Autor Wątek: Telefony  (Przeczytany 24965 razy)

Buu

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #15 dnia: 16.09.2009, 00:51:08 »
Miałem kiedyś ale obecnie nie posiadam. Używam Ki-teleportacji jesli chcę z kimś pogadać.

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #16 dnia: 16.09.2009, 06:52:29 »
Miałem kiedyś ale obecnie nie posiadam. Używam Ki-teleportacji jesli chcę z kimś pogadać.

zara do roboty...
postanowiłem nie brać tela zobaczy się jak będę " się czół". a nie do zabicia jak 3310 jest 5510 kiedyś miała nawet ustawkę... ale o tym jak wrócę

Zylok

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #17 dnia: 16.09.2009, 14:02:47 »
Ja mam Nokię 5300XM(XpressMusic) z kartą 1GB z heyaha(ale mogę zmienić sieć, bo nie ma SIM Locka), i nie narzekam.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #18 dnia: 16.09.2009, 14:14:05 »
to ta co reklamowały skarpeta i klocek z plusa?? jeśli tak to ja słyszałem zupełnie inne opinie o tym modelu, m.ni. że się szybko klapka psuje i ogólnie awaryjny.

Zylok

  • Gość

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #20 dnia: 16.09.2009, 14:20:52 »
tak tak to się zgadza.

Dudek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #21 dnia: 16.09.2009, 15:25:57 »
Nie podoba mi się ta NOKIA 5300 :/ tandeta.... miałem to w ręku ten telefon i jakbym trzymał cegiełkę :P A za to PM ma świetny telefon :D n95 boski ^^
ed. i ten aparat :D

Zylok

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #22 dnia: 16.09.2009, 16:56:27 »
No może nie jest jakiś super, ale nadaje się do tego co najważniejsze-dzwonienia i pisania SMS-ów.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #23 dnia: 16.09.2009, 17:30:23 »
aa tam używana cyfrówka za 50 zł z allegro z dobrym obiektywem i rozdzielczością 2Mpix albo więcej będzie lepsza od każdego aparatu z komórki. bo liczy się szkło i ogólna jakość matrycy, a ilość pikseli to marketingowy hak na niewtajemniczonych. łatwiej w reklamie powiedzieć "aparat 12 mpix" niż podawać parametry obiektywu, których 99% oglądających nie zrozumie. a tak się składa że w komórkach mieści się tylko miniaturowy plastikowy obiektyw i matryca o małych wymiarach fizycznych z megapikselami upchanymi niewiadomopoco.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #24 dnia: 16.09.2009, 18:27:36 »
Nokia N73 z doskonałym emulatorem PEGASUSA!!!Odpala Prawie każdy ROM!!!

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #25 dnia: 16.09.2009, 18:43:34 »
http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=nokia+5300+xpressmusic&btnG=Szukaj+obrazów&gbv=2&aq=0&oq=nokia+5300+X Ja mam tą wersję czarną.

mój kolega miał kiedyś taką, jak słuchał muzy z mp3 palyer'a to jak 5 nacisnął to grało głośniej...

bo głośnik słabo łączył... to ponoć częsta wada w tych modelach...
a no i moja n95 nie jest bez zarzutu bo muszę się pożalić na mocowanie baterii, bardzo słabe jak zdejmiesz tylną klapkę to uważaj bo lekkie machnięcie i bateria:

sruuuuuuuuuuuuuu!

i wypadła...

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #26 dnia: 16.09.2009, 19:13:44 »
No może nie jest jakiś super, ale nadaje się do tego co najważniejsze-dzwonienia i pisania SMS-ów.



Brawo ZYLOK!!!

Buu

  • Gość
Odp: Telefony
« Odpowiedź #27 dnia: 17.09.2009, 11:08:34 »
Taka prawda. Bo do czego innego potrzebny jest telefon? Niektórym niepotrzebne te bajery, gierki, muzyczki. Najbardziej mnie wk****ają te nooby łażące z telefonami na szyi i piszczącą muzyką na full. Myślą że się lansują i są trendy a jak się na takich patrzy to aż żal dupę ściska. Nie ma się czym popisywać a dumny z tego że discopolo lub hipahopa gra i wszyscy słyszą.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #28 dnia: 17.09.2009, 13:36:28 »
No bo taka jest prawda.Przecież telefon służy do Dzwonienia.Najlepsze to były te niezniszczalne stare NOKIE!!!

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Telefony
« Odpowiedź #29 dnia: 17.09.2009, 14:02:27 »
Telefon dziś nie jest już telefonem, ale przenośnym komputerem z karta SIM jako dodatkiem. akurat funkcje grania/słuchania muzyki się przydają, bo to zawsze mniej sprzętu do dźwigania. lepiej mieć wszystko w jednym niż taszczyć koma, przenośną konsolkę i jeszcze MP3. a że niektórzy zapominają do czego ma to służyć i chodzą po ulicy z Disco Polo Odpalonym  na full... uhh, mogli by chociaż Pink Floyd słuchać :)