Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 782311 razy)

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3330 dnia: 28.07.2012, 10:23:12 »
Tanio nie pójdzie - szykuj 2 stówki co najmniej na to - Konsola IQ z padami, 200 gier w tym między bazarami wymieszane sporo ładnych klasyków; nawet 168 in 1 jest, Miracle Ropit's Adventure i  i 2x Castlevania ho ho.. oj będzie bal  ;D ;D ;D

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3331 dnia: 28.07.2012, 10:56:25 »
Tyle dobrze że aukcja będzie trwała 13 dni ^^ więc jest czas na skombinowanie kasy :D myślę że ''ostro'' zawalczę o to :)

matiau

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3332 dnia: 29.07.2012, 00:15:33 »
Witam jestem od niedawna na forum. Załatwiłem sobie konsolkę i staram się nabyć parę gierek które dobrze mi się kojarzą z czasów młodości. Na Allegro niejaki Inviti ma parę gierek które mnie interesują (jestem bardziej graczem niż  kolekcjonerem, więc nie przejmuję się, że to bazary), a z wyszukiwania na forum można się dowiedzieć tylko i aż tyle, że ta osoba to w jakimś sensie "legenda", z której się (chyba, tyle co domyślam się ze strzępów postów:) lekko naśmiewacie. Dlatego mam pytanie - o co chodzi? Czy jak u niego coś kupię na allegro to dostanę to co zamówiłem, czy nie?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 29.07.2012, 00:17:07 wysłana przez matiau »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3333 dnia: 29.07.2012, 08:52:57 »
u Pana Invitiego kupisz wszystko bez najmniejszych problemów, dostaniesz to co kupiłeś nie coś innego

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3334 dnia: 29.07.2012, 09:47:08 »
Powód do kpin był z innej przyczyny.. kolega Invity bardzo często skupował zestawy z grami lub pojedyncze gry za jakieś sumy a następnie od razu je sprzedawał taniej niż kupił.. i nie miał  z tego żadnego zysku.. nie wiem jaki miał w tym plan czy strategie biznesową ale przez to stał się właśnie legendą.. Invity nie jest ani graczem ani kolekcjonerem.. Pegasusa posiada tylko do testowania czy gra sprawna - swego czasu podejrzewałem, że nawet nie ma Pegasusa a opisy gier robił na podstawie aukcji od ludzi których je kupił.. Gość za wszelką cenę chciał z siebie zrobić wielkiego handlowca.. swego czasu wrzucał masę szrotu na allegro w tym ładne kolekcjonerskie gry za śmiesznie niskie ceny kup teraz - kto nie miał w kolekcji mógł sobie dokupić ;) Możesz u niego kupować - poza tym wszystkim to uczciwy sprzedawca - kupujesz to co na zdjęciu (a raczej skanie), myślę, że raczej będziesz zadowolony.
« Ostatnia zmiana: 29.07.2012, 09:50:00 wysłana przez Hendan »

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3335 dnia: 29.07.2012, 11:57:39 »
http://allegro.pl/konsola-pegasus-iq-502-ok-200-gier-kolekcja-i2521178858.html

szykować kesz :D

Aukcja nabiera rozpędu hehe. Trochę sporo jak za niewiadomy stan całości ;D

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3336 dnia: 29.07.2012, 11:59:19 »
Nooo... 345zł :/ a do końca pozostało 12 dni!! szok :D

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3337 dnia: 29.07.2012, 12:42:05 »
Żaden szok... takie sytuacje były i będą.. nieraz ktoś pykał astronomiczne ceny nawet jak było 13 dni do końca.. ktoś się napalił i zrobi wszystko by dostać to co chce tak już jest.. czy ja wiem czy 345 zł to drogo jak za ten zestaw? Może ktoś się napalił na parę gier  a resztę sprzeda, żeby się zwróciło.. za Castlevanie i 168 in 1 już dostanie dobre ceny na allegro, za same bazary też dostanie bardzo dobrą cenę jeśli wystawi zestaw, to samo się tyczy samej konsoli jeśli okaże się sprawna.. dla mnie ponad 300 zł to drogo i nie dałbym tyle ale są tacy co nie liczą wydatków i dadzą więcej :)

Robi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3338 dnia: 29.07.2012, 12:45:50 »
A tak liczyłem na ten zestaw teraz jakbym sprzedał PS2 i Motorek (komarek) to by i tak nie wystarczyło :/ bo ta aukcja zakończy się wysoką dość ceną
Ps.Pisałem do gościa czy by nie sprzedał kilku gierek poza aukcją a on na to że muszę zawalczyć o ten zestaw bo nie sprzedaje poza allegro (szkoda)

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3339 dnia: 29.07.2012, 19:49:43 »

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3340 dnia: 31.07.2012, 09:09:58 »
http://allegro.pl/pegasus-gra-ninja-turtles-3-bcm-i2511892623.html Kolejny Manhattan Project poszedł za bardzo fajną cenę - dosyć niezwykła jak na dzisiejsze czasy :) W sumie to mnie zastanawia co jest nie tak z tą grą? Ostatnio każda jedna sztuka chodzi za bardzo małe kwoty.. a było już ich kilka ostatnimi czasy. Przecież gra jest świetna, o wiele lepsza od 1 i 2 do tego kolekcjonerskie wydanie a ludzie jakoś omijają tą grę - może dużo jest ludzi co już ją mają (w tym ja) ale na pewno kilku nowych userów jej nie ma - pytał ktoś ostatnio o nią.. jest okazja na allegro to się licytuje a nie odkłada na potem bo potem może już nie być okazji - gier jest coraz mniej :)

PS Gratuluje wygranej kupującemu!! Naprawdę dobra cena :)

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3341 dnia: 01.08.2012, 16:59:13 »
Dziękuję  ;)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3342 dnia: 01.08.2012, 17:06:49 »
Parę dni przed tą aukcją kupiłem bazara bo nie było nic innego, a teraz kolekcjonerka za taką kwotę. Psia mać, Zelas miałeś niezłego farta bo zapewniam, że gdyby nie to biłbym się o nią do upadłego  :F

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3343 dnia: 01.08.2012, 17:37:27 »
Heh, a pamiętam, jak tą grę w szarym boxie z okienkiem (kolekcjoner) sprzedałem za bodajże 70 zł! ;D

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #3344 dnia: 01.08.2012, 17:55:42 »
I było to w czasach jak jeszcze gry chodziły po normalnych cenach na allegro (czyli dawało się czasami wyrwać karty za 9 - 12 zł w licytacjach ) :) Na te szare żółwiki znalazł się wtedy napaleniec, wszyscy byli mega zdziwieni, że za tyle poszło :D swego czasu za swoje zapłaciłem 14 zł w uczciwej licytacji :D

Wysłany przez: Przemek_07
Cytuj
biłbym się o nią do upadłego
 

Musisz Przemku uważniej allegro obserwować.. jak wspomniałem ostatnio było kilka sztuk i wszystkie poszły za śmiesznie niskie pieniądze..