Autor Wątek: Ulubieni bossowie  (Przeczytany 5131 razy)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Ulubieni bossowie
« dnia: 03.06.2009, 18:35:39 »
Jacy są wasi ulubieni bossowie?

U mnie:
1.Wszyscy w Captain America and the Avengers, a szczególnie Mandarin - ładnie wygląda, jest trudny i ładna sceneria :D
2.Wszystkie z Doki! Doki! Yuenchi! ładnie wykonane, ciekawe pomysły. Przedostatni (zakapturzona postać ala Śmierć) rulez :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2925
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieni bossowie
« Odpowiedź #1 dnia: 03.06.2009, 21:50:15 »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieni bossowie
« Odpowiedź #2 dnia: 03.06.2009, 23:21:57 »
Ło szit przepraszam nie sprawdziłem... :|