Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Pegasus Gry
»
Gry na Pegasusa
»
Pochwal się swoimi cartridgami
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
5
6
7
8
9
[
10
]
11
12
13
14
15
...
83
Autor
Wątek: Pochwal się swoimi cartridgami (Przeczytany 381839 razy)
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 181
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #135 dnia:
06.04.2010, 10:09:39 »
Kurczaki, sporo kartridży. Co się znajduje w kartridżu Ghostbusters 3 i Street Blaster V ?
Zapisane
Vash
Stały bywalec PG
Wiadomości: 774
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #136 dnia:
06.04.2010, 11:00:28 »
Martin: Ten cart to Quarth
To odnośnie pytania na poprzedniej stronie.
Zapisane
laserbeam
Użytkownik
Wiadomości: 95
Lej te Cole!
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #137 dnia:
09.04.2010, 17:49:44 »
Ghostbusters 3 zgodne z grą, a street blaster nie wiem.
Zapisane
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 181
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #138 dnia:
09.04.2010, 21:24:11 »
Jest może gdzieś filmik z tej gry albo przynajmniej obraz ? Bo szukałem na youtube i nie znalazłem, w google też nie mogłem znaleźć, a jestem ciekaw co to za gra.
...
Ghostbusters, chodziło mi o ghostbusters
Zapisane
laserbeam
Użytkownik
Wiadomości: 95
Lej te Cole!
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #139 dnia:
10.04.2010, 07:49:23 »
Kurczę, nie widzę właśnie nigdzie tego
ale jeśli dzisiaj będę miał czas to może nakręcę filmik. Albo jutro.
Zapisane
Gumpert
Nowy użytkownik
Wiadomości: 9
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #140 dnia:
18.04.2010, 16:36:23 »
Wszystkie IMO najlepsze jakie mam ( kilka z nich ma nieoryginalne pudełka ):
[IMG=http://img163.imageshack.us/img163/7431/img1662p.th.jpg]http://[/img]
[nofollow]
Co prawda klony, jednak parę z nich ma ciekawe menu ( np. motyw z Króla Lwa
), kształty, gry ( loteria, olimpiada ... ) a ten ostatni oryginalną nalepkę z ceną oraz sklepem ( w którym mieści się obecnie sklep komputerowy
):
[IMG=http://img687.imageshack.us/img687/2409/img1663t.th.jpg][/IMG]
[nofollow]
Taka ciekawostka. W tym pudełku otrzymałem pewnego cartridge"a na allegro:
[IMG=http://img696.imageshack.us/img696/4141/img1673k.th.jpg]http://[/img]
[nofollow]
[IMG=http://img42.imageshack.us/img42/2831/img1674zy.th.jpg][/IMG]
[nofollow]
Zapisane
Hendan
Stały bywalec PG
Wiadomości: 460
I LOVE NINTENDO ^^
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #141 dnia:
18.04.2010, 16:50:10 »
Gumpert gratuluje posiadania gry Big Nose od BICa
hehe a pudełko znane i lubiane
swoją drogą ten napis z tyłu na dzisiejsze czasu jest nieco śmiszny
Zapisane
Kis93
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 110
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #142 dnia:
19.04.2010, 16:55:14 »
Oto moje cartridge
Prosiłbym o komentarze które z nich są warte uwagi
Zapisane
Doolo
Stały bywalec PG
Wiadomości: 356
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #143 dnia:
19.04.2010, 17:14:31 »
Te czarne są ładne
Zapisane
Hendan
Stały bywalec PG
Wiadomości: 460
I LOVE NINTENDO ^^
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #144 dnia:
19.04.2010, 18:53:28 »
A mi się podoba nawet bazarek od gry Rygar
Co do czarnych to wiadomo, że są super i warto posiadać chociaż kilka w kolekcji, mnie zawsze ciekawiło z jakiego kraju pochodzą te czarne kartridże, dla mnie jest to zagadka
Zapisane
Doolo
Stały bywalec PG
Wiadomości: 356
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #145 dnia:
20.04.2010, 18:47:32 »
Przeniosłem cały dotychczasowy zbiór tutaj celem "podsumowania". Środki finansowe się teraz regenerują i zbieractwo zostanie wznowione jakoś w lipcu. Póki co prezentuję
Pegasus
TMNT The Arcade Game i The Manhattan Project
Tiny Toon Adventures 2
The Flinstones Surprise at Dinosaur Peak
Mighty Final Fight
Mechanized Attack
Goal 3
Double Dragon II: The Revenge
Chip 'n Dale
Bucky O'hare
Battletoads Double Dragon The Ultimate Team
Batman
168 w 1
8 w 1(między innymi Rockman i Castlevania)
4 w 1
Złota 5
TMNT The Tournament Fighters
Downtown Nekketsu Koushinkyoku Soreyuke Daiundoukai
Double Dragon III
Duck Tales
Duck Tales 2
Gradius
Jackal
G.I. Joe
Prince of Persia
Adventure Island 3
Wizzards & Warriors
The Flinstones The Rescue of Dino & Hoppy
Power Blade 2
Ninja Ryukenden 3
Tokkyuu Shirei Solbrain
Famicom
Super Mario Bros. 3
Rockman 2
Rockman 3
Rockman 4
Rockman 5
Rockman 6
Adventure Island
Castlevania 3
Kirby's Adventure
TMNT The Arcade Game
SUPER NINTENDO
Lemmings
Mega Man X
Super Mario All Stars
Donkey Kong Country 2
Earthworm Jim
Tiny Toons Busters Busts Loose
Super Mario World
Super Metroid
Super Adventure Island
Donkey Kong Country
Donald in Maui Mallard
Super Mario World 2
«
Ostatnia zmiana: 20.11.2010, 10:31:41 wysłana przez Doolo
»
Zapisane
Kis93
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 110
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #146 dnia:
20.04.2010, 18:53:39 »
Ahh... Doolo, ładne masz te carty niektóre
Zapisane
MaarioS
Stały bywalec PG
Wiadomości: 1508
Famicom, SNES & N64 fan
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #147 dnia:
20.04.2010, 18:58:16 »
Naprawdę fajna kolekcja, no i widzę, że jednak i MegaMan X na SNES'a się u Ciebie również zagnieździł
.
Zapisane
Doolo
Stały bywalec PG
Wiadomości: 356
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #148 dnia:
20.04.2010, 22:37:34 »
Dzięki wam, piękni chłopcy
«
Ostatnia zmiana: 07.10.2010, 20:32:54 wysłana przez Doolo
»
Zapisane
Martin
Stały bywalec PG
Wiadomości: 504
Oldschool come back!
Odp: Pochwal się swoimi cartridgami
«
Odpowiedź #149 dnia:
20.04.2010, 23:28:40 »
Stan kolekcji na dzień 18 sierpnia 2010 r.
Moja galeria cartów:
Mój profil na stronie ze wspólnymi galeriami kolekcji użytkowników różnych stron:
Strona znana wszystkim kolekcjonerom, gdyby ktoś niezaznajomiony chciał adres, zapraszam na gg: 5039275.
Wszystkie carty są fabryczne, każdy z oryginalnym labelem
Katridże ze zregenerowanymi labelami lub całkowite samoróbki.
«
Ostatnia zmiana: 20.08.2010, 23:54:07 wysłana przez Martin
»
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
5
6
7
8
9
[
10
]
11
12
13
14
15
...
83
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Pegasus Gry
»
Gry na Pegasusa
»
Pochwal się swoimi cartridgami