Autor Wątek: Nowa wizja forum czyli... Gdyby Evil był adminem, odc. 1 - Ło matulu!  (Przeczytany 13367 razy)

Evil

  • Gość
No właśnie, o to chodzi, że wątki o grach po prostu się skończą, poddziały to tylko przykładowe, chociaż myślę, że ich wykorzystanie nie jest wcale głupie, bo forum nie traci na przejrzystości. Nie wiem jak sobie wyobrażasz, żeby Hyde Park został jaki jest a nie były kasowane "szczegółowe" tematy.

nawet wątki o pojedynczych piosenkach-filmach można by zakładać.
Tylko pomyśl jak wtedy wyglądać będzie dział, w którym to wszystko upchniesz? Nic nie da się w nim odnaleźć.

pewnie ten podział na poddziały ułatwiłby prace administracji,
Akurat nie chodzi mi i nigdy nie chodziło o ułatwianie pracy administracji :P

Dałem tylko propozycję, bo jeśli wszystko zostanie jak jest, forum zginie, bo już nawet nie chodzi o to, że nie będzie o jakich grach pisać, tylko najnormalniej nie będzie miał kto :)
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:55:32 wysłana przez AdamStar »

dudekkk

  • Gość
Co do wątku jestem JAK NAJBARDZIEJ za TAK :P

Nefarian

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
0 - Z "Hyde Parku" powstanie śmietnik, a inne działy będą też tak rozbudowane że będzie jeden wielki ŚMIETNIK, lepiej tak jak teraz jest.
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:56:09 wysłana przez AdamStar »

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Jestem jak najbardziej za.
Teraz jest to forum gdzie można pogadać o grach na Pegasusa, po poprawkach Evila ma szansę pójść w kierunku forum gdzie będą mogli się spotkać i pogadać fani Pegasusa. Oczywiście najważniejszy nadal będzie pegaz, ale na nim świat się nie kończy :)
Teraz wszystkie tematy nie związane z konsolą są upchane w Hyde Parku, przez co jest tam lekki bałagan.

W obecnej formie forum się nie rozwija więc dlaczego nie spróbować zmian :?:
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:56:56 wysłana przez AdamStar »

Evil

  • Gość
Dokładnie zrozumiałeś o co mi chodzi w tym pomyśle :) Przecież fani Pegasusa nie żyją samymi grami i konsolą. Czemu więc o konsoli i grach mają gadać tutaj a o innych rzeczach gdzie indziej (na innych forach, albo w Hyde Parku, gdzie wszystko jest na kupie)? :)
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:57:30 wysłana przez AdamStar »

Douser

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Wyszczególnienie tematów i ich nie odrzucanie, to mi się podoba, jestem za.
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:57:59 wysłana przez AdamStar »

B@Q

  • Gość
Ja też za, ale najbardziej opłacalne jest nie liczenie postów w Luźnych gadkach. Po co pisać posty nie związane z NES'em i mieć za to posty? Jak najbardziej na TAK z pocałowaniem ręki...  :D
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:58:55 wysłana przez AdamStar »

Lecho1523

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Pozdro forum 2012 :)
    • Zobacz profil
Ok...Po długim namyśle jestem na TAK(ciesz się Evil) xD

EDIT: A co do wglądu forum to nasze forum jest podobne do forum
[Evil] Zaiste, niestety nie mogłem zostawić nazwy konkurencyjnego serwisu :)
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 15:59:23 wysłana przez AdamStar »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Ok...Po długim namyśle jestem na TAK(ciesz się Evil) xD

EDIT: A co do wglądu forum to nasze forum jest podobne do forum
[Evil] Zaiste, niestety nie mogłem zostawić nazwy konkurencyjnego serwisu :)
Tylko, ze to forum powstało na długo przed tamtym i oni dziwnym zbiegiem okoliczności zapragnęli mieć takie samo. Wystarczy spojrzeć na daty ich najstarszych tematów.
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:00:46 wysłana przez AdamStar »

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
No to moja kolej żeby powiedzieć coś głupiego :F
Więc, jestem jak najbardziej za zmianami typu rozbudowa Hyde Parku, dlaczego? Ponieważ jak już wcześniej zauważyliście założone są w nim tylko tematy ogólnikowe i każda próba założenia jakiegoś konkretnego kończy się z reguły zamknięciem i koszem, dodanie działu o konsolach aktualnie panujących na rynku, why? Oczywiście każdy z nas jest tutaj bo kocha NESa ale większość osób dla których gry są czymś więcej niż niedzielnym zabiciem czasu grają na nowych konsolach i można by prowadzić ciekawe rozmowy na ich temat, dobrym pomysłem jest naliczanie tylko postów związanych z NESem bo wtedy nie było by problemów z głupimi kłótniami kto spami dla nabicia postów a kto nie. Teraz kilka słów związanych z problemem poruszonym przez Mcina, oczywiście jako forum NESa powinniśmy pisać w tematach o grach ale przecież nie będę pisał np. 15 razy w temacie o Mario skoro już tam napisałem tylko dlatego że nikt tam nie pisze, no i trudno o nowe tematy w tym dziale skoro wymieniliśmy w nim tyle gier, teraz pozostaje nam wciągać nowych w rozmowy o nich, jak o czymś zapomniałem to jeszcze napisze :F

Reasumując, jestem na TAK :P
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:02:50 wysłana przez AdamStar »

Evil

  • Gość
No i co dały panie admin? :P Ludzie wypowiadajcie się, śmiało.
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:03:35 wysłana przez AdamStar »

Carnagge

  • Administrator
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 402
    • Zobacz profil
Oki z naliczaniem postów, sprawdziłem - da się to wyłączyć :) Co do zmiany tego Hyde Parku to w związku z tym że większość jest na tak to zmienimy. Jakoś w następnym tygodniu bo teraz jestem trochę zabiegany ;)
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:04:32 wysłana przez AdamStar »

Evil

  • Gość
No i pasuje, bo jeszcze później z przenoszeniem tematów się trochę zejdzie, trzeba będzie noc zarwać a teraz też nie bardzo mam taką możliwość :p Najlepiej na początku następnego tygodnia się za to zabrać.

Edit: E no kurcze, wszystko cacy rozpisane, poparcie ludu jest. Już minęło czasu kupę a zmian jak nie było tak nie ma. Niech ktoś w końcu zauważy, że w ostatnich dniach znowu ludzi zaczęło ubywać zamiast przybywać! I to zapewne nie tylko przez to, że się ferie pokończyły w kilku województwach. Miało być w tamtym tygodniu zrobione a tu połowa kolejnego i nic... :/
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:08:39 wysłana przez AdamStar »

dudekkk

  • Gość
No właśnie Carnagge ;D o co chodzi, nie można się z tym pobawić z 10 minut (albo nawet mniej ,,nie znam się") :F ;D ? i jest forum jak ta lala :P
« Ostatnia zmiana: 17.09.2010, 16:09:15 wysłana przez AdamStar »

Evil

  • Gość
10 minut, to może nie, ale pół godziny by wystarczyło, przenoszeniem tematów, to już bym się zajął, poświęciłbym jedną nockę i git.