Autor Wątek: kupię albo wymienię  (Przeczytany 2346 razy)

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
kupię albo wymienię
« dnia: 24.07.2010, 22:57:01 »
Po aktualizacji.

Poszukiwałbym takich oto tytułów:
Lone Ranger
Defender of the Crown
Castlevania
Konami Hyper Soccer
North and South
Blades of Steel
Capcom 92
Rescue: The Embassy Mission
Spy vs Spy
Rc Pro Am 1 lub 2
Monopoly
Shufflepuck
8 eyes

Zaznaczam, że nie chodzi mi o oryginały. wystarczą piraty z bazaru. chociaż pewnie dla prawdziwych kolekcjonerów brzmi to jak herezja. Mam też trochę ograniczony budżet, poza tym nie wiem ile będzie trwał ten sentyment do starych czasów i czy warto inwestować w coś, co mi np: za kilka miesięcy przejdzie.

machbed: Przypominam, że zdanie zaczynamy z dużej litery.



« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:06:45 wysłana przez machbed »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #1 dnia: 24.07.2010, 23:10:52 »
Co do tych gier, które wymieniłeś, to akurat wszystkie występują w wersji pirackiej. (miałbym małe wątpliwości co do Konami hyper soccer, bo tego carta chyba jeszcze nie widziałem pirackiego). Zrób zdjęcie swoich cartów. Ja osobiście mam Last Ninja i Castlevanie 2 na sprzedaż jak chcesz. Jeżeli nie wymiana, to ile byś dał za nie?
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:07:53 wysłana przez machbed »

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #2 dnia: 25.07.2010, 17:15:43 »
Zdjęcia postaram się wysłać do wieczora na pw.
Mała korekta jeśli chodzi o catlevanie 2 - musiałem sobie przypomnieć angry video nerda, na którą część tak psioczył i okazało się, że właśnie dwójka jest słaba. Poszukiwałbym więc jedynki i trójki. Dwójka odpada.
machbed: A jakby zmieszał 1 i 3 z błotem równie jak 2 to także byś z nich zrezygnował?

Jak już pisałem, mam trochę ograniczony budżet, co jest też spowodowane moją batalią z miejską komunikacją o zapłacenie mandatu. Nie wiem też ile wypada zaproponować. Bo jeśli Last Ninja to oryginał, to pewnie chciałbyś sporo kasy, jeśli pirat. No cóż, z ich dostępnością też różnie bywa, szczególnie teraz jak tego tak nie sprzedają po bazarach. Do dziesięciu złotych plus koszty przesyłki? Wg Ciebie to wystarczająco?

Mało osób się odezwało. Tzn. że na tym forum odpowiedzi nie przychodzą błyskawicznie? Czy po prostu nikt w tej chwili nie ma albo nie chce się pozbyć cartów?
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:10:39 wysłana przez machbed »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #3 dnia: 25.07.2010, 17:21:40 »
Zdjęcia postaram się wysłać do wieczora na pw.
Mała korekta jeśli chodzi o catlevanie 2 - musiałem sobie przypomnieć angry video nerda, na którą część tak psioczył i okazało się, że właśnie dwójka jest słaba. Poszukiwałbym więc jedynki i trójki. Dwójka odpada.

Przecież on wcale nie musi mieć racji. :P To Ty musisz określić, czy dana gra Ci się spodoba bądź nie. Tak samo jak on nieźle zmieszał z błotem Silver surfera, a właśnie w tym sęk, że na mnie jego recenzja odniosła wręcz odwrotny skutek i ta gra mi się akurat naprawdę strasznie podoba!
Co do samego Last ninja, to dla mnie jak najbardziej pasuje 10zł. + wysyłka. ;) Jakbyś jednak chciał tą CV2, to również mogę Ci ją sprzedać, ale na pewno sobie dużo nie zażyczę za nią.
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:51:09 wysłana przez machbed »

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #4 dnia: 25.07.2010, 18:29:53 »
Mało osób się odezwało. Tzn. że na tym forum odpowiedzi nie przychodzą błyskawicznie? Czy po prostu nikt w tej chwili nie ma albo nie chce się pozbyć cartów?

He he, są wakacje i mało kto siedzi na necie ale raczej tutaj ludzie są pomocni, poza tym niektóre tytuły które podałeś są rzadkie i mało dostępne, więc nie dziw się, że mało osób się odezwało ;) na forum nie tylko ty poszukujesz tych gier pewnie. :)

Co do Nerda to on w większości gier robi panikę i wcale bym nie słuchał jego opinii (chociaż czasami ma rację i wiele razy kiwałem głową przytakując, bo to co pokazywał w recenzji mnie też spotkało grając w te tytuły).
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:52:39 wysłana przez machbed »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #5 dnia: 25.07.2010, 21:26:31 »
Micro Machines? Nie chcę wprowadzać cie w błąd, ale jeśli to cart z wytłoczonym napisem BIC na szczycie, to jest wart ciut więcej niż bazaraki.

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #6 dnia: 25.07.2010, 22:39:11 »
Micro Machines nie jest BICa. Kiedyś widziałem pirata na rynku. Pojedynczego oryginała nigdy nie widziałem, tylko na złotej piątce.
machbed: To, że ty nie widziałeś nie oznacza, że taki kart nie istnieje.
Jak pisałem powyżej, czekam jeszcze aż przyjdzie złota piątka, wtedy zobaczę czy jest sprawna; jeśli tak, to samego micro machines mógłbym się pozbyć, jeśli byłby ktoś chętny. Wiem, że reszta cartów, którymi mogę się ewentualnie wymienić pewnie nie jest imponująca... Zdjęcia robiłem teraz na szybko aparatem z telefonu komórkowego. Jak by ktoś chciał, mogę podesłać zrobione lepszym aparatem. Mogę też zrobić zdjęcia uruchomionych gier.

http://img842.imageshack.us/gal.php?g=picture0546.jpg [nofollow]

Co do castlevani, to po obejrzeniu jeszcze jednej recenzji, tym razem nie nerda, stwierdzam, że jednak na razie się wstrzymam. Stwierdzam, że jak zapoznać się z serią to nie od tej części.

Co do last ninja. Można jakieś zdjęcia? Transakcja przez forum, allegro czy świstaka?
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:55:42 wysłana przez machbed »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #7 dnia: 25.07.2010, 22:50:18 »


Transakcja może być przez co tylko chcesz. ;) Mi to różnicy nie robi.
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 10:56:05 wysłana przez machbed »

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: kupię albo wymienię
« Odpowiedź #8 dnia: 30.08.2010, 16:27:34 »
Lista gier z pierwszej mojej wypowiedzi, jak i propozycja kupna tych gier są nadal aktualne, więc jakby ktoś miał te gry...