Autor Wątek: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge  (Przeczytany 200729 razy)

Lecho1523

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Pozdro forum 2012 :)
    • Zobacz profil
Więc skoro jest temat o chwaleniu się waszymi obecnymi cartridgami jakie posiadacie,to musi być temat o chwaleniu się rzadko spotykanymi cartridgami czy też uznanymi przez was za perełki w waszej kolekcji, a w końcu jak się chwalić to czymś na prawdę dobrym :)

A oto moje tzw "perełki" :
--------------------------------------
168 in 1
Złota 4
Złota 5
3D Battles of world runner
Avengers
Summer Carnival RECCA 92
Terminator 2
Capcom 92
Goal 3

------------------------------------------
Oczywiście mam też inne (dla niektórych) bardzo fajne i rzadkie gierki, ale te najbardziej cenie a lista pozostałych w tym wątku. A jakie wy macie ;D ? Oczywiście zdjęcia mile widziane a nawet bardzo mile widziane(bo ktoś np może zmyślać) a jak by mi ktoś nie wierzył to mogę oczywiście zrobić, a na niektórych grach nie mam obudowy ale jak komuś zależy moge fot z tv wkleić :P
« Ostatnia zmiana: 05.10.2011, 21:35:53 wysłana przez Mcin »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #1 dnia: 19.03.2009, 19:50:44 »
168 in 1. taaaa... mimo że obudowa schrzaniona i nie nadaję sie do użytku, trzymam ją z innymi cartami. a płytka z kośćmi pamięci opiera się o moje zdjęcie z komunii, zdejmuje ją tylko do grania.
Pochwale się jeszcze cardridge z grą super panda prince: jest to jakiś hack, ale chyba naprawdę rzadko spotykany, skoro żadne z moich "niezawodnych" źródeł go nie ma (nawet Evil XD).

@ Lecho tak moim zdaniem wklejanie "perełek" w tak hurtowych ilościach chyba mija się z celem :/

B@Q

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #2 dnia: 19.03.2009, 21:02:53 »
Oczywiście złota 5 i 4 :) Miałem 169in1 ale pożyczyłem bezpowrotnie pare latek temu...

Dudek

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #3 dnia: 20.03.2009, 18:18:36 »
1.Golden Five
2.Golden Four
3.168in1


:)

voltadzontra

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #4 dnia: 27.03.2009, 20:53:09 »
Ja mialem kiedys cartridge 208 in 1. Fotki nie mam bo cartridge juz dawno wsiakl. Byl tam "jackal", "contra", "mario" i "tank 1c". Wg mnie troche lepsza wersja "tank 1990". Oprocz tego wiele innych znanych klasykow, ale nie chce mi sie wymieniac.

Parys

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #5 dnia: 30.03.2009, 14:57:19 »
Witam wszystkich. Pragnę pokazać wam moją kolekcję gier.
[nofollow]

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #6 dnia: 08.04.2009, 22:01:36 »
Perełki, hmmm...
Captain America and the Avengers - chyba to jest rzadkie bo na tylu targach patrzyłem i nie było, a ja mam ;p

Mam trylogię Adventure Island, polowałem z pół roku, najgorzej było z dwójką.

PegazusMaster

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #7 dnia: 10.04.2009, 01:27:05 »
Chyba tylko kwestia gustu co dla kogo jest perełką...
Miałem kardridż Summer Carnival Recca, ale go zgubiłem. Był jedną z moich perełek.
Obecnie mam Tourtlesy 3 i Tournament Fighters (znacznie bardziej wolę to drugie)
Gun-Naca (Nie muszę pisać dlaczego ta gra to perełka)
Double Dragon 4 (Naprawdę śmieszna animowana bijatyka po planszy, ale tylko jeden śmiga po ekranie)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #8 dnia: 11.04.2009, 17:14:30 »
no pewnie, tak w zasadzie to wszystkie opinie na temat gier to jest tylko kwestia gustu ;)

Zylok

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #9 dnia: 29.06.2009, 11:47:46 »
Aha i moja perełka to 126 in 1, niby nic wielkiego, ale na niej znajduje sie hack do gry donkey kong junior z ninja turtlesem, chyba jest to żadkie, bo nie znalazlem romu do tego ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #10 dnia: 29.06.2009, 12:33:18 »
bo hacki rzadko kiedy występują w postaci romów, ale na cartach-już tak. ja mam to na kardridżu dodanym do poly station :D

Zylok

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #11 dnia: 29.06.2009, 14:17:27 »
Aha, a hacki czasami wystepuja w necie, ja mam np. gre Ikki z mario i Adventure island z baba :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #12 dnia: 29.06.2009, 14:41:36 »
168 w 1
Goal 3
Złota Piątka (jeszcze mam do tego pudełko i instrukcję:D)
Tenage Mutant Ninja Turtles 2 i 3 (na jednym kartridżu)

PEGAZUSmaster 2

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #13 dnia: 30.06.2009, 09:00:58 »
Poje perełki to między innymi contra, która jest moim pierwszym kartem kupionym w życiu, mam też złote 4 i 5

pegazus11

  • Gość
Odp: Wasze Perełki-Czyli rzadko spotykane lub wasze cenne cartridge
« Odpowiedź #14 dnia: 16.07.2009, 12:06:58 »
Moje to:
1.Złota czwórka (Jest tam Robin Hood-Przeszedłem Cały :!: ;D -Jest się czym chwalić to była baaaardzo trudna gra :!: )
2.168 in 1
3.Najfajniejsze-Iron Tank(Super ulepszona wersja Tank :!: 8) )
Są tam nie tylko czołgi ale działka strażnicze, łodzie podwodne, miny, pociągi i wiele wiele innych...
Ta gra to prawdziwy labirynt:Możesz wybrać własną drogę(łatwiejsze są długie, a trudne-1 level przechodzisz ponad godzinę są krótkie) a więc to wspaniała gra strategiczna.
Na końcu levelu jest boss (Wielki czołg z paroma działami, są naprawdę trudne :!:) Czasem są tak ogromne czołgi, że zajmują 1/3 ekranu :!: :!: :!: Są także bossowie jako mury obronne jeden ma armaty a taki drugi ma potężne lasery.Dziwicie się pewnie jak to możliwe, że jak trudne drogi przechodzi się 1 level godZinę to ile ja mam zyć :?: Otóż ta gra posiada opcję save :!: Po przejściu każdego levelu otrzymujesz kod który zapisujesz i wykorzystujesz w przyszłości(to nie oszustwo, bo zaczynasz  grę w takim stanie jaki był przed użyciem kodu-...no może to 2% oszustwa  ;) )
W ostatnim levelu włączonego pegaza miałem o 8:00 i level przeszedłem o 15:00(z przerwą na obiad przechodziłem to 6,5 godziny :!: Na końcu jest zamek i z 10 działek strażniczych,gdy wejdziesz do zamku spotykasz się z królem czołgów :684: zajmuje 4/5 planszy :!: :!: :!: :659: gdy zniszczysz króla pojawia się czołg 3 klasy z 5 armatami zajmuje 1/3 ekranu, gdy go zniszczysz pojawia się czołg który mało strzela, a dużo zgniata ma 2 superszybkie armatki, zajmuje 1/4 planszy i bardzo szybko się porusza(trzeba uciekać i strzelać) gdy go zniszczysz oglądasz filmik końcowy jak kończy się wojna i są pokazane zdjęcia zniszczonych maszyn(niestety w baaaardzo niskiej jakości :/
Oczywiście tak jak w tych "zwykłych" czołgach zdobywasz nowe bronie (nie pamiętam ich, wiem tylko że była kula ognia)
Dostałem tą grę jak miałem ze 6 lat (teraz mam 12) Pegazus mi się znudził wieku 8 lat i był u mojego brata w biurku, potem w szufladzie, teraz jest w moim biurku i przez to zgubiłem moją ukochaną grę :!: :cry:

Polubiłem Pegazusa gdy miałem 11 lat i szukałem tej gry pół roku-NIE ZNALAZŁEM :!: :545:
Ta gra wtedy kosztowała aż 20 zł :!:

Jeśli ktoś zna tę grę i wie gdzie ją kupić (Na allegro itp. to niech da link)