Autor Wątek: Kody do Super Mario Bros  (Przeczytany 50686 razy)

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #15 dnia: 02.03.2010, 17:18:16 »
ja kiedys podczas gry naciskalem sobie przyciski i nagle mario po zderzeniu z potworkiem robil sie maly, apotem znów duży

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #16 dnia: 02.03.2010, 17:35:52 »
To nie przez naciskanie przycisków tylko była taka wersja Mario.

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #17 dnia: 02.03.2010, 17:43:25 »
wlasnie nie bo jak zresetowalwm i wzialem grzyba to i tak sie robil maly na stale

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #18 dnia: 03.03.2010, 19:14:39 »
Witam! Jeśli ktoś jest dalej zainteresowany różnymi trickami w Super Mario Bros to polecam zapoznać się z tym linkiem -> http://www.gamefaqs.com/console/nes/code/525243.html co prawda w języku angielskim, ale jak ktoś kuma język to załapie o co chodzi, dziwie się, że aż tyle tricków i sekretów istnieje do tej gry :/ w każdym razie dzięki nim starzy wyjadacze nie muszą się nudzić i zawsze mogą popróbować odblokować któryś z sekretów w Super mario bros ;)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #19 dnia: 03.03.2010, 19:32:01 »
wlasnie nie bo jak zresetowalwm i wzialem grzyba to i tak sie robil maly na stale
Pewnie jakiś losowy bład, czasem się zdarza.

Trochę mi przypomniało błąd, dzięki któremu można pluć będąc małym Mario - ale tego się raczej przez przypadek nie wykona :P

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #20 dnia: 03.03.2010, 19:55:11 »
Według games faq żeby Mario mógł ładować pociski będąc karłem, należy przejść do zamku, gdy dojdziemy do Bowsera należy ''dużym'' Mario przebiec pod nim lub go przeskoczyć nie dotykając go! Gdy zacznie się zbliżać należy podskoczyć do góry i spadając dotknąć Bowsera i toporka w jednym czasie! Jeśli trick się uda usłyszymy dzwięk i dalej zostajemy ''dużym''. Przechodzimy do następnej planszy i zbieramy pieczare, gdy ją już pożremy Mario ''zmaleje'' następnie zbieramy kwiatek mocy i Mario już może strzelać kulami energii będąc maluchem ^^ Nigdy tego nie próbowałem ale jeśli komuś uda sie ten trick to niech napisze, ja sam może spróbuje z ciekawości ;)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Kody do Super Mario Bros
« Odpowiedź #21 dnia: 03.03.2010, 20:03:19 »
Próbowałem wiele razy. Działa jak marzenie, choć przydatność tego jest średnia :P