Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Giełda
»
Kupię
»
[K] Klon famicom ale NTSC 60hz
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: [K] Klon famicom ale NTSC 60hz (Przeczytany 339 razy)
siudym
Użytkownik
Wiadomości: 75
[K] Klon famicom ale NTSC 60hz
«
dnia:
27.06.2025, 21:48:36 »
Nie wiem czy to ciężko dorwać ale chciałbym kupić jakiegoś famiklona dobre jakośći ala pegasus 777dx lub fenix 102 ale NTSC nie PAL.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Giełda
»
Kupię
»
[K] Klon famicom ale NTSC 60hz