Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 66273 razy)

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #60 dnia: 16.09.2009, 22:38:10 »
no wytypowales Przemek brawo;)

Buu

  • Gość
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #61 dnia: 17.09.2009, 11:11:12 »
Zobaczymy jak dziś zagra Liga Europejska. Borek zachwalał wczoraj (po skrótach LM) że na polshicie cyfrowym będzie ok 5 nowych kanałów (Polsat Futbol) i wszystkie mecze na żywo. Tylko jak to oglądać naraz...w pilocie baterii nie wystarczy.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #62 dnia: 17.09.2009, 13:06:55 »
no wytypowales Przemek brawo;)

No jakoś mi się udało : ) Szkoda, że jak typuję w  zakładach bukmacherskich to nie mam tyle szczęścia.

Zobaczymy jak dziś zagra Liga Europejska. Borek zachwalał wczoraj (po skrótach LM) że na polshicie cyfrowym będzie ok 5 nowych kanałów (Polsat Futbol) i wszystkie mecze na żywo. Tylko jak to oglądać naraz...w pilocie baterii nie wystarczy.

Taaa..... tylko jeszcze trzeba mieć ten Cyfrowy Polsat. Tak wogóle to żałuję, że Polsat wykupił prawa. No bo tak:
-nie dość, że komentarz badziewny, Borek i spółka zawodzą
-reklam w ch....
-tylko jeden mecz na dwa tygodnie w otwartym kanale
Jak TVP 2 miała prawa to chociaż pokazywali jeszcze PUCHAR UEFA w czwartki (obecnie LE)
A z jakieś 9 lat temu to TVP pokazywała mecze we wtorki, środy i czwartki. To był wypas. Ale oczywiście POLSZMAT musiał się wtrącić. Najpierw odebrali TVP wtorkowy mecz, a teraz już wszystkie. Tak samo było z EURO 2008. A jak wczoraj Borek powiedział, że POLSZMAT ma prawa do Ligi Mistrzów i LE na 3 lata to mi ręce opadły. Mam nadzieję, że stracą na tym interesie, tak samo jak stracili na EURO hehe :) :) ;)

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #63 dnia: 17.09.2009, 13:39:46 »
Brawo PRZEMO!!!Ja obstawiałem 0-0 lub 2-2.Takie mecze przeważnie kończą się remisem.
Smaczkiem dla mnie w tym meczu byl pojedynek napastnikow:Ibracadabra(Ibrahimović) VS Samuel Eto'o.Obaj pokazali w tym meczu iż są piłkarzami z najwyższej światowej piłki.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #64 dnia: 17.09.2009, 15:09:10 »
No zazwyczaj takie potyczki kończą się bezbramkowym remisem. Choć sytuacji nie brakowało.

Gdyby ktoś był zainteresowany to dzisiaj na TV4 o 20:55 mecz ligi europejskiej
Athletic Bilbao - Austria Wiedeń
TV4 to kanał ogólnodostępny, należący do POLSATU. (więc jednak POLSZMAT się postarał)
« Ostatnia zmiana: 17.09.2009, 15:30:16 wysłana przez Przemek_07 »

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #65 dnia: 17.09.2009, 15:49:49 »
Liga Europejska to nie to samo co CL ale nie ominę tego meczu.Wiem z doświadczenia,że czasami mecze z byłego Pucharu UEFA są często ciekawsze aniżeli te z CL.

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #66 dnia: 18.09.2009, 08:14:20 »
Powiem szczerze ze Borek to moim zdaniem swietny komentator,Przemo wolisz Szpaka??:P,ale co do Koltonia sie zgodze tez  nie lubie jak komentuje
co do reklam to ........................(tu wpisac wybrane brzydkie slowo)przedwczoraj skroty LM trwaly 1godz30min z czego 30 min to reklamy
co do polsatu to sie ciesze gdyz mam cyfrowy a teraz bedzie tak ze wchodzi 6 kanalow i bedziesz sobie mogl wybrac mecz jaki ciebie interesuje a to moim zdaniem duuuuuuuuuuuzy krok do przodu
POZDRAWIAM

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #67 dnia: 18.09.2009, 11:08:41 »
Tak wolałem Szaranowicza, Engela, Gmocha i Szczęsnego w studiu i Szpakowskiego za mikrofonem. Przynajmniej od czasu do czasu trochę śmiesznie było. A Szpakowski choć popełnia wiele gaf to na meczu, który komentuje jakoś nie można się nudzić. (Być może zostało mi to z dzieciństwa, najwcześniejszy mundial jaki pamiętam to USA 94 i wtedy też komentował Szpak i to przez sentyment).
Owszem Borek i Kołtoń może mają wiedzę, ale głównie o niemieckiej bundeslidze i często się do niej odwołują a poza tym to u nich w studiu przedmeczowym jest jakoś drętwo. A ci komentatorzy???? Powinni czytać bajki na dobranoc a nie komentować mecze piłkarskie. Mam nadzieję, że RPA 2010 będzie w publicznej TVP, ale biorąc pod uwagę fakt, że "nasze drewna" się nie zakwalifikowały to szczerze w to wątpie. Oby chociaż POLSZMAT wykupił prawa.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #68 dnia: 20.09.2009, 19:52:46 »
Polscy kibice chcą zbojkotować mecze polskiej reprezentacji!!!
Do czego to doszlo ....ehhhhhhh :(:(:(

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #69 dnia: 20.09.2009, 20:00:35 »
No, jeśli Lato wybiera na selekcjonera Stefana Majewskiego, czyli prywatnie swojego przyjaciela. Człowieka bez sukcesów (zdobył dwa razy mistrzostwo z Amicą Wronki, ale mecze były przekupione) to o czym to świadczy??? Tylko o jednym. Daje mu do zarobienia łatwą kaskę. PZPN to dno.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #70 dnia: 20.09.2009, 20:06:17 »
No, jeśli Lato wybiera na selekcjonera Stefana Majewskiego, czyli prywatnie swojego przyjaciela.

Tymczsowego Selekcjonera Reprezentacji Polski

Buu

  • Gość
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #71 dnia: 20.09.2009, 23:01:03 »
Najlepiej gdyby trenerem reprezentacji polski został...ponownie Jacek Gmoch. Ten eee eekspert z inteligentnymi odzywkami idealnie nadaje si na coacha Orłów. Już kiedyś zresztą próbował..z marnym skutkiem ale NIC SIĘ NIE STAŁO POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!! Dlatego może spróbowac raz jeszcze.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #72 dnia: 21.09.2009, 10:44:28 »
Największą porażką na miejscu selekcjonera i tak był Zbigniew Boniek.

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #73 dnia: 22.09.2009, 12:43:07 »
no Zibi dawal czadu a pamietacie mecz z san marino jak Kukielka strzelil czyba w 76 minucie na 1:0 plecami:P

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #74 dnia: 22.09.2009, 13:32:59 »
ja bym typowal kacperczaka, z wisłą daleko w pucharach zaszedł, do dziś lepszego osiągu polaków od tego czasu nie było.