Jacy są wasi ulubieni bossowie?
U mnie:
1.Wszyscy w Captain America and the Avengers, a szczególnie Mandarin - ładnie wygląda, jest trudny i ładna sceneria

2.Wszystkie z Doki! Doki! Yuenchi! ładnie wykonane, ciekawe pomysły. Przedostatni (zakapturzona postać ala Śmierć) rulez
