Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Giełda
»
Kupię
»
Obudowa pada nr.1 do Famicoma
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Obudowa pada nr.1 do Famicoma (Przeczytany 616 razy)
radel999
Użytkownik
Wiadomości: 59
Obudowa pada nr.1 do Famicoma
«
dnia:
29.11.2022, 17:35:45 »
Witam, poszukuję obudowy pada nr.1 do Famicoma takiego jak na zdjęciu, Na ebayu cały czas szukam ale nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie, a i stan jest dość dyskusyjny. Naprawdę proszę o pomoc.
Zapisane
dendy_junior
Aktywny użytkownik
Wiadomości: 185
Odp: Obudowa pada nr.1 do Famicoma
«
Odpowiedź #1 dnia:
02.12.2022, 19:49:15 »
Nie chcę Cię zmartwić, ale taka obudowa/pad w PL występująca jako część, to jeszcze rzadszy okaz niż sprawne klapki do IQ502 lub wysuw do MT777DX. Jedynie co widziałem do takiego pada to te blaszane frontowe panel ktoś sprzedawał,
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
»
Inne
»
Giełda
»
Kupię
»
Obudowa pada nr.1 do Famicoma