Autor Wątek: W co gracie na telefonach?  (Przeczytany 10967 razy)

Tycior

  • Gość
W co gracie na telefonach?
« dnia: 05.06.2010, 09:39:27 »
Tak jak w temacie:) w co gracie w wolnych chwilach na waszym mobile phone xD to ja zaczne.
Bardzo wciagnela mnie seria gier od Gameloftu typu "Night" czyli np. PARIS NIGHT ,NEW YORK NIGHT,MIAMI NIGHT. Sa to gry w ktorym kierujemy tak jakby samym soba na szczyt kariery przez siebie wybrany:) bardzo dobre te gry i dlugie :D oprócz tego mam emulator GameBoy'a i gram min. (nie smiac sie) w pokemony xD oraz emulator gier nes tez posiadam ale na dotykowym ekranie glupio sie gra.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #1 dnia: 05.06.2010, 09:45:22 »
Na telu gram obecnie w Adventure Island II i  w Terminatora!

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #2 dnia: 05.06.2010, 10:02:57 »
Lol, co za temat.... No ja najczesciej to gram na nim w gry.

Tycior

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #3 dnia: 05.06.2010, 10:15:01 »
Ten temat jest po to aby mowic w jakie gry sie gra ,chyba ze masz trudnosci z czytaniem xD

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #4 dnia: 05.06.2010, 10:30:34 »
ja troche rozumiem kolege MaarioSa i zakladanie takich watkow wymyka sie chyba z pod katroli
niedlugo beda tematy typu jakie jecie maslo albo wolisz czarne czy białe...
telefon sluzy do dzwonienia i pisania sms a nie do gier i nawalania muzy przez dzieci neo w autobusie

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #5 dnia: 05.06.2010, 10:38:13 »
Generalnie nie gram, znudziły mnie gry w telefonie. Czasem tylko sobie odpalę Gravity Defied czy Milionerów.

Tycior

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #6 dnia: 05.06.2010, 10:42:35 »
Ja was nie rozumiem xD najpierw gadacie ,ze nie zaklada sie nowych tematów a jak ktos zalozy to zle. Przeciez to jest dzial do takich tematów zeby pogadac o byle czym.

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #7 dnia: 05.06.2010, 14:30:26 »
Ja tam gram w zelde ze snesa na emulatorze.
A bardzo denerwują mnie ludzie bez urazy MNK którzy nadal pozostali w tych stereotypach kiedyś były cegły bez niczego a gry na nich były koszmarne i kiedyś ludzie do rozgrywek na czymś takim to byli nie chętni ale teraz wychodzą smartfony na których można robić wszystko słuchać muzykę i grac bo do tego one są tworzone.

Tycior

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #8 dnia: 05.06.2010, 14:36:17 »
A mozesz powiedziec jakiego emu uzywasz na swoim telefonie do gier snes? Ja mam lg viewty wiec tylko java wchodzi w gre:) do nes mam nescube .

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #9 dnia: 05.06.2010, 16:07:23 »
Ja mam LG GT500 i na swoim dotykowym fonie z javą gram w DOOM RPG II i Stret Fighter Alpha i nic poza tym. Miałem Tekken mobile ale za mały ekran i kiepsko się grało to usunąłem xD I popieram zdanie pana Tycior i R3zar, smartfony do tego są tworzone i basta.
« Ostatnia zmiana: 05.06.2010, 16:10:21 wysłana przez Rantarun »

Tycior

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #10 dnia: 05.06.2010, 16:31:47 »
Mój telefon tez ma dotykowy ekran, ale emu nes slabo chodzi. Zaledwie 50fps. Emu gameboya MeBoy chodzi znakomicie:) w pokemony red pl sie wymiata :)

MNK666

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Konsolowy Pierdoła @(0_o)@
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #11 dnia: 05.06.2010, 16:52:31 »
Ja tam gram w zelde ze snesa na emulatorze.
A bardzo denerwują mnie ludzie bez urazy MNK którzy nadal pozostali w tych stereotypach kiedyś były cegły bez niczego a gry na nich były koszmarne i kiedyś ludzie do rozgrywek na czymś takim to byli nie chętni ale teraz wychodzą smartfony na których można robić wszystko słuchać muzykę i grac bo do tego one są tworzone.
ja jestem jak najbardziej za postepem technicznym i wileofuncyjnoscia urzadzen ale telefon to telefon, sam kozystam z internetu w telefonie czy zdjecia cykam ale niech ten postep sluzy ludzkosci a nie widze jakiegos szczyla co napier**** muze z telefonu bo go na sluchawki nie stac, dla takich dzieci nokia 3310 to szczyt techniki jakiego nie powinni przekraczac.
A co do gier to owsze zdarzylo sie na kiblu zagrac ale od takich rzeczy to sa kieszonsolki raczej

Tycior

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #12 dnia: 05.06.2010, 16:59:45 »
Gdyby gry nie byly na komórki to by nie wychodzily na ta platforme :) moim zdaniem to niektóre wspólczesne gry na telefony nie odbiegaj bardzo grom na stare konsole . Granie w Space Commando 3D to tak jakby grac na psx :D takze gra Gangstar jest odpowiednikiem gta 2 a grafika jest lepsza.

marcin135

  • Gość
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #13 dnia: 05.06.2010, 17:11:45 »
ja w ogóle nie gram na fonie.bo do grania mam pc albo pegasus

Soulwatcher

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: W co gracie na telefonach?
« Odpowiedź #14 dnia: 30.06.2010, 09:56:54 »
Outrun 2 Mobile i Need For Speed Undercover. Jedyne gry które mam w telefonie (nie licząc standardowych). Ale i tak rzadko w nie gram :)