Autor Wątek: [K] Klon famicom ale NTSC 60hz  (Przeczytany 339 razy)

siudym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
[K] Klon famicom ale NTSC 60hz
« dnia: 27.06.2025, 21:48:36 »
Nie wiem czy to ciężko dorwać ale chciałbym kupić jakiegoś famiklona dobre jakośći ala pegasus 777dx lub fenix 102 ale NTSC nie PAL.