Autor Wątek: Obudowa pada nr.1 do Famicoma  (Przeczytany 616 razy)

radel999

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Obudowa pada nr.1 do Famicoma
« dnia: 29.11.2022, 17:35:45 »
Witam, poszukuję obudowy pada nr.1 do Famicoma takiego jak na zdjęciu, Na ebayu cały czas szukam ale nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie, a i stan jest dość dyskusyjny. Naprawdę proszę o pomoc.

dendy_junior

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: Obudowa pada nr.1 do Famicoma
« Odpowiedź #1 dnia: 02.12.2022, 19:49:15 »
Nie chcę Cię zmartwić, ale taka obudowa/pad w PL występująca jako część, to jeszcze rzadszy okaz niż sprawne klapki do IQ502 lub wysuw do MT777DX.  Jedynie co widziałem do takiego pada to te blaszane frontowe panel ktoś sprzedawał,