Autor Wątek: Echa Allegro  (Przeczytany 782300 razy)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2115 dnia: 05.04.2011, 03:41:10 »
wiec na moje oko to 14-17 latek, syn bogatych rodzicow
to sie nazywa tzw. "Bananowiec"
Ale juz za boxa do Złotej 5 od "Yahhy" jest więcej wart niż "to coś"

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2116 dnia: 05.04.2011, 12:08:22 »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2117 dnia: 05.04.2011, 18:57:43 »
Gdzies czytalem kiedys w komentarzach biznesmena, ze byl jakis problem z jedna jego tranzakcji i Inviti wyslal ojca by rozwiazac problem bo ponoc go to przeroslo, wiec na moje oko to 14-17 latek, syn bogatych rodzicow, dziecko neo, uzalezniony od handlu, wysylaniu i odbieraniu paczek, musi co dziennie albo cos dostac, albo wyslac by zaspokoic swoja potrzebe, a jesli ma chwilowy zastoj to po prostu obniza ceny kartow i sprzedaje je taniej niz kupil tak by sobie po prostu isc na poczte i zakozaczyc, ze cos wysyla :). Cos tam probuje rzekomo zarobic, te kilka zlotych, ale reasumujac i tak prawie zawsze traci i nawet zdaje sobie z tego doskonale sprawe ze tak jest, ze tak na prawde gowno sie zna na tych grach i nie ma zielonego pojecia o realnych cenach gier, ale mimo wszystko samo `buszowanie` w allegro, sama proba zarobku go rajcuje, bawi, podnieca, takie zboczenie ma chlopak po prostu. Koles nawet kupuje karty od ludzi, ktorzy regularnie handluja kartami na allegro, ktorzy sie znaja na rzeczy i ktorzy juz ustalaja taka cene, ze kolejna odsprzedaz wiaze sie z pewna strata. To jest wlasnie najbardziej zenujace w tym wszystkim. Bo rozumiem kupic `zlota piatke` od starej 50 letniej baby, ktora znalazla w szafie po wnuku i wystawila na allegro za posrednictwem syna opcja `kup teraz` za 15 zl i od razu ja odsprzedac. Ale kolo kupuje zlote piatki (i inne karty) przykladowo za 49 zl (+ wysylka 6,7), a pozniej je momentalnie wystawia za 49 zl, nastepnie po 14 dniach nie ma chetnego i od razu wystawia za 39 zl (to taki ogolny schemat Invitiego) :) Faktycznie musi sie kolesiowi niesamowicie w domu nudzic :)

czy ja wiem? to że nic się nie zna to prawda :D ale jakby miał kasę kasą to sądzę że bawiłby się lepszym sprzętem tzn. konsolą :P i droższymi grami

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2118 dnia: 05.04.2011, 19:00:24 »
Wszystko się zgadza co do invitiego, ale chyba tak kasiasty nie jest :D Głupota nie zna granic ;D

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2119 dnia: 05.04.2011, 19:23:48 »
To może by mu dopomóc i zbanować konto, żal patrzeć jak się męczy nie w swojej dziedzinie. 8)

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2120 dnia: 05.04.2011, 22:18:18 »
Wszystko się zgadza co do invitiego, ale chyba tak kasiasty nie jest :D Głupota nie zna granic ;D

Calkiem mozliwe. Ja tylko poruszylem swoje bodzce fantazji i wszystko co napisalem jest jedynie moim podejrzeniem :)


czy ja wiem? to że nic się nie zna to prawda :D ale jakby miał kasę kasą to sądzę że bawiłby się lepszym sprzętem tzn. konsolą :P i droższymi grami

Wcale tak nie musi byc. Ja osobiscie bawie sie Pegasusem, Sega, Amiga (tutaj grube tysiace juz wlozone), itp. absolutnie nie z powodu braku pieniedzy na nowe konsole i komputery. Obecnie wlasnie zdecydowana wiekszosc powaznych kolekcjonerow i pasjonatow to ludzie, ktorych stac na wiele rzeczy, a nie ci co nie maja pieniedzy na lepsza konsole. Dlatego pozwolilem sobie na taka ocene kolegi. Oczywiscie prawda o nim moze byc calkowicie inna.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2121 dnia: 05.04.2011, 22:26:40 »
Tak szczerze mówiąc to nie powiedziałbym, że teraz kolekcjoner lub w jakimśtam stopniu zbieracz starych gier i konsol najczęściej ma mało kasy. Inaczej-> stare gry są tanie i bardziej się opłaca je kupować. Szczerze, to przyjrzyjcie się dokładnie każdym akcjom na allepiź**ie i ogólnie cenom tych rzeczy. Za niedługo wcale nie zauważycie różnicy cenowej między starociami a next-genowcami...... :P

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2122 dnia: 09.04.2011, 03:48:47 »
http://allegro.pl/gra-na-pegazus-castelvania-boku-japonski-famicom-i1539354566.html
50 za famicomową boku-dracule? opłaca sie?
EDIT:
http://allegro.pl/gra-na-pegazus-pegasus-rockman-5-i1542006693.html
Oł maj fakin lord, nie ma co, labele rzoncą XDDDDDDDDDDDDDDD
« Ostatnia zmiana: 09.04.2011, 03:51:44 wysłana przez Roben »

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2123 dnia: 09.04.2011, 08:02:25 »
Sprawdź może sobie ceny na ebayu zanim zadasz takie pytanie. Poza tym i tak tego nie kupisz, więc po co pytasz? To bez sensu ;). Spokojnie można dać tyle za Boku. Normalna cena na ebayu to 70-90 zł.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2124 dnia: 09.04.2011, 08:46:35 »
http://allegro.pl/gra-na-pegazus-castelvania-boku-japonski-famicom-i1539354566.html
50 za famicomową boku-dracule? opłaca sie?

tak opłaca się Vash dobrze przytoczył sprawę nie pomylę się dużo jeśli napiszę że kupił to od bona :D był problem ze sprzedaniem tego kartu był wystawiany kilkakrotnie

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2125 dnia: 09.04.2011, 08:48:57 »
Guzik prawda:D Inviti  Kupił ode mnie chyba za ok. 40 zł(2 miechy czekałem na kasę od tego dzieciaka...) :D Bono nie sprzedałby tej gry chyba poniżej 60zł;p
« Ostatnia zmiana: 09.04.2011, 09:01:11 wysłana przez Vash »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2126 dnia: 09.04.2011, 12:12:54 »
Guzik prawda:D Inviti  Kupił ode mnie chyba za ok. 40 zł(2 miechy czekałem na kasę od tego dzieciaka...) :D Bono nie sprzedałby tej gry chyba poniżej 60zł;p

o to zwracam honor ale bono też miał takiego karta :) o mosz dwa miechy na kaskę czekać to dużo czasu :/

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2127 dnia: 09.04.2011, 15:05:42 »
http://allegro.pl/42-in-1-famicom-kolekcjonerska-i1553373600.html to jest już bezczelność, mocno mnie już denerwują takie jełopy co gdzieś coś pod słyszą, g*wno się znają za przeproszeniem i mają innych ludzi za debili co to oczu nie mają i ślepo zaufają nazwie aukcji... za takie słowa ''famicom, kolekcjonerska'' powinien dostać 100 razy po gołym tyłku żeby się nauczył, że nie wolno sprzedawać towaru który jest niezgodny z opisem :D skąd się takie matoły biorą to ja nie wiem.. jakiś kosmos...

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2128 dnia: 09.04.2011, 23:51:55 »
Napisze krótko....popieram!

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: Echa Allegro
« Odpowiedź #2129 dnia: 10.04.2011, 12:39:08 »
Znowu to robi:
http://allegro.pl/gry-na-pegazus-ninja-ryukenden-3-czesci-i1555547552.html
Ktoś z was bodajże je wystawiał niedawno i to po takiej samej cenie chyba. Nie rozumiem tego, przecież to jakiś bezsens.