrego, na Pulsie leci codziennie o 19:30. Mimo, że ta bajka ma blisko 50 lat to nadal bawi. Lubię tego typu humor. Genialny pod tym względem jest także Struś Pędziwiatr.

dragon

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 09.09.2010, 17:10:52 »
Ja już niestety nic nie oglądam, gdyż mam tylko te podstawowe programy, a na tvp1 wieczorynki przecież nie będę oglądać :D
Tam coś jak patrzę w gazecie, to rano na Polsacie coś leci w weekendy, ale w weekendy to ja odsypiam ranne wstawanie w robocze dni. Chyba że by dali pierwsze serie Power rangers, to bym odrazu zryw z łoża robił :D.
Co innego gdybym miał jakkiś cyfrowy Polsat, albo coś w ten deseń, to pewnie bym se odpalał czasem Cartoon, albo Jetix, choć podobno to teraz nazwę zmieniło i nie znam nowej nazwy.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #2 dnia: 09.09.2010, 17:17:17 »
Ja oglądam jeszcze Toma i Jerrego na pulsie , Świat według Ludwiczka na Jetix play i Oggy i Karaluchy w youtube.

Tycior

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #3 dnia: 09.09.2010, 17:33:46 »
Ja oglądam Smerfy i Gumisie (i kiedyś Disney`owskiego Kaczora Donalda) :D To moje bajki z dzieciństwa wczesnego :P A także.... od miesiąca ściągam po kilka odc.pierwszej serii Pokemonów ;P No co :F Tak dla odmóżdżenia :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #4 dnia: 09.09.2010, 17:36:24 »
Przesunąłem, serialowe tematy do działu tego jak najbardziej pasują :)

Kubuś Puchatek, król wieczorynek, Garfield jeszcze do niedawna. Czasem na Pulsie Toma i Jerryego i stare, polskie bajki. Raz natrafiłem na jakąś psychodelię, gdzie żyrafa z gałganków, jakiś hipcio i jeszcze jeden zwierzaczek połączyli się razem niczym Megazord i nadmuchali zły dzbanek, który poleciał, pękł i zrobił się dobry, zrobił im nową jabłonkę :D jak to kiedyś wyczaję, to nagram da dysk odtwarzacza na 100 % :D

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #5 dnia: 09.09.2010, 17:52:10 »
Ja już niestety nic nie oglądam, gdyż mam tylko te podstawowe programy, a na tvp1 wieczorynki przecież nie będę oglądać :D
Zdziwiłbyś się  :D Ja w zeszłą niedzielę oglądałem Chipa i Dale'a na TVP1 a to przecież wieczorynka :F

Tycior

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #6 dnia: 09.09.2010, 17:56:06 »
Ja już niestety nic nie oglądam, gdyż mam tylko te podstawowe programy, a na tvp1 wieczorynki przecież nie będę oglądać :D
Zdziwiłbyś się  :D Ja w zeszłą niedzielę oglądałem Chipa i Dale'a na TVP1 a to przecież wieczorynka :F

Dokładnie :D Kiedyś smerfy były jeszcze i oglądałem :P a teraz oprócz Chip&Dale i Kubusia puchatka same jakieś skrzaczone bajki na TVP1.

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #7 dnia: 09.09.2010, 23:03:14 »
Jeśli sie trafi Futurama na zagranicznych kanałach to oglądam. Poza Futuramą nie ma obecnie nic ciekawego co przykuło by moją uwagę.

marcin135

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #8 dnia: 17.09.2010, 21:32:00 »
Ja gdy jeszcze był minimax , fox kids to oglądałem - sandokana , gęsią skórkę, sonica , odlotowe agentki, pszczółkę maje. xD
« Ostatnia zmiana: 18.09.2010, 13:19:44 wysłana przez marcin135 »

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #9 dnia: 17.09.2010, 21:35:49 »
A Ja tam oglądam!A co.Fineasza i Ferba lubie i to bardzo :)
Czasem też zajrzę na Odlotowe Wyścigi.uwielbiam to

dragon

  • Gość
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #10 dnia: 17.09.2010, 21:42:33 »
heh, a pamięta ktoś z was Super odlotowe agentki ?
Kiedyś oglądaliśmy to w szkole, przyszedł starszy kolega, tak się po patrzył na te bohaterki i palnął textem, o ja p-olę ! ale sexy niunie haha. On to taki brechowy zawsze był i można się było pośmiać.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #11 dnia: 19.09.2010, 09:11:02 »
ja tam codzień no bez sob-niedz oglądam SIMPSONów  homer rulez :F

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #12 dnia: 07.01.2011, 17:39:03 »
jak miałem upc to oglądałem hamtaro do końca emisji, tylko to moją uwagę przykuło, no i oban star racer.
Ostatnio zacząłem oglądać Neon Genesis Evangelion na kreskówce.pl.
Poszukuje jeszcze YuYu hakusho z napisami pl.
Ale takie Anime jak DB to Całe moje dzieciństwo.

noxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #13 dnia: 07.01.2011, 19:41:26 »
Właśnie lecą na Pulsie "Całkiem nowe przygody Toma i Jerrego" ;)
A no oglądam kreskówki i anime. Najbardziej lubiłem i nadal lubię te kreskówki co to w "Diabelskim młynie" na Canal+ leciały (Tom i Jerry, Królik Bugs, Struś pędziwiatr, itp.). Te nowsze co po kinach latają też oglądam, BTW "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" są zaje**ste ;) Jak mam za dużo czasu to i jakieś anime obejrzę.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Seriale animowane - czy jeszcze jakieś oglądacie?
« Odpowiedź #14 dnia: 08.01.2011, 01:22:30 »
Nom więc tak kreskówek od dawna nie oglądam kiedyś się oglądało tunki z buksem na czele i Simpsonów nałogowo a teraz tylko anime ostatnio zmęczyłem Berserk-a i w tej chwili przymieszam się do pozycji Gungrave.