Autor Wątek: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters  (Przeczytany 28456 razy)

B@Q

  • Gość
Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« dnia: 27.07.2008, 21:41:16 »
Podawajcie tutaj swój wynik pkt. w tej grze.
W normalnej walce z cpu oraz w opcji story.

potak

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #1 dnia: 11.08.2008, 15:14:29 »
story mode

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #2 dnia: 27.03.2009, 22:34:01 »
Kiedys na pegasusie udalo mi się wyśrubować wynik w opcji story grając Raphem na levelu easy 374.800pts. Do dziś mam zapisane w specjalnym zeszyciku z kodami i passwordami do róznych gier z pegasusa i snesa...

Evil

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #3 dnia: 27.03.2009, 23:15:29 »
Kiedys na pegasusie udalo mi się wyśrubować wynik w opcji story grając Raphem na levelu easy 374.800pts.

Nie ściemniaj, to jest niewykonalne. :p Przed chwilą grałem na poziomie hard, wszystkie walki perfect, plus rozbite deski.



Mógłbyś nabić trochę punktów oddając pojedyncze rundy, tak żeby wszystkie walki trwały po 3 rundy, w tym 2 wygrać perfectem i w trzeciej nabić punktów za ciosy, ale to by było góra kilka tysięcy, a z pewnością nie ponad 40.000
« Ostatnia zmiana: 27.03.2009, 23:22:04 wysłana przez Evil »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #4 dnia: 27.03.2009, 23:32:57 »
Są jeszcze punkty za upływający czas.Jak go wyłączysz lub ustawisz na krótszy to pewnie że tylu pts nie zdobędziesz. I po drugie-dlaczego miałbym kłamać?? szkoda że nie miałem mozliwości zrobienia screenshota. W zeszycie mam zapisanych kilka wyników począwszy od 252.800 zdobytych grając Leonardem aż po 350.000 i 374.800 Raphaelem. Bonus game rekord miałem 20.000(nie wiem jak to się udało ale się udało). Przecież nie fałszowałbym zapisów w zeszycie (a notatki mają już ok 10lat)bo to by było bez sensu. Spróbuj innymi żółwiami i na różnych poziomach trudności a uda Ci się pobic jesli nie wyrównać wynik który przedstawilem.

Evil

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #5 dnia: 27.03.2009, 23:37:18 »
Są jeszcze punkty za upływający czas

No to teraz już widzę, że ściemniasz :p Otóż w trybie story nie ma punktów za czas :)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #6 dnia: 27.03.2009, 23:42:40 »
Są. Właśnie zagrałem na próbę by się upewnić. W opcjach jak ustawisz time na 60 lub 99 to  po wygraniu rundy doliczą Ci się punkty za czas i za pozostała energię...chcesz zobaczyć screenshoty??

Evil

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #7 dnia: 27.03.2009, 23:45:29 »
Mi tam nic za czas nie doliczało. Zresztą widać na screenie.


Aaaaa widzisz, jak włączyłem na easy, to też mi dolicza :p Nigdy tak nie grałem i nie wiedziałem, że jest inaczej. No to rekord do pobicia za kilkanaście minut :D
« Ostatnia zmiana: 27.03.2009, 23:48:08 wysłana przez Evil »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #8 dnia: 27.03.2009, 23:50:42 »
No to patrz...screeny robione w odstępach dwu-trzysekundowych




na rys.3 widać jak zeruje się czas i przybywają punkty
na rys.4 widać jak zeruje się energia i przybywaja punkty
Czy te dowody Ci nie wystarczą??

No to teraz tylko czekac na nowy rekord.. napewno go pobijesz i masz dowód na to że nie jestem kłamcą ;D

Evil

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #9 dnia: 28.03.2009, 00:05:00 »
No na poziomie easy da radę tyle ugrać, sorry. Nie wiedziałem, że takie coś w tej grze istnieje, że na jednym poziomie liczą czas a na innym nie. Tyle na easy ugrałem.


SebaSan1981

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #10 dnia: 28.03.2009, 00:13:11 »
No to teraz już wiesz ;D mówiłem że da się mój rekord pobić..i spoko.Gratuluję!!!! Tylko nigdy mi się nie udało w Bonus Game zdobyć 21.000pts...ciekawe czy to wogóle możliwe...

Mati

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #11 dnia: 02.09.2009, 10:09:05 »
Seba gratulację stary.
Evil jak nie wiesz to nie chrzań chłopcze, bo Sebie do pięt niedorastasz. Zatkało co? Aha i proponuję ogarnąć poczochraną zanim się coś napisze nie mając rozkminy o tym.

Ten Tamten

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #12 dnia: 02.09.2009, 10:58:24 »
No na poziomie easy da radę tyle ugrać, sorry. Nie wiedziałem, że takie coś w tej grze istnieje, że na jednym poziomie liczą czas a na innym nie. Tyle na easy ugrałem.

Przecież przeproszone i sprawa wyjaśniona :p nie wiem po co się burzysz i nie wiem co do tematu miał wnieść Twój post, poza kolejną (marną zresztą :>) prowokacją. Zauważ, że to forum ma inteligentnych użytkowników (nie licząc mnie :p) i raczej takim robieniem na siłę awantur nie zyskasz tutaj poparcia :) Pomijam już fakt, że z użytkowników piszących w tym temacie jedynie Potaka konto istnieje, a Ty akurat w jego kierunku nie pisałeś :p

Mati

  • Gość
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #13 dnia: 02.09.2009, 11:46:13 »
Poprostu nielubię jak ktoś czegoś nie wie a się wykłuca. Jeśli bym niewiedział to bym mógł to sprawdzić a nie się o to spierał. A Seba jest bdb znawcą gier na Nes i po co miał by kłamać itp? Nie ma tematu, poprostu chciałem napisać swoje zdanie na ten temat. Przepraszam za niepotrzebne wpieprzenie się w to co było już wyjaśnione pzdr.

successor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Teenage Mutant Ninja Turtles Tournament Fighters
« Odpowiedź #14 dnia: 06.02.2010, 18:51:29 »
witam, moglby ktos mi powiedziec jak MICHAELANGELO  wykonuje swoj trik ? tzn. jakiei kombinacje klawiszy i w jakiej kolejnosci ?( chodzi o atak nogami )