Autor Wątek: Kupię konsolę Pegasus GameBoy  (Przeczytany 1681 razy)

KusokPL

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Kupię konsolę Pegasus GameBoy
« dnia: 06.08.2017, 01:16:10 »
Witajcie moi drodzy,
Poszukuję konsoli przenośnej Bobmarku pod nazwą Pegasus GameBoy. Jest to klon Nintendo GameBoy. Idelanie, by było, gdyby był to kompletny zestaw z pudełkiem i instrukcjami, ale samą konsolkę też przygarnę :-). Jak by ktoś miał i kurzyła by mu się w piwnicy lub na półce to proszę o kontakt. :-) Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Kupię konsolę Pegasus GameBoy
« Odpowiedź #1 dnia: 06.08.2017, 09:07:16 »
Ale żeś zapomnianą staroć wygrzebał  ;D Jestem fanem oryginalnego Game Boy classic od Nintendo, ale nigdy nie miałem w ręku tej konsolki ''Pegasus Game Boy'', z tego co ja słyszałem to wyszły tylko wersje testowe. Nie miałem pojęcia, że to było w sklepach. Nigdy tego nie widziałem ani za młodu, ani później na Allegro. To taki biały kruk widmo wśród starych handheldów..
Kompletny zestaw z pudełkiem i instrukcją?? Obawiam się, że jak dostaniesz samą konsolę to będzie już cud, takie klony są niezwykle rzadkie. Całe życie myślałem, że ta konsola nigdy nie trafiła do sprzedaży.. Czytałem o niej w gazetkach komputerowych dawnoo temu...

Poniżej podaje link do artykułu z czasopisma Bajtek nr 10 z 1993 roku na temat tej konsoli, może kogoś zainteresuje.

http://imgur.com/UsvSey2

KusokPL

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kupię konsolę Pegasus GameBoy
« Odpowiedź #2 dnia: 06.08.2017, 13:27:48 »
Konsola wyszła i była w sprzedaży ale w małym nakładzie w 1994 roku. Zapraszam Cię na mój kanał YT, gdzie prezentuję różne perełki ze swojej kolekcji. Za jakieś 2 tygodnie powinien się pojawić odcinek petarda z czymś czego wielu mówiło, że nie ma i że nie ma szans zdobyć kompletu. A mnie się udało :-) Link do kanału poniżej. :-)
newbielink:https://www.youtube.com/channel/UC6qnBvPmCZEOHOVaaXPLZhg [nonactive]

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Kupię konsolę Pegasus GameBoy
« Odpowiedź #3 dnia: 06.08.2017, 13:40:18 »
O super! bardzo fajny kanał, masz dobrą dykcję do prowadzenia video-kanałów, już zasubskrybowałem :) Takiego polskiego kanału mi brakowało właśnie, od fana dla fanów Pegasusa :)

KusokPL

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kupię konsolę Pegasus GameBoy
« Odpowiedź #4 dnia: 06.08.2017, 16:57:45 »
W sumie to będą też inne konsole, ale na razie na prośbę fanów lecimy z pegazami :-)