Autor Wątek: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge  (Przeczytany 200809 razy)

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #495 dnia: 27.01.2016, 23:00:31 »
Forum szczęśliwych ludzi jak widzę, nieszczęśliwy będzie tylko admin/mod który będzie usuwał zbędne posty... ;)

Mcin:W mojej obecności każde szczęście to tylko złudna i zbędna chwila  :evilbat:
« Ostatnia zmiana: 28.01.2016, 18:48:42 wysłana przez Mcin »

chager01

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #496 dnia: 28.01.2016, 21:00:12 »
pięknie, ja mam tylko zwykła złotą 4 w boxie, ale lepsze to, niż nic ;P

a masz jakąś stronkę, na której są zdjęcia twojej kolekcji?

matizc

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 503
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #497 dnia: 28.01.2016, 21:22:34 »
tam gdzie wszyscy :P carts.emunes.pl

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #498 dnia: 28.01.2016, 21:23:03 »
chager01 - wszyscy zbierający wrzucają swoje kolekcje na ogólny zbiór cartów: http://carts.emunes.pl/

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #499 dnia: 22.02.2016, 18:47:41 »
No i jest! Poszukiwany od wielu, wielu lat, nareszcie dotarł do do mojej kolekcji. Ostatni cart z listy must have- "Nie umrę dopóki do niej nie dołączy"! Mario is Missing!



Powiem szczerze, że obawiałem się tego zakupu, gra nie ma takiego samego pirackiego labela jakie mają Maarios i Twin, ale gdy do mnie dotarł micha od razu mi się uśmiechnęła. Stary, nadgryziony już trochę czasem foto label, przyklejony na klej tak jak np. popularny Kyorochan. Widać, że ma już kilkanaście jak nie więcej lat. :) PCB na układach scalonych, tył z wytłoczonym MADE IN THAILAND skąd był kupowany. :) Poszukiwania zakończone. Teraz moja kolekcja to już tylko dokładanie cegiełek, bez stresowania się, że nie mogę tej gry nigdzie znaleźć! :)

matizc

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 503
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #500 dnia: 23.02.2016, 16:28:28 »
Wreszcie dorwałeś tego carta i wskoczyłeś do "wąskiego" grona zdobywców tej gry :P

Amaroute

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #501 dnia: 24.02.2016, 09:00:32 »
(...) Ostatni cart z listy must have- "Nie umrę dopóki do niej nie dołączy"! (...)

Korzystając z dnia wolnego z przyjemnością obejrzałem bardzo skrupulatnie Twoją całą kolekcję na stronie Internetowej. Gratuluję, aczkolwiek nie masz jeszcze wszystkiego. Z racji, iż z własnego doświadczenia wiem, że w miarę rozrastania kolekcji apetyt rośnie, wątpię, abyś już spoczął na laurach.. na pewno czegoś jeszcze szukasz. W prawdzie masz (wg mnie najcenniejsze) Fire Dragon, Videomotion, kompilacje Quattro czy Tajwańskie wydanie Linus Spacehead - czyli największe białe kruki, ale nie widzę w Twojej kolekcji Bee 52 czy Videomotion z labelem ołówkowym. Wiesz, że takowe istnieją, bo widuję Cię czasem na famicomword :) Może Ci odsprzedać? ;) :P

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #502 dnia: 24.02.2016, 09:25:32 »
Masz w 100% rację, udało mi się trochę tego uzbierać, ale posiadanie wszystkich gier BIC czy numerowanych hacków Mario to jest marzenie i pewnie do końca życia będę miał na nie ustawiony celownik. :)
Wysłałem Ci PW. :)

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #503 dnia: 24.02.2016, 12:06:30 »
co to jest label ołówkowy? :) można foto ?

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #504 dnia: 24.02.2016, 17:55:17 »
Przecież to jasne że label ołówkowy to taki label narysowany własnoręcznie ołówkiem. Dodaje nawet 10% do wartości sentymentalnej, 15% do kolekcjonerskiej (ale tylko w towarzystwie innych kartridży z labelem ołówkowym) oraz boost 20% do wartości na aukcjach allegro bo sprzedawany jest jako tzw. "okaz kolekcjonerski". Nie zapominajmy że posiadanie kartridża z labelem ołówkowym wiąże się z dodatkowym uwielbieniem i szacunkiem na forach pegazuz ;)

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #505 dnia: 24.02.2016, 19:58:48 »
Poczekamy do Wielkanocy i może wtedy ujrzymy fotki z tymi cartami. Label "ołówkowy" - chodziło chyba o drugą wersję labela Vidomation, cos mi się kojarzy, że kiedyś taką widziałem gdzieś.

Amaroute

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #506 dnia: 25.02.2016, 12:28:32 »
Przecież to jasne że label ołówkowy to taki label narysowany własnoręcznie ołówkiem. Dodaje nawet 10% do wartości sentymentalnej, 15% do kolekcjonerskiej (...)

Wiedziałem, że mogę liczyć na grono szyderców. Dziękując za ironię postaram się na przyszłość werbalizować wypowiedzi bardziej precyzyjnie  ;) Zasadniczo chodziło mi o kartridż z alternatywną wersją okładki. Takiej jak tu:


Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #507 dnia: 25.02.2016, 14:20:03 »
Zajebiście, że masz te 2 gry! :) Coraz więcej BICów w PL w bezpiecznych rękach!

A do mnie dotarł wczoraj dzielny Pudzian:

Pinks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #508 dnia: 26.02.2016, 22:04:03 »
Moje perełki to
1. Little Ninja Brothers (na glucie niestety ;/ nigdy nie widziałem jej u nikogo i tu na forum też nie zauważyłem albo mi umknęło)

2. Nekketsu koukou dodgeball bu - znaczy Kuniowy zbijak  ;D

3. Już nie posiadam ale jak by ktoś miał to chętnie kupię Defenders of Dynatron City miałem za dzieciaka na scalaku ale że bida była to wymieniłem  :cry:

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #509 dnia: 26.02.2016, 23:02:01 »

Niesolidnie paczałeś. ;)



The Wing of Madoola - szczerze powiedziawszy nie słyszałem o tej grze wcześniej i nie miałem okazji zagrać. Przejrzałem kolekcje na cart.emunes i nie dopatrzyłem się jej u nikogo, także mamy kolejną piracką perełkę. A jak patrzę na tylną jego część to mocniej bije mi serce - to w tym sklepie razem z Tatą co 2-3 tygodnie wymienialiśmy gierki jakieś 20 lat temu. :)