Autor Wątek: W morde jeza protestuje  (Przeczytany 4080 razy)

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
W morde jeza protestuje
« dnia: 25.02.2009, 13:09:11 »
No wiec tak first nie mam juz swojego kolorku niebieskiego co sprawia ze czuje sie tu niechciany ;/
second nie moge kasowac swoich tematow i postow
third mam cos nie tak z kolorami tj czasami widze ze niby ktos posta napisal a tak naprawde nie i na odwrot ;/

Tak prosze szanowna redakcje tego portalu o pomoc, panow Admina i moda...

Najbardziej to mi tego niebieskiego kolorku zal...

buuuuuuu jak mogliscie..........  :( :( :( :( :/ :/ :/ :/ :-\ :-\ :-\ :-\ :cry: :cry: :cry: :cry:

AdamStar: Wątek pełen spamu. Nie prowadzi do niczego, dlatego trafia do kosza.
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:16:45 wysłana przez AdamStar »

Evil

  • Gość
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #1 dnia: 25.02.2009, 13:31:17 »
sasasasasa :F

Akurat nie masz specjalnie przeciwko czemu protestować, bo miałeś rangę recenzenta nie pisząc recenzji :p Wcale nie głupim pomysłem byłoby wprowadzenie jakichś obowiązków z tego tytułu, np. chcesz być recenzentem, chodzić z dumnie podniesionym czołem i mieć niebieski kolorek - podsyłaj min. 3 recki (czy 5) na miesiąc i git, jak nie prześlesz - tracisz kolorek :>

Co najwyżej zastanowiłbym się nad wyróżnieniem użytkowników działających intensywnie na forum.
Znaczy, że nie pracuje dla potrzeb portalu, ale angażuje się w życie forum. Jakaś ranga MVP czy coś (Yellow wiesz z jakich względów Tobie pasuje :>). Ale odebranie statusu recenzenta popieram! Chyba tylko ze 3 osoby zrezygnowały i o tym napisały a reszta oficjalnie powinna pisać te recenzje. :p

A z tymi postami, to co widzisz? Zrób screena najlepiej.

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #2 dnia: 25.02.2009, 13:44:35 »
sasasasasa :F...Jakaś ranga MVP czy coś (Yellow wiesz z jakich względów Tobie pasuje :>). Ale odebranie statusu recenzenta popieram!

I ty brutusie...swinia...kabaczek...

A odnosnie moich recek to wlasnie dzis zobaczylem (przy okazji recki gararza) ze te ktore wyslalem dawno temu(rok?) nie sa dodane ;/ wiec mi tu nie pitol tylko dawac kolorek :) Moge recki pisac, prosze bardzo czas to obgadac...bo ja chce kolorek...rozowy albo zolty...ale jak zolty to tylko dla mnie osobno, a jak rozowy to moze go miec tez Dziadu :F

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #3 dnia: 25.02.2009, 13:46:19 »
ja też tak mam, jak odświeżam stronę i pojawił się nowy post klikam na nowe wiadomości w dziale a tam żaden temat nie wyskakuje. a kolorek to i mnie się należy !!

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #4 dnia: 25.02.2009, 14:41:46 »
a jak rozowy to moze go miec tez Dziadu :F
ja sie zgadzam na różowy :F

a poważnie to też tak mam (chyba ;) ) normalnie jak wchodze na forum to pokazuje mi że są nowe posty a jak klikam to sie okazuje że te posty już były i z niewiadomych przyczyn mienią się błękitem :o

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #5 dnia: 25.02.2009, 15:01:46 »
Jest tak z kilku powodow z tymi postami:
- zmienilismy serwer i mozecie miec nowe cookies
- Evil przenosil tematy wiec stare sa w nowych miejsach i moze je odznaczac jako nowe

Jak wejdziecie w dany dzial to mozecie kliknac po prawej stronie u gory nad pierwszym tematem - "Zaznacz jako przeczytane" i pozniej juz bedzie dobrze.

Co do kolorkow to tak jak mowi Evil zostaly zabrane bo byly dane za nic. Obecnie sie to zmieni i przywileje beda miec ludzie ktorzy naprawde cos robia dla strony.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #6 dnia: 25.02.2009, 15:16:33 »
ja tak miałem z tematami na starym servie.
 a mi się należy kolorek za najdłuższą recenzję na portalu i dla najdłużej aktywnego stalego użytkownika. kolorek sam wybiorę. :FF

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #7 dnia: 25.02.2009, 21:45:02 »
ja tak miałem z tematami na starym servie.
 a mi się należy kolorek za najdłuższą recenzję na portalu i dla najdłużej aktywnego stalego użytkownika. kolorek sam wybiorę. :FF
eeeeeee Mcin ja tam se jakoś nie przypominam żebym choć raz rozstawał sie z forum wiec chyba będziesz musiał podzielić sie kolorkiem...

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #8 dnia: 26.02.2009, 14:38:31 »
ale ja jestem od stycznia2008, a ty od marca (sprawdź daty rejestracji) :P

B@Q

  • Gość
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #9 dnia: 26.02.2009, 14:47:56 »
A ja mam recenztenta daleko w dupie. I tak rzadku tu już jestem więc mi nie zależy :D

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #10 dnia: 27.02.2009, 09:13:13 »
sprawdzałem ;D ale forum zaczęło sie rozkręcać właśnie jakoś w marcu, głównie tośmy se z Evilem w ustawkach pisywali ale mniejsza z tym to był tylko taki joke więc może nie ciągnijmy tego dalej bo jeszcze ktoś pomyśli że my to na poważnie sie kłócimy :D

PS
ja to i tak bym wolał PINK with Yellow :P

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #11 dnia: 28.02.2009, 17:19:12 »
ale ja jestem od stycznia2008, a ty od marca (sprawdź daty rejestracji) :P

I gowno z tego wyszlo panowie...zobaczcie historie forum i posty, forum ruszylo pelna para w czerwcu 2008, a zgadnijcie kto sie wtedy tu zarejestrowal :) czyli tak czy siak powinien byc ten PINK :)

Evil

  • Gość
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #12 dnia: 28.02.2009, 18:18:50 »
forum ruszylo pelna para w czerwcu 2008, a zgadnijcie kto sie wtedy tu zarejestrowal :)

ja :P Dokładnie 4 czerwca :>

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #13 dnia: 28.02.2009, 18:20:04 »
A ja zacząłem aktywnie działać na forum od lutego 2009 :P I od razu liczba nowych wiadomości/miesiąc przekroczyła magiczną barierę 2000 ;) Ale różowego kolorku nie chce...

P.S. Post nr 100 :675:

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: W morde jeza protestuje
« Odpowiedź #14 dnia: 28.02.2009, 18:21:20 »
ja :P Dokładnie 4 czerwca :>

Ty tam ssij dzyndzla :)