Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 782303 razy)

Kapucha007

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4020 dnia: 19.03.2016, 10:45:00 »
Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes :P  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. :)

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy :P

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201 [nofollow]

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4021 dnia: 19.03.2016, 10:50:57 »
Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes :P  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. :)

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy :P

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201



jak wrócę do domu to sprawdze

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4022 dnia: 19.03.2016, 13:42:46 »
Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes :P  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. :)

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy :P

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201



jak wrócę do domu to sprawdze
Myślałeś już w jaki sposób i ewentualnie za ile będziesz to sprzedawał, o ile taki masz zamiar..

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4023 dnia: 19.03.2016, 13:59:14 »
nie mam zamiaru sprzedawać tych boxów.

nie chce sprzedawać rzeczy kolekcjonerskich.

sprzedaje tylko konsole i bazary resztę zostawiam, a mam tego już sporo.

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4024 dnia: 19.03.2016, 14:04:22 »
nie mam zamiaru sprzedawać tych boxów.

nie chce sprzedawać rzeczy kolekcjonerskich.

sprzedaje tylko konsole i bazary resztę zostawiam, a mam tego już sporo.
Zastanawiam się tylko po co Ci 12 sztuk,trochę to mówić prawdę dziwne..., ale ok, każdy ma prawo kolekcjonować jak mu pasuję, a, że przez to inni nie mieli możliwości kupna, bo jedna osoba zgarnęła wszystko dla siebie to już inna sprawa. Wiem, wiem zaraz pojawią się głosy, że trzeba było samemu kupić, ale najzwyczajniej tak jak już niektórzy pisali na forum-nie zdążyli.

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4025 dnia: 19.03.2016, 14:10:50 »
Masz racje kupiłem je na inwestycje może za 3-4 lata będę je sprzedawał.

na olx jest dużo okazji np:

boxy 2 dizy , 2 boxy big nose, micro machine,złota 5 i 4 ,linus, bee, za 500zł tego akurat nie kupiłem i nawet nie wiem kto to kupił

w 8 min było po



NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4026 dnia: 19.03.2016, 15:58:50 »
Masz racje kupiłem je na inwestycje może za 3-4 lata będę je sprzedawał.

na olx jest dużo okazji np:

boxy 2 dizy , 2 boxy big nose, micro machine,złota 5 i 4 ,linus, bee, za 500zł tego akurat nie kupiłem i nawet nie wiem kto to kupił

w 8 min było po



Podasz linka?

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4027 dnia: 19.03.2016, 16:22:21 »
nie mam linka bo bardzo szybko to znikło

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4028 dnia: 19.03.2016, 16:34:38 »
http://allegro.pl/contra-gryzor-pegazus-i6050326637.html

Kilka dni temu pokazywałem grę powyżej, jest to reprodukcja. Chyba zacznę znowu te podróby robić. :D

Bubumotors

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4029 dnia: 19.03.2016, 17:22:54 »
Rok temu kupiłem taką złotą czwórkę w boxie chyba poniżej 80 zł, widzę teraz że zrobiłem biznes :P  użytkownik ten od nowa założył konto, bo miał dużo negatywów i neutrali. Figurował pod inną nazwą, ale profil sprzedawanego towaru czyli "mydło i powidło" pozostał. Przysłali mi złotą czwórkę faktycznie nową, do dziś trochę pachnie fabryką, tyle że z zagniecionym pudełkiem. Chciałem zamienić egzemplarz, bo płaciłem za towar bez ubytków- zero odzewu.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek odezwie się z tamtej firmy w tak "błahej" dla nich sprawie. :)

po zakupie tych 12 boxów, jedna dyskietka nie dziaała wczoraj odesłałem i pani potwierdziła ze wysla mi nowa , poprosiłem o wysłanie tej zepsutej podmienie sobie płytki.Nie chce tłoczonej w boxie
Może wyciągnęli wnioski i na nowym koncie nie chcą psuć sobie opinii. Mam jeszcze paragon, zarejestrowani byli jako Jarex Spółka Jawna, Twój paragon jest wystawiony pod tą nazwą? Ciekaw jestem czy to faktycznie ten sam sprzedawca. Swoją drogą mądrzy byli: pudełko z kartem było wciśnięte "na ciasno" do innego ,większego pudełka- to nie miało prawa dojechać do mnie bez skazy :P

Przy okazji łapcie super automat za jedyną stówkę, brać, kupować i niczego nie żałować:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6041914503&reco_id=a33d23d3-edb3-11e5-b9d6-fa163e1b0a15&ars_rule_id=201



jak wrócę do domu to sprawdze
Myślałeś już w jaki sposób i ewentualnie za ile będziesz to sprzedawał, o ile taki masz zamiar..


piekna cena na allegro az miło zobaczyc takie cudo

http://allegro.pl/show_item.php?item=6050412312

mariur10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4030 dnia: 19.03.2016, 17:24:06 »
Dzisiaj zakończyła się aukcja kompletu BIG NOSE FREAKS OUT ...... cena końcowa = kosmiczna ..... ehh niestety to pokazuje, że dla prawdziwych kolekcjonerów przychodzą ciężkie , a zarazem chore czasy. Teraz o stanie kolekcji będzie decydowała zasobność portfela ..... smutne to trochę ..... :cry:

Amaroute

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4031 dnia: 19.03.2016, 17:26:48 »
Tak jak się spodziewałem wygrałem obie aukcje. Zarówno Big Nose w pudełku jak i złotą czwórkę w boxie. Nikt nawet ze swoimi oszustwami programami nie ma ze mną szans, skromnie i tajemniczo powiem.... ;) Jedyne co mnie boli to te ponad 500 zł które muszę zapłacić za Big Nose ;)

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4032 dnia: 19.03.2016, 17:31:58 »
To widzę, że jednak za mój komplet Mig 29 Soviet Fighter nie przepłaciłem. :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4033 dnia: 19.03.2016, 20:12:38 »
Dzisiaj zakończyła się aukcja kompletu BIG NOSE FREAKS OUT ...... cena końcowa = kosmiczna ..... ehh niestety to pokazuje, że dla prawdziwych kolekcjonerów przychodzą ciężkie , a zarazem chore czasy. Teraz o stanie kolekcji będzie decydowała zasobność portfela ..... smutne to trochę ..... :cry:

Zawsze tak było... no cóż, jak kogoś stać, to zazdrościć zarobków. Tyle :>

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #4034 dnia: 19.03.2016, 23:56:49 »
Zaczynam się zastanawiać jak to widzę, czy już jestem milionerem czy jeszcze nie! :D