Autor Wątek: Bajki +18  (Przeczytany 2177 razy)

Nefarian

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Bajki +18
« dnia: 09.02.2009, 21:27:47 »
A więc tak jak w temacie, jakie bajki +18 najbardziej lubicie mi przypadł do gustu: Kapitan Bomba i South Park. Włatcy Móch mi się jakoś nie podobają. A wy co najbardziej lubicie?


PS. Jeśli znacie jeszcze jakieś ciekawe bajki +18 piszcie  ;)

Evil

  • Gość
Odp: Bajki +18
« Odpowiedź #1 dnia: 09.02.2009, 21:33:28 »
Taa jasne ja jestem rocznik 97


Zamykam, za 6 czy 7 lat otworzę...